Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Roy_Anderson

Atsiliepimas apie projektą [Roy_Anderson]

Rekomenduoti pranešimai

Taigi sakau visiems sveiki!!! ;) Gal daugelis manęs nepažįstat, tai truputuka prisistatysiu, esu Eimantas 13 metu, projekte esu žinomas kaip Roy_Anderson. Kiti mane vadina Rojum. Taigi nusprendžiau šiandieną parašyti atsiliepima, apie projektą. Taigi ir nebetempsiu gumos, tad ir pradėsiu. Taigi įženges į šį projektą mane nustebino tai, kad šis projektas ne eilinis, administracija aktyvi. Tai pat įdomu žaisti, nes administracija serverio retkarčiais padaro tokiu eventu. Serveryje esu išmėgines tik du darbus, tai būtų taksistai ir EPi. Labiausiai tai patiko taksi, nes man šis darbas primena kažką. Patinka man vairuoti todėl ir patinka (parašiau ta darba, nes uzpildziau i taksu dyrika, pamatys jog nepatinka taksu darbas nepaims i drk xdd, juokauju, Domi čia tik prikola pasakiau)Tai pogi EPi darbas šaunus, įdomu yra su aktoriu, bei tas darbas kaip fūristu. Bet EPi geresnis, nes greitesniu mašinu yra. Tad tik tiek šį kartą! Patiko? +REP ;)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus aprašymas spaudžiu žalią ir linkiu didziausios sekmės šiame projekte ! Tik nelabai supratau labiausiai patiko taksi o poto ep dafak ?:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aprašymas +- tvarkingai parašytas, kaip 13 metų žmogui. Didelės stiprybės projekte, siek, nenustok. 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausias darbas taxi, bet geresnis epi, zjbs. Sėkmės tau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Trumpai ir aiškiai aprašiai pagrindines mintis, šaunuolis kaip 13 metų asmenybė tikrai esi gan įdomus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...