Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.6


Zygimantas_Hard

KEIČIAM NARKŲ VIETA! KAS PER PALEVA!

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Zygimantas_Hard
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): srv
  • Kokia tai sistema?: nark vieta
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:  Žinau, kad tokių idėjų yra prirašyta nemažai, bet vis tiek dar kartą ją rašysiu, kol ją įgyvendins! Invi, keičiam narkų  vietą į senąją, kuri buvo lauke. Viskas ten yra palikta, tik pickupus perkeli į kitą vietą ir vsio. Dabr vpš tokia nesamonė su tais narkais... Kažkur SF mieste vpš nukišta, toliausiai nuo LV, dbr piskis ten iki jų, nu nelogiškai vpš buvo padaryta. Suprasčiau, kad būtų padarę tą laivą čia prie pat Lv krantų, tai dar dar, bet dbr tai nh.. Plaukt, hujaukt nu krc :D Idėka į senąją vietą, nes niekas neberenka tu narkų, vien dėl tos lievos vietos, kuri yra žiauriai nepatogi.

 

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ner kalbu aišku už, lai deda kur pati pirma vieta buvo lauke

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už, nereikes plaukt puse metu ir veiksmo bus nes dabar mažas procentas žaideju ten gali nuvykt ir rinkt - veiksmo nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už, aš nekenčių galima sakyti dabartinės vietos nes galiu tik nuskristi tik su lėktuvu, pačiam plaukti neina, kažkodėl vos paplaukiu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai sutinku.

Redaguota nario Johnas_Freizeris
ĮSPĖTAS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Komentuokit visi kas norit išreikšt savo nuomonę!! Gal Invis tai perkels, jei bus daug norinčių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinoma, už, sename narkotikų vietoje bent veiksmo būdavo, o dabar atvarai renki narkus, padaro vieną rush`ą kažkas, ir daugiau veiksmo nebūna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinoma, už, sename narkotikų vietoje bent veiksmo būdavo, o dabar atvarai renki narkus, padaro vieną rush`ą kažkas, ir daugiau veiksmo nebūna.

Tas ir yra! Liūdniausia tai, kad teisėsauga irgi retai kada beplaukia tu narkų, dbr aš pats dirbu teisėsaugos sritį, tai net neapsimoką tiek kelio gaišt dėl jų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aišku keičiam.. Tikrai nevieną mačiau temą tokia, ir pats esu sukuręs :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aišku keičiam.. Tikrai nevieną mačiau temą tokia, ir pats esu sukuręs :D

Va va, tą ir sakau, reikia visiem kurti tas temas, nesvarbu buvo ji ar ne, bet kad Karolis į tai atsižvelgtų ir pakeistų vietą į buvusią.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

Lei padaro senaji nark sandeli nes tame buginasi daug žmoniu gavo už čytus ban nors nečytino ikelkt default ta paprasta nk nemapinkit interijera ir viskas ok bus. Apie ta laiva išvis nesamone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš kad butu lauke tas senas kuris yra sumapintas. jau geriau senų laiku kaip dar mafijos buvo ta paprasta interiera

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš kad butu lauke tas senas kuris yra sumapintas. jau geriau senų laiku kaip dar mafijos buvo ta paprasta interiera

ziauriai zjbs sitas interjeras,dar galėtu ir sg zala grazint//

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš pradžių norėjau komentuoti ,kad už ir padaryti senąją vietą, bet vėliau pažėjas Dariaus_D komentaro video, tikrai būtų geriau jeigu tą interiera gražintų kai būdavo dar mafijos! Taigi už senąjį mafijų interierą!

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai esu už, tačiau UŽ darių, kadangi esu patyręs daug veiksmo tuose narkuose ir tas hoodas išliks man visada širdy, ten žymiai įdomiau būdavo ir jei gražinsiu tai tik vieną įėjimą, seną išvaizdą iš lauko nes per vieną pusę kai rushina visi tiek daug veiksmo būdavo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...