Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Alexander_Solonik

Atsiliepimas apie projektą - Alexander_Solonik -

Rekomenduoti pranešimai

 
e376731bf59e94deadf114fb472927af273.png
 
Sveiki, aš esu Alex, man yra 19 metų, o šiame žaidime žaidžiu vartotoju, kuris žinomas kaip Alexander_Solonik ir norėdamas išreikšti savo nuomonę apie šį projektą, rašau atsiliepimą.
 
Gyvename pasaulyje, kuriame žmonės daug amžių kovojo dėl galimybės būti laisvais ir nepriklausomais, kovojo dėl to, kad turėtų teisę patys rinktis kuo nori būti ir kaip nori gyventi. Negaliu pasakyti, kad visiškai įvykdėme šiuos tikslus, tačiau iki to trūksta ganėtinai nedaug ir savo gyvenimus daugiau ar mažiau kontroliuojame patys. Tačiau galia, kurią mums suteikė laisvė, mus įpareigoja būti subrendusiais priimti sprendimus, už kurių padarinius mes patys ir turėsime atsakyti, o tai kartais padaryti būna labai sunku ir skaudu. Airių dramaturgas George Bernard Shaw pasakė: " laisvė reiškia atsakomybę. Štai kodėl dažnas jos bijo" , tačiau aš manau, kad žmonės tiesiog bijo suklysti ir susimauti. Tikriausiai jums įdomu, kodėl aš kalbu apie tokius dalykus, nors rašau atsiliepimą apie LAS-VENTURAS.LT? Atsakymas labai paprastas: nes aš žinau, kad pasirinkdamas šį projektą nesuklydau.
 
Dauguma žmonių tikriausiai mąsto, jog žaisdami čia gaišta savo laiką veltui ir dėl savo priklausomybės (nebijokime taip pavadinti) kenkia savo gyvenimui ir vis labiau tamsina jau ir taip tamsią savo ateitį. Sveikinu, jūs bent jau mąstote, su kuo kai kurie individai panašu nėra susipažinę, o einant prie reikalo, taip nereikėtų mąstyti, nes tai nėra tiesa. Žinoma, šiame serveryje, mačiau asmenybių, kurios žaidžia šį žaidimą labai neteisingai, kurios specialiai kenkia kitiems, apgaudinėja, meluoja, nervinasi be reikalo ir užsiima kita šlykščia veikla, tačiau ar tokių žmonių nepasitaiko ir gyvenime? Žaisdamas čia supratau, kad iš tokių žmonių nereikia imti pavyzdžio ir galvoti, jog ir tu toks esi ar kad tapsi tokiu kaip jie. Jie suklydo ne pasirinkdami šį projektą ir šį žaidimą, o rinkdamiesi kaip jį žaisti, o tai jau visai kitas reikalas.
 
Žaisdamas LAS-VENTURAS.LT ir būdamas vienas iš jūsų, šiame žaidime pastebėjau kur kas daugiau nei galėjau tikėtis. Draugiškumas, paslaugumas, pasitikėjimas, atsakomybė, ryžtingumas ir jautrumas šiame projekte nėra svetima, kaip ir kitos humaniškosios vertybės, o tai jau puošę ne tik LAS-VENTURAS.LT, bet ir kiekviena iš mūsų. Puoselėjant šias vertybes, nėra skirtumo kur tu tai darai, nes vien faktas, kad tu sugebi jas skleisti yra žavus. Tad ar galima tai vadinti tuščiu laiko leidimu? 
 
Žaisdamas LAS-VENTURAS.LT, daug kartų likau sužavėtas žmonių gerumu, kai pavyzdžiui: kiek labiau patyrę žaidėjai padeda naujokams ar padovanoja jiems pinigų, pamačius gatvėje, pėsčiomis bėgantį žmogų, dažnas pasisiūlo jį pavežti, paprašius pagalbos per /adminams retu atveju jos nesulauki, o dirbant tam tikram darbe su pakvietimu, gali būti užtikrintas, kad tavo kolegos, tau stovės už nugaros, kad ir kas nutiktų ir padės tau, nors ir patys dėl to gali nukentėti. Galbūt tai ir nėra labai ypatinga, tačiau tai yra gražu ir žmogiška.
 
Žinote, čia žaidžiu jau tikrai daug laiko (grįžau po tikrai ilgos pertraukos - 3 metai - ir pradedu viską iš naujo) ir šį projektą su kiekviena diena tik vis labiau įsimyliu. Kaip gyvenime taip ir čia, būna nuosmukių ir pakylimų, pykčių ir susitaikymų, išėjimų ir sugrįžimų, tačiau kaip gi be to? Rašydamas tai dabar tiesiog šypsausi, nes mintyse vis iškyla prisiminimai, kuriuos patyriau čia su draugais, kurie išliks labai ilga laiką, nes yra tiesiog nepakartojami. Tikriausiai dauguma serverių žaidėjų turi tokių prisiminimų, apie kuriuos vos pagalvojus, norisi nusišypsoti. Bent jau man, faktas, kad šis žaidimas leidžia šypsotis ir praleisti savo laisva laiką, kad jį galiu žaisti žinodamas, jog pasirinkau teisingai. Kiek daug naktų žaidžiant LAS-VENTUTAS.LT praleista su žmonėmis, kurių niekada nesu matęs ir praktiškai nieko apie juos nežinau, tačiau galiu sakyti, kad visiškai jais pasitikiu ir nesigailiu nei vienos minutės, kurias praleidau su jais ir jei gyvenčiau antra karta, lygiai taip pat jas praleisčiau, žaidžiant LAS-VENTURAS.LT. Šis projektas tiesiog neįtikėtinas ! 
 
Dekoju šiems žmonėms:
 
1. Invision_White - Už galimybę žaisti šiame projekte, už tai kad žmogus paaukojo savo idėjas, savo laiką, savo kruopštumą ir mums suteikė galimybę naudotis bei žaisti šiuo projektu.

2. The_Deus - Už tai, kad negailėjo savo laiko, savo sukauptu pinigų ir pastatė mane ant koju.
 
3. Danielius_Sony - už tai, kad kai buna nuobodu, žmogus skiria savo laiko ir pakeičia nuotaikos buseną.
 
.
.
.
.
.
 
Ir begale kitų serverio žaidėjų už galimybę kartu su visais jumis žaisti viename serveryję ir patirti viską kartu.

#MesEsameBroliai - Las-venturas.lt 2017.06.19


 
 
93513cacd1115d65803e6642a5fdb39f80.png
  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prilietė mano širdi ;( 

Labai džiugu matyti naujus veidus turinčių noro žaisti las venturo projekte ir tikrai žinau, kad tu greitu metų turėsi neblogu pozicijų šiame "Ledo" sugadinto projekte. Spaudžiu žalia.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turbūt geriausias atsiliepimas, kurį kada skaičiau :D, sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuostabus atsiliepimas, sėkmės tau šiame projekte.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomu skaityti protingo žmogaus atsiliepimą, tikriausiai daug čia pasieksi.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

geras atsiliepimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

geras atsiliepimas.

 

Įdomu skaityti protingo žmogaus atsiliepimą, tikriausiai daug čia pasieksi.

 

:DDDDDD normalūs

 

Nuostabus atsiliepimas, sėkmės tau šiame projekte.

 

Turbūt geriausias atsiliepimas, kurį kada skaičiau :D, sėkmės.

 

Prilietė mano širdi ;( 

Labai džiugu matyti naujus veidus turinčių noro žaisti las venturo projekte ir tikrai žinau, kad tu greitu metų turėsi neblogu pozicijų šiame "Ledo" sugadinto projekte. Spaudžiu žalia.

Ačiū už jūsų nuomones  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, tikrai sekmės serveryje, tikrai protingas žmogus, reiks pagalbos rašyk..

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas. Šis atsiliepimas manau vienas geriausių, nes iš kart priverčia susimąstyti ir tai tik dar labiau įtraukia. Tokių kaip tu, mažumos, tad malonu tokį žmogų sutikti virtualioje erdvėje. Tikiuosi teks pabendrauti žaidime, nes dabar kaip asmenybė labai sudominai mane, ir manau ne vien mane. Serverio pagr. Administracija, atkreipkit dėmesį į šį žmogų. :) sėkmės tau visur ! :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas. Šis atsiliepimas manau vienas geriausių, nes iš kart priverčia susimąstyti ir tai tik dar labiau įtraukia. Tokių kaip tu, mažumos, tad malonu tokį žmogų sutikti virtualioje erdvėje. Tikiuosi teks pabendrauti žaidime, nes dabar kaip asmenybė labai sudominai mane, ir manau ne vien mane. Serverio pagr. Administracija, atkreipkit dėmesį į šį žmogų. :) sėkmės tau visur ! :)

Ačiū, manau teks pabendrauti :)

 

Sveikas, tikrai sekmės serveryje, tikrai protingas žmogus, reiks pagalbos rašyk..

Butinai, ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas. Tiesa pasakius, tavo atsiliepimas man buvo vienas iš geriausių, nes tikrai supranti, kad yra visokių žmonių kurie nori pakenkti, sutrugdyti. Iš mano nuomonės tu esi labai supratinga asmenybė, todėl tikiuosi dar teks susipažinti su tavimi. Linkiu didžiausios sėkmės, Alexai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas. Tiesa pasakius, tavo atsiliepimas man buvo vienas iš geriausių, nes tikrai supranti, kad yra visokių žmonių kurie nori pakenkti, sutrugdyti. Iš mano nuomonės tu esi labai supratinga asmenybė, todėl tikiuosi dar teks susipažinti su tavimi. Linkiu didžiausios sėkmės, Alexai :)

Ačiū, stengiuos viska daryti. kad šis projektas klestėtų, neveltui esame geriausi LAS-VENTURAS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomu skaityti protingo žmogaus atsiliepimą, tikriausiai daug čia pasieksi.

Daug nepasieks nes serverui netiek ir daug liko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daug nepasieks nes serverui netiek ir daug liko

kodel taip sakai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkui už atsiliepimą

Susisiek serveryje su manimi ir įteiksiu 50,000€

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkui už atsiliepimą

Susisiek serveryje su manimi ir įteiksiu 50,000€

Ačiū, pinigus gavau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...