Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Hyper_Mario

Hyper_Mario - naujoko atsiliepimas apie las-venturas projektą!(UPDATE#1)

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, šiandieną norėčiau parašyti neilgą atsiliepimą apie projektą , kuris sudomino savo unikalumu.


 


Taigi pradėkime nuo teisių.


 


Šiame serveryje yra tikrai gerai padaryta jog galima pasinaudoti KET knygele ir gauti pagalbos išlaikant teises. Šitame projekte teises laikyti nėra sunku, ir nuobodu tiesiog reikia ir galvoti ir turėti laiko apvažiuoti aplink las-venturas miestą norint gauti visų kategorijų teises. Tiek apie teises.


 


Administracija ir Paulius_Jusas


 


Taigi, administracija yra tikrai maloni bei komunikabili. Šito serverio administracija tikrai stengiasi kadangi paskutinis atnaujinimas buvo kelių dienų bėgyje. Bėja norėčiau paminėti gerą adminsitratorių - Paulius_Jusas, šitas administratorius tikrai padedantis ir labai malonus. Prisijungęs tik į serverį aš , jo paprašiau pagalbos ir jis užkarto suregavo, kaip ir šį rytą. Na daugiau tokių kaip Paulius.


 


Sistemos


 


Serverio sistemos tikrai įdomios ir geros, kadangi atnaujinimai vyksta vos ne kasdieną, o gal ir kėkvieną dieną tai manau šitas projektas greitai bus populiariausias iš visų , kadangi vienas iš populiariausių serverių žlungą tai manau daug kas susidomės šio serverio sistemos ir ateis žaisti čia. Taigi apie sistemas pasilikau gerą įspudį.


 


Teisėsaugą nuvylė


 


Na dabar biški apie teisėsaugą, tai teisėsauga šiektiek nuvylė vien dėl to jog važiuodamas nusipirkti ginklų lizencijos aš buvau apšaudytas visų teisėsaugininkų, kadangi teisėsaugą važiavo kažkur su savo komandą ir nesavo puse ir įpuolė, tada jie mane apšaudė ir norėjo surakinti bei išvadino negerais žodžiais. Taigi manau teisėsauga nebedarys tokių klaidų ir bus tikrai šaunus darbas ir komanda.


 


Apie darbus


 


Tai į darbą nėjau dar , bet kaip ir minėjau administratorių Paulių, jis man pasiūlė padėti jam pakelti ridą, o už pakėlimą turėjau gauti tūkstantį , bet kaip ir sakiau geras administratorius visada duoda daugiau, todėl šis davė net penkis tūkstančius pinigų, kas yra naujokui daug. Tai šiokia tokia nuomonė ir pasiūlymas naujokams kaip prasimušti pradžioje.


 


Emigracija


 


Emigruoti nusprendžiau tik šiandieną, kadangi perskaitęs tema supratau jog gaunu penkis tūkstančius exp patirties bei 20.000 € , bei Sidabrinį VIP trim dienom, tai kodėl gi ne? Nuvažiavau iki ginklinės ir pamačiau jog trūksta nemažai patirties iki ginklų lizencijos išlaikymo todėl nusprendžiau užpildyti emgiracija ir tuom pasinaudoti, kas yra tikrai gerai.


 


Kokį darbą rinktis?


 


Trečią kartą minėsiu administratorių Paulių, jo paklausiau kokį darbą rinktis ir jis pasakė fūristai, sakė jog ten firmą gerai duoda uždarbį, sąžiningą firmą tai kodėl gi ne, o kai paklausiau kodėl neiti į medikus ar į taxi jis atsakė jog naujokams ten mažai užsidirbti galima, tai manau teisingas jo atsakymas buvo FŪRISTAI, na ir ką jeigu turite pasiūlymu kokį darbą rinktis ( su pakvietimu ) rašykite į komentarus ir aš į tai atižvelgsiu.


 


Pirmasis darbas MECHANIKAI


 


Taigi, jeigu ne ši tema aš turbūt mechanikas nebūčiau. Į darbą ateitį pasiūlė mechanikų direktorius - Kevin_Costner, jis padarė apie trečią valandą atranką ir mane priėmė į darbą, apklausa nebuvo sunki todėl į darbą patekau, ir manau mechanikų dirbsiu nemažai laiko.


 


Dar vienas padedantysis administratorius


 


Taigi pradėjau dirbti mechanikų ir mane atiteleportavo administratorius - The_Deuth , šis pasiūlė pagalbos, pasakė ar nereikią nieko parodyti ir davė pinigų už šitą atsiliepimą (20.000) eurų bei kaip naujokui tiek pat pinigų. Taigi sakau didelį ačiū šitam administratoriui, ir už tai manau šis administratorius turėtu kažką gauti rimčiau , sėkmės Deuthai siekiant rimčiau !


 


Susidurimas su emigracijos klaida


 


Taigi , šiame serveryje pirmajį kartą susidūriau su klaida tai jog emigravo ir neužsidėjo vip narystė, tai manau jog Invision_White(savininkas) į tai atsižvelgs ir uždės vip narystę, kuri manau reikalinga kėkvienam naujokui.


 


Autorinės teisės


HyperMario


Ačiū jog skaitėte.


Su laiko mano karjera


bus pildoma.


  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu, kad parašei atsiliepimą. Tikimes nenuvilti ir judėti į priekį. Ačiū, kad giriate mūsų administratorių kuris po įspėjimo manau jau kibo į darbus. Džiugu!

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, jai nusiteikęs rimtam darbui gali ateiti į mechanikus, už gerai atliktą darbą algos tikrai gan didelės, dirbantiems žmonėms dalinu po ~300k algų, kiekvieną savaite, neįskaitant premijų, ir gali drąsiai pats dirbti gan daug gali uždirbti imdamas iškvietimus, bei vežiodamas darbines/nuomos mašinas į garažą.

Gražus aprašymas nedaug aprašyta, viskas aiškiai ir tvarkingai, o Jusas tikrai puikus administratorius, visada padeda ir paaiškina kas ko nežino, yra bendraujantis ir nesikelia savęs su turimom pareigom.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus, tvirtas toks sakyčiau santūrus atsiliepimas. Didelės stiprybės čia!  ^_^ 


  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu, kad parašei atsiliepimą. Tikimes nenuvilti ir judėti į priekį. Ačiū, kad giriate mūsų administratorių kuris po įspėjimo manau jau kibo į darbus. Džiugu!

 

 

Labas, jai nusiteikęs rimtam darbui gali ateiti į mechanikus, už gerai atliktą darbą algos tikrai gan didelės, dirbantiems žmonėms dalinu po ~300k algų, kiekvieną savaite, neįskaitant premijų, ir gali drąsiai pats dirbti gan daug gali uždirbti imdamas iškvietimus, bei vežiodamas darbines/nuomos mašinas į garažą.

Gražus aprašymas nedaug aprašyta, viskas aiškiai ir tvarkingai, o Jusas tikrai puikus administratorius, visada padeda ir paaiškina kas ko nežino, yra bendraujantis ir nesikelia savęs su turimom pareigom.

Ačiū už gerą nuomonę, o į mechanikus tikrai noriu ateiti, tik nežinau kada atranka , o jei dabar priimtum per apklausą tai tikrai eičiau ruoštis.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Gražus, tvirtas toks sakyčiau santūrus atsiliepimas. Didelės stiprybės čia!  ^_^ 

 

Ačiū už gerą nuomonę , su laiku bus pildoma !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atnaujinau atsiliepimą, jeigų kažkam įdomu dar paskaitykit ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...