Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | SUPER zvejybos valanda!

Prisijungę žaidėjai: 12 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dyglas_Fingeris

Los Santos Vagos - Męs ne čytai

Rekomenduoti pranešimai

Net nežiurėjau bbd vis tiek neįdomu..

 

(Čytai yra blogai)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

koks lempinis video da nu *Myliu Las-Venturas.lt*.. mldc.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

px mane banino ir banins.. reikės ir atsibaninsiu, nematau problemos.. jūs čia dūhai sulindę per smarkiai kreipiat dėmesį į žaidimą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

taprasme dyglai,ikelt tema kai pats gs bana gavai? nu jo,tiek laiko ieskojai kad padarytum toki sh,čia bene gaudavo bana uz cytus,o kur ikelei puse banu pries leavinimus,o daugiausiai benes kai buvo pas lvh tai wtf? jei butu pas mus toks kaip ledas zn kiek prabanintume jusu ;D;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ledai matei save veidrody? isivaizduoju kokias dvi valandas degradas ieskojo banned ir fotkino, o veliau dar ir i video sudejo. hamburgeriai smegenis spaust pradejo matyt

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pats zaliajam uz aim gavo banaa :DDD

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

supranti jis ant tiek neria i free adminus, kad da nu n x, atviciaju matkele prakaltu uz tai, kad patektu i komanda. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas su manim gaujoj buvo zino, kad necytinau, bet kai atsisake pc tikrint tai neirodysiu jau. Busato kaip as tau I tuos free nardau, jai apstumiau ant Gusto? Rip logika. Video ledas pakure, kad pazvengtu kaip jus prakaituojat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kadras tu dyglai esi - atausk, p.s poxuj kad pats gaves bana gs uz aima. + tik muzika gera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

xDDDDDD pasijungiu nuo pradzios ziuriu, tipo mes necyteriai ten kazka pyst aš phj kad as prie tu LSV buvau prisijunges tik praeita vasara, nu nhj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atbanina mane tonito prieme del vaizdo paklauskit jus patys :-O , mane kol pagausit barzda vaikai jums uzaugs , antra pries toks kaip nitro control tai vps neskaitau kaip normalius cytus , sitam video busato, aim hagen ir tai cytina anie su b kokia raide pasokt t.t tu norejai irodyt kad kaip saudomes mes pagal jusu politika ijungiam inv , spreada, aima , ir pns nu speju cia ledas padare video , nes tik vienas zmogus hesburgeri, make, turi vipus , riebalai jau galva spaudzia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atbanina mane tonito prieme del vaizdo paklauskit jus patys :-O , mane kol pagausit barzda vaikai jums uzaugs , antra pries toks kaip nitro control tai vps neskaitau kaip normalius cytus , sitam video busato, aim hagen ir tai cytina anie su b kokia raide pasokt t.t tu norejai irodyt kad kaip saudomes mes pagal jusu politika ijungiam inv , spreada, aima , ir pns nu speju cia ledas padare video , nes tik vienas zmogus hesburgeri, make, turi vipus , riebalai jau galva spaudzia.

Jo, man tik repu reik pakelt
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ledai, matau veiklos naudingos trūksta, atlėk pas mane darbo duosiu. Pagalvok, vasara, lašeką numesi, pinigų gausi, dar kartais į hesą nuvarytum. Vieni pliusai būtų, o ne čia vadinti kažką „čyteriais“, kuomet iš šitų banų vos 5 kai buvo šaudomasi, puse už kokį pašokimą į orą ar kažką, kas nesusije su jūsų kritimu. Būtų adminų, kurie filmuoti gali turbūt dar didesnis video išeitų iš teisėsaugos.  :lol:  :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

[info=Tema rakinama][/info]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...