Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edvis_Denreo

Peikiu Domis_Tonito

Rekomenduoti pranešimai

Uojazau :D Ir esmė kad komentuoja visi kuriuos esu nušalinęs. Nu ką galiu pasakyt, klaida padariau kad esu jums kažkada davęs direktorių/pavaduotoją. Nes esat visiškai nekompetetingi ir neatliekantys savo kaip direktoriaus/pavaduotojo pareigų. Nes jums tas postas tai tik postas, o pareigų kaip reikia neatliekate. Tad mažuliukai nusivalykit akytes ir į lovyte


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tonito, taio aš neaktyvume buvau ir tu tą žinojai, kiek žinau firma aktyvi buvo, pyst užsimanei ir nušalinai(Priežastis neaktyvi firmą) nu *Myliu Las-Venturas.lt*...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo tu sakiai kad tau operacija, bet kiekviena diena chatindavai su Ledu ir free nušalinai savo pavaduotoją, nors aš jį tuo metu stebėjau ir jis dirbo. Nelaikyk manęs debilu. Sienos kalba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Uojazau :D Ir esmė kad komentuoja visi kuriuos esu nušalinęs. Nu ką galiu pasakyt, klaida padariau kad esu jums kažkada davęs direktorių/pavaduotoją. Nes esat visiškai nekompetetingi ir neatliekantys savo kaip direktoriaus/pavaduotojo pareigų. Nes jums tas postas tai tik postas, o pareigų kaip reikia neatliekate. Tad mažuliukai nusivalykit akytes ir į lovyte

 

 

Leisiu sau pasikartoti: Teiginys be argumentų yra niekinės vertės.

Kitas dalykas, gal atsiversk lietuvių kalbos žodynėlį ir paskaityk ką reiškia nekompetetingi.. Ar čia rašai, kad protingu pasirodyt, nors net to nesupranti apart visų kitų situacijų? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas. Prižiūrėtojas įspėjimus sudėjo teisingai, pagal papeikimus. Dėl teisėsaugos direktorių.. Kadangi teisėsauga buvo mirusi, buvo priimtas sprendimas ją gaivinti ir paskirti geriausius teisėsaugos darbuotojus firmų direktoriais. Max_Power prašymų Domis_Tonito sutiko pakeisti jam direktorių. Nematau problemos.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...