Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edvis_Denreo

Peikiu Domis_Tonito

Rekomenduoti pranešimai

Atsakingai? Drįsčiau neigti tavo pasakymą, nes pastaruoju metu, EPI buvo labiau nusikalstama grupuotė, kurį siautė mieste ir šaudė.

 Taip, aš šaudžiau daug ką, bet ne su darbine uniforma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Penktas dalykas:

denreo yra kausas kuris net neturejo gaut drk tik tonito bsk per velai suprato

 

Šeštas dalykas: Teiginys be argumentų yra niekinis.

 

Galiu gal 30 ss numesti kur tu pažeidi direktoriaus kodeksą, šaudymas, nesamoniu darymas ir pnš. Bet tavęs man gaila, 20 metų ir VERKIA kai vaikas dėl kažkokio samp'o. + šnd atėjas į mechus pamatės mano nick'a floodinti kevinui pradėjai, kad išmestu iš darbo. Diskriminaciją ne ?

 

Tai galėjai mest, ar aš draudžiau? Jei turėtum argumentų ir tinkamų įrodymų, kad kažkas atliekama neteisingai - labai prašom.

Kitas dalykas, niekas čia neverkia, tiesiog ateini pažaist dėl savo įdomumo į seną servą, o čia didžiausias šūdo malimas vyksta, kažkokie vertimai, kažkokie taisyklių kurimai, neargumentuoti baudimai ir pnš. Dėl to ir rašau, kad gal davai dirbam savo darbą atsakingai dėl žaidimo kokybės?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 Taip, aš šaudžiau daug ką, bet ne su darbine uniforma.

Nešneku tik apie tave, nes mačiau ne tave viena ir ne kartą, kai EPI šaudo su uniformomis, kai jų veikla visai kitokia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsakingai? Drįsčiau neigti tavo pasakymą, nes pastaruoju metu, EPI buvo labiau nusikalstama grupuotė, kurį siautė mieste ir šaudė.

 

Ta prasme kas paskutiniu metu šaudė mieste, tai poweris, jacas ir pnš. O dėl nusiskundimų buvo EPi papeikimų skiltis, kurioje galėjai rašyt papeikimus ir žaidėjai be jokių klausimų būtų metami iš darbo. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ta prasme kas paskutiniu metu šaudė mieste, tai poweris, jacas ir pnš. O dėl nusiskundimų buvo EPi papeikimų skiltis, kurioje galėjai rašyt papeikimus ir žaidėjai be jokių klausimų būtų metami iš darbo. :)

išmesk šita: http://www.part.lt/perziura/1b417f7568dcb4f244a82dc698f7e775119.png

 

direktorius ir daro bloga pavizdy savo darbuotojams, ar taip galima ? 20 meti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

išmesk šita: http://www.part.lt/perziura/1b417f7568dcb4f244a82dc698f7e775119.png

 

direktorius ir daro bloga pavizdy savo darbuotojams, ar taip galima ? 20 meti 

 

Būtent šioje nuotraukoj Ledas prašė pašaudyt, nes bėgdamas įsijungei čytus ir nenusiiminėjo hp tau. :) Gaila, kad vėliau laiko pradėjo stebėt. Pats žinai kaip kas buvo ir kalbi apie kitų amžių. Kai pradėsi kalbėt argumentuotai ir be jokio melo, kaip boba, galėsi parašyt dar kart.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Būtent šioje nuotraukoj Ledas prašė pašaudyt, nes bėgdamas įsijungei čytus ir nenusiiminėjo hp tau. :) Gaila, kad vėliau laiko pradėjo stebėt. Pats žinai kaip kas buvo ir kalbi apie kitų amžių. Kai pradėsi kalbėt argumentuotai ir be jokio melo, kaip boba, galėsi parašyt dar kart.

tau cleo atsiusti ir kada paskutini kartą buvo redaguotas ? :DDDDDDDDDDD čytas sako, nemoki šaudyti taip ir sakyk, jai prašė tai draugėlis tave pakišo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tau cleo atsiusti ir kada paskutini kartą buvo redaguotas ? :DDDDDDDDDDD čytas sako, nemoki šaudyti taip ir sakyk, jai prašė tai draugėlis tave pakišo.

 

Pats žinai kaip buvo ir meluoji išsišiepęs. Visu pirma tai nėra vyriška, o kitas dalykas tai velniai žino ką tu čia nori įrodyt. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viens ant kito ir viens per kitą rėkiat, bet jūsų kaltinimai, gynimai - be argumentų. Domis nušalinęs Edvį, padarė klaidą tik tame, kad parašė neteisingą reason'ą dėl ko iš jo atėmė direktoriaus postą (realiai kalbant, nemanau, kad yra skirtumas tarp išmetimo - priėmimo, kadangi ir tas ir tas yra draudžiama, viršyta norma ? Už tai įspėjimus, o ne šalinimą nuo direktoriaus). Toliau - žaidėjų išmetimas iš firmos (Domio atžvilgiu) leistinas, kadangi jis prižiūri tiek direktorius, tiek firmas, o direktoriai tik produktyvumą, našumą ir efektyvumą savo firmos darbuotojų ir pavaduotojo. Nepagarbus reasonas išmetant White? Žodis „Laisvas“, nemanau, kad reiktų prie to prikibti, tačiau nesuprantu kodėl reikėjo išmesti vieną darbuotoją, o kitus palikti.  :lol: 
Karo paskelbimas, pripažinsiu, ne pats išmintingiausias Domio ėjimas, tačiau paskelbtas karas nereiškia, kad jis tau kenks su DP privilegijomis/pareigomis. Kitas papeikimo pridėjimas šioje situacijoje nereiškia nieko, todėl, kad Domis peikiamas už savūjų taisyklių nesilaikymą - netvarkingą direktoriaus pašalinimą. Įžvelgiu pliusų ir iš Edvio pusės, kadangi jis turi tikrai nemažai svarių įrodymų, argumentų prieš Domį, pats dirbau pas Edvį pasirodė labai išprūsęs kaip asmenybė ir atsakingas kaip direktorius. 
Manyčiau, dabar būtų geriausia sužinot dėl ko iš tikrūjų buvo pašalintas Edvis, dėl ko jo vietą užėmė su taksi firma nesusitvarkęs Max_Power ( iš jūsų pusės gal atrodytų, kad susitvarkė, mano nuomone ne, būkit tolerantiški). Yra pliusų tiek Domio, tiek Edvio atžvilgiu, o papeikimas svarus vien dėl to, kad yra tiek įrodymai tiek argumentų krūva, gerbiu tiek Domį tiek Edvį, dėl to lieku nešališkas, nepykit, nieštėjo nagus parašyt..  :rolleyes:
 

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gi žinai. ne mada savus bausti. :)

Savus? Įrodymus pasidarau ir sėdžiu sau ramus. Nieko jūs man nepadarysit, nes vienas apsiverkė kad drk prarado ( nors pats kaltas)  o apie tave išvis net nekalbu, kas tu toks išviso? :D Free priėmė į darba ir aš kaltas kad jis posta prarado? Nejuokauk, atsibusk iš tos komos nors karta. Nepatinka nežaisk, atėjęs čia kažkoks rašinėja nesąmones, ateik y ts pažiūrėsim ką sakysi. Tik per foruma loja daugiau nieko, o kai konors reikia Tonito jau draugelis ane? Sakau kol aš esu tu nieko nepasieksi šiam projekte.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Direktoriai aktyvus, visi praleidžia 200-300 minučių per dieną. Nes niekas nesižaidžia, baigės tie seni laikai kai visus juos čiučiuodavo Miela. Sakiau kad nesižaidžiu, nes jei direktoriaus posta pasiima tik šiaip sau ir daro nesąmones tai sorry bahurai, ne mano biznis kad apsiskakojot.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Savus? Įrodymus pasidarau ir sėdžiu sau ramus. Nieko jūs man nepadarysit, nes vienas apsiverkė kad drk prarado ( nors pats kaltas)  o apie tave išvis net nekalbu, kas tu toks išviso? :D Free priėmė į darba ir aš kaltas kad jis posta prarado? Nejuokauk, atsibusk iš tos komos nors karta. Nepatinka nežaisk, atėjęs čia kažkoks rašinėja nesąmones, ateik y ts pažiūrėsim ką sakysi. Tik per foruma loja daugiau nieko, o kai konors reikia Tonito jau draugelis ane? Sakau kol aš esu tu nieko nepasieksi šiam projekte.

 

Eina nh ant kiek apgailėtinas jau patapai :D :D :D :D

Manau įrodymų užtenka tavo cirkų, o žaidėjam neknisk proto , kad "kas čia toks esi" , ar "atėjęs čia kažkoks rašinėja nesąmones"

Pridaryk savo bobišką, apsimelavusią burną ir atsigauk. O kas tu toks esi? Niekas nh, kad pareigas turi visada teisus?

 

Va, jau pakeitė parodymus. Iš pradžių buvau nušalintas už tai, kad atsieit per daug žmonių priiminėju, kai įrodžiau savo tiesą, jau išmetinėju free, kai ir tas jau nelabai pavyksta, tai dabar jau su sky andrium tarėsi ir jis atsieit čia angeliukas... :D Tonito , valink gal jau iš čia.

 

JdxDWpL.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu paverk paverk, dar turi ką kelt? :D Įkelk dar kanors noriu pasijuokt :D 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nu paverk paverk, dar turi ką kelt? :D Įkelk dar kanors noriu pasijuokt :D 

 

 

Jeigu tau juokingos tavo paties klaidos, tai tave reikia jau gydyt, o ne įkeldinėt dar kažką. Argumentuotai paaiškinau visą situaciją, įrodymai kalba patys prieš tave. Kad ir nieko nepeštume, vis tiek išreiškiau savo nuomonę apie tave ir parodžiau koks "atsakingas" DPi esi. :)

 

Eik toliau keist parodymus ir rinkt freepost'us ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tu juokingas, ar visur taip nusišneki? :D Serve prisirinkęs draugų kuriems po 10 metų nors pačiam dvigubai tiek ir daro revoliuciją :D 


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Man tu juokingas, ar visur taip nusišneki? :D Serve prisirinkęs draugų kuriems po 10 metų nors pačiam dvigubai tiek ir daro revoliuciją :D 

 

 

O pačiam kiek? 16 , ar kiek ten. Subręsi, suprasi, kad ne amžius svarbiausia, o kas galvoj, čia pirmas dalykas. Antras dalykas, be argumentų tu man esi niekas, nesugebi sakinio net suregzt. Trečias dalykas, kažkaip iš tų su kuriais bendrauju serve, nei vieno nežinau, kuriam būtų bent mažiau 16 . ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasikausinėk kitų kiek man metu, pažiūrėsim kam čia 16.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Pasikausinėk kitų kiek man metu, pažiūrėsim kam čia 16.

 

 

Realiai man dzin, jei proto nėra, tai nors ir 30

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užteks free postint. Geriau palaukim kol atsakys į papeikimą.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisidėsiu prie Denreo. Tonitas daro visiškai ką nori. Iš kur išdygo teisėsaugos direktoriai? Juk ir nušalinus Jeo_Vega turėjo perimt Evansas, tačiau stebuklo būdu direktorius buvo perleistas Dyglui. Taip pat kažkoks stebuklas atsitiko, ir Max_Power perimė EPi direktoriaus pareigas. Tas pats ir su Rhet, neaišku kokiom priežastim buvo pašalintas. Dar kitas dalykas, buvau Spec. Pajėgų pavaduotojas, priimiau darbuotojo neaktyvumo anketą, o Tonito uždėjo 2 forumo įspėjimus, ir niekaip nenuima. Servery jau valdžia visai pasitikėt negalima, per daug įsijautę, jaučiasi visagaliai ir daro palevas. Laikas manau būtų daryt išvadas.

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/161479-analiz%C4%97-%C4%AF-spec-paj%C4%97g%C5%B3-direktori%C5%B3/

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakė spec žlugę, 10on būdavo, gal tu jau atsigauk, drk gražinkit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką kelt, tiesiog beviltiškas esi. Tu nori apsakyti kad išvis nekaltas esi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rakinkit temą, manau bus protingiausias sprendimas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...