Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edvis_Denreo

Peikiu Domis_Tonito

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Edvis_Denreo

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Domis_Tonito

3. Administratoriaus nusižengimo apibūdinimas: Apačioje

4. Įrodymai (būtina):

 

Išmetė mane iš direktoriaus posto už tai, kad per dieną priimu daugiau nei reikia žmonių, įrodymai ČIA:

 

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/161832-peikiu-ep-direktoriu/

 

Cituoju:

Patikrinti visi išrašai ir matau kad dažnai per diena priimama daugiau nei leidžiama. Ačiū jam už darbą.

 

Nesutikęs su jo sprendimu, parašiau jam į pm, kad numestu išrašus, kur priėmiau per dieną daugiau nei reikia? Nes juk galima priimti ne daugiau nei 7 žmones per dieną.?

 

Atrašė štai ką:

 

na189cz.png

 

 

 

Gerbiamas DPi (kuris turi žinot visas taisykles) , atrašė, kad tik iš forumo anketų gali priimta 7..

 

o DPi konstitucijoje (pagal kurią būdamas direktoriumi aš rėmiausi) parašyta būtent taip:

 

15. Į dieną priimti galima tik 7 asmenis.
  15.1. Iš forumo analizių priimti galima ir nesilaikant šios taisyklės.

 

Tai reiškia, kad į dieną galėjau priimt iki 7 asmenų drąsiai, taip pat taisyklė mini, kad iš forumo analizių priimti galima ir nesilaiant šios taisyklės (t.y. daugiau nei nustatyta) , tai kur mano veiksmai buvo blogi? Juk skaičiau direktorių skiltį ir laikiausi nurodytos KONSTITUCIJOS? DPi poste sėdi ir nemoka taisyklių?

 

 

Va, jau ir pats sako, kad pareigose tik free post'us parinkt forume atėjo ir vėl pakeitė savo parodymus, kad jau gi vyrukas su sky andrium pasitarė , kad mane nušalint... Nežinojau, kad galima nieko nepadariųsį žmogų, pasitarus su pagalbininku nušalint nuo pareigų už atsieit kažkokius nusižengimus...

 

JdxDWpL.png

 

 

KITAS DALYKAS:

 

Iš kur Tonito gali teigti, kad priėmiau į darbą free žmones? Buvo paskelbta atranka, kuri paskui buvo pratęsta ir atrankos metu priėmiau 2 žmones, nepažeisdamas jokių taisyklių? Juk nei vienas direktorius nesidaro įrodymu kaip daro atrankas ir priiminėja kiekvieną žmogų..

 

+ PEIKIU DĖL TO, KAD:

 

Tonito pažeidė taisyklę:

Nušalinus direktorių visi darbuotojai išmetami iš firmos

 

Su nepagarbiu reason'u "laisvas" nušalino tik žaidėją White_Chocolate:

http://www.part.lt/img/34210638be72aff94177109c72ea6c96561.png

 

Stebuklingai atsirado naujas direktorius (max_power):

http://i.imgur.com/2RbgsL9.png

 

O mano seni priimti darbuotojai tebedirba su nauju drk:

http://i.imgur.com/Qt2Iqfy.png

 

 

+ peikiu dėl to , kad tęsiasi DPi nepagarba. Nuo kada DPi gali skelbti karą paprastiem žaidėjam ir rodyt nepagarbą?

http://i.imgur.com/2fwWGnF.png

 

 

 

Ir dar, pridedu kito žaidėjo situaciją su Tonito į šią temą (neteisingos jo veiklos)

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/161706-skund%C5%BEiu-domis-tonito/

 

 

Dar porą situacijų su direktorių skyrimu.

 

Kaip visi žinom, per atranką į Spec Būrio direktorių buvo išrinktas Jeo_Vega.

Štai įrodymai, kai Tonito pats parašė, kad jei Vega neišbūna, direktorius atitenka 2vt esančiam Matt_Evans:

(Vega neišbuvo, direktorius stebuklingai Dyglas_Fingeris)

Tonito prieštarauja paties savo pažadui? :/

 

LK3RpzP.png

 

Ir aišku dar viena situacija:

 

Tonito nušalino nuo PD direktoriaus Rhet_Smith (irgi dėl nelabai aiškų priežasčių)

Staiga priima į direktorių The_Deus. (neturiu prieš jį visiškai nieko) , bet kodėl be atrankos, be nieko? Iš kur tokia savivalė?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimai


 


Free išmetimas iš darbo ir Free Priėmėimas į darbą.


 


http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/161832-peikiu-ep-direktoriu/


 


http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/161831-peikiu-ep-direktoriu/


 


o dabar + DPI BLIST VISAM GYVENIMUI. Laisvas

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai pritariu Denreo, šiandien už tai kad parašiau kad padarė klaidą kad nušalino Denreo tiesiog išmetė iš darbo.

įrodymai: http://www.part.lt/perziura/34210638be72aff94177109c72ea6c96561.png

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Susivartei, negalėjai atrašyt net į pm, kai pateikiau taisyklę.

Juk parašei, kad išmetei dėl:

 

Patikrinti visi išrašai ir matau kad dažnai per diena priimama daugiau nei leidžiama. Ačiū jam už darbą.

 

Pateikiau įrodymus jau , kad šitos klaidos nedariau, dirbau pagal taisyklę.

 

O po to, kai paprašiau įrodymu, gi jau sukūrei savo taisyklę, kad tik iš forumo galima priimti 7 žmones.

Nors taisyklė teigia, kad:

 

15. Į dieną priimti galima tik 7 asmenis.
  15.1. Iš forumo analizių priimti galima ir nesilaikant šios taisyklės.

 

Free išmetimo iš darbo irgi nematau, visi įrodymai pateikti, mano darbe buvo ir tokia taisyklė, kad su EPI APRANGA NEGALIMA NAUDOT ginklų, o čia viskas aiškiai matosi.

Kitas dalykas, nebuvo free priėmimų, buvo paskelbta atranka , taip, kad eik dar pasimokyk iš ankstesnių DPi taisyklių. :)

 

O ant davo Blist dėjau kaip ir ant pačio susivarčiusio tavęs. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai pritariu Denreo, šiandien už tai kad parašiau kad padarė klaidą kad nušalino Denreo tiesiog išmetė iš darbo.

įrodymai: http://www.part.lt/perziura/34210638be72aff94177109c72ea6c96561.png

 

Pritariu, nemanau, kad gali už tai mest iš darbo ir + būdamas tokiose pareigose kaip DPi išmetinėt su reason'u : "laisvas"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Floodinimas per darbo racija. Jei yra noras galim logus ištraukti su Invio pagalba. Ir dėl direktorių sprendžiu aš o ne tu, pats pasišikai. Ar aš kaltas kad tau tuos papeikimus parašė? :D Nejuokink :D Sakau atmes tą papeikimą. 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai jei esu DPi negaliu iš darbo mėtyt nepaklsusnius darbuotojus? Galva birželi pašalai?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Floodinimas per darbo racija. Jei yra noras galim logus ištraukti su Invio pagalba. Ir dėl direktorių sprendžiu aš o ne tu, pats pasišikai. Ar aš kaltas kad tau tuos papeikimus parašė? :D Nejuokink :D Sakau atmes tą papeikimą. 

 

 

O tai pala, ko tu dabar prakaituoji?

  1. Pateikiau taisyklę, kurios nemokėjai.
  2. Papeikimuose NUBAUDEI NE UŽ TAI , KĄ MINI DABAR.
  3. Nemanau, kad gali išmest žaidėją su nepagarbiu reason'u: "laisvas"

Ir kitas dalykas. Nuo kada DPi kariauja su paprastais žaidėjais ir rašo tokias pievas? Grąsinimai , ar kas čia? :))

 

ccQLJDe.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nušalinus direktorių visi darbuotojai išmetami iš firmos kas neaišku ? Tonito pateikė įrodymus kodėl buvai nušalintas , tai ko čia dar prakaituoji ? Mokykis iš klaidų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai jei esu DPi negaliu iš darbo mėtyt nepaklsusnius darbuotojus?

kur aš nepaklusau tau? Ką trugžiau, ką prašei manęs padaryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nušalinus direktorių visi darbuotojai išmetami iš firmos kas neaišku ? Tonito pateikė įrodymus kodėl buvai nušalintas , tai ko čia dar prakaituoji ? Mokykis iš klaidų.

Taip, Taip, bet žiūriu mane kažkodėl nušalino atsistiktinai pirmą, o dabar kiti darbuotojai EPi firmoje vis dar dirba.

http://www.part.lt/perziura/906e50bbb1fd0a19a7ad6c456ec3933d916.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nušalinus direktorių visi darbuotojai išmetami iš firmos kas neaišku ? Tonito pateikė įrodymus kodėl buvai nušalintas , tai ko čia dar prakaituoji ? Mokykis iš klaidų.

 

Kas tu toks , kad reiški čia sprendimus? Invision_White gal? Naujas serverio savininkas?

 

Pirmas dalykas:

Pateikiau įrodymus, kad Tonito kuria taisykles prieštaraujančias konstitucijai

 

Antras dalykas:

Papeikimuose taip pat pateikiau įrodymus

 

Trečias dalykas:

Jei meti iš darbo, tik ne su nepagarbiu reason'u "laisvas" . (plius kodėl tik chocolate išmetė iš darbo , o kitų ne?)

 

Ketvirtas dalykas:

Iš Tonito pusės neturi būt tokių žinučių kaip "dabar pradėjai karą, laikyk kardaną" ir panašiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek žinau Tonito yra DPi ( direktoriu prižiūrėtojas ) ir jis atsako už direktorius, jai mato direktorius pažeidinėjant taisyklės arba išvis nebenaudinga direktorių jis gali į šalinti kaip triusikų gumėlė. Jis atsako už direktorius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek žinau Tonito yra DPi ( direktoriu prižiūrėtojas ) ir jis atsako už direktorius, jai mato direktorius pažeidinėjant taisyklės arba išvis nebenaudinga direktorių jis gali į šalinti kaip triusikų gumėlė. Jis atsako už direktorius.

 

O tai kam tada direktorių konstitucija? Kad apmyšt ir padegt? :D DPi irgi turi laikytis nustatytų taisyklių ir nedaryt neargumentuotų sprendimų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką nori tą šaliną tas Domis, ką nori tą skiria :P Deusai pava duok

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tai kam tada direktorių konstitucija? Kad apmyšt ir padegt? :D DPi irgi turi laikytis nustatytų taisyklių ir nedaryt neargumentuotų sprendimų.

nu tu pažeidei taisyklė, tai už tai ir buvau nubaustas, pašalintas iš direktoriaus pareigų. Suaugės, bet verkią kai vaikas.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek žinau Tonito yra DPi ( direktoriu prižiūrėtojas ) ir jis atsako už direktorius, jai mato direktorius pažeidinėjant taisyklės arba išvis nebenaudinga direktorių jis gali į šalinti kaip triusikų gumėlė. Jis atsako už direktorius.

Denreo nepažeidė jokių taisyklių.

 Jis visada stengėsi dirbo kaip reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu tu pažeidei taisyklė, tai už tai ir buvau nubaustas, pašalintas iš direktoriaus pareigų. Suaugės, bet verkią kai vaikas.

O tai palauk? kiek žinau man rodos turėjo gauti nebent įspėjimus. O čia nušalino visus įrodymus pateikė aiškiai matėsi kaip Poweris_Wade šaudė jo mašiną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu tu pažeidei taisyklė, tai už tai ir buvau nubaustas, pašalintas iš direktoriaus pareigų. Suaugės, bet verkią kai vaikas.

 

Taigi tame ir esmė , kad nepažeidžiau. Kaip tau paaiškinsiu dar kartą.

 

Tonito išmetė už:

Patikrinti visi išrašai ir matau kad dažnai per diena priimama daugiau nei leidžiama. Ačiū jam už darbą.

 

Taisyklė kalba:

15. Į dieną priimti galima tik 7 asmenis.

  15.1. Iš forumo analizių priimti galima ir nesilaikant šios taisyklės.

 

Į kitus papeikimus irgi atsakyta, + neteisingas Tonito elgesys taisyklių ir žaidėjų atžvilgiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas tu toks , kad reiški čia sprendimus? Invision_White gal? Naujas serverio savininkas?

 

Pirmas dalykas:

Pateikiau įrodymus, kad Tonito kuria taisykles prieštaraujančias konstitucijai

 

Antras dalykas:

Papeikimuose taip pat pateikiau įrodymus

 

Trečias dalykas:

Jei meti iš darbo, tik ne su nepagarbiu reason'u "laisvas" . (plius kodėl tik chocolate išmetė iš darbo , o kitų ne?)

 

Ketvirtas dalykas:

Iš Tonito pusės neturi būt tokių žinučių kaip "dabar pradėjai karą, laikyk kardaną" ir panašiai.

Penktas dalykas:

denreo yra kausas kuris net neturejo gaut drk tik tonito bsk per velai suprato

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Penktas dalykas:

denreo yra kausas kuris net neturejo gaut drk tik tonito bsk per velai suprato

ką tu 12 metų vaikeli
  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Penktas dalykas:

denreo yra kausas kuris net neturejo gaut drk tik tonito bsk per velai suprato

 Gavo ir su direktoriumi elgėsi atsakingai. O, kad kaušas esi tik tu tai tavo bėdos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galiu gal 30 ss numesti kur tu pažeidi direktoriaus kodeksą, šaudymas, nesamoniu darymas ir pnš. Bet tavęs man gaila, 20 metų ir VERKIA kai vaikas dėl kažkokio samp'o. + šnd atėjas į mechus pamatės mano nick'a floodinti kevinui pradėjai, kad išmestu iš darbo. Diskriminaciją ne ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką čia velat, Edvis_ gerai, kad gavo direktorių, ble pažiūrėkit kaip jis viską dirba su juo atsakingai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką čia velat, Edvis_ gerai, kad gavo direktorių, ble pažiūrėkit kaip jis viską dirba su juo atsakingai.

Atsakingai? Drįsčiau neigti tavo pasakymą, nes pastaruoju metu, EPI buvo labiau nusikalstama grupuotė, kurį siautė mieste ir šaudė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...