Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Peoplezz_Plays

Pasiūlymas

Rekomenduoti pranešimai

 
Anketos šablonas:

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Peoplezz_Plays
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: -
  • Kodėl tai yra naudinga?: Medikams bus daugiau darbo.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:

 

Siūlau V.I.P nariams apriboti /vaist komandos naudojimą. T.y kai yra 3 aktyvus medikai, neleistu naudoti /vaist komandos. Nes dabar retai kas kviečia medikus tam kad pasigydyti, nes daugelis turi vip'a, ir gali pasigydyti patys.  :) 

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo pritariu , kai dirbdavau mediku reikėdavo privažiuoti prie visų ir priversti kad nupirktų tą pasigydimą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš , tai kam pirkt vipą tada ? :D Kad galetai /tplv ir /tpvip ir viskas?  PRIEŠ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš vipas ir yra skirtas žaidimo palengvinimui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš vipas ir yra skirtas žaidimo palengvinimui

O tai kam tada išvis medikai, mechanikai, taksistai kai yra /sutais, /vaist ir teleportai.

 

Prieš , tai kam pirkt vipą tada ? :D Kad galetai /tplv ir /tpvip ir viskas?  PRIEŠ

turit /sutais (aišku irgi reikia apriboti kai mechu yra), taip pat gauni euru prie algos, xp daugiau ir t.t. tai kad..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pries, nebesvaikit jus cia su apribojimais tai davai krc viska apribokit kad nk negaletu vipai daryt tai zjbs bus isvis dar /vgun pasalinkit yra gi ginklu prekeiviai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tai kam tada išvis medikai, mechanikai, taksistai kai yra /sutais, /vaist ir teleportai.

 

turit /sutais (aišku irgi reikia apriboti kai mechu yra), taip pat gauni euru prie algos, xp daugiau ir t.t. tai kad..

 

Paprastiems žaidėjams, vipas yra vipas... :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

žinau kad čia nieko nekeis bet vipai tik galėtų greičiau xp keltis ir gal pasiimti ginklu ir kitokių privilegijų o ne teleportuotis į 4 skirtingas vietas, gyditis, taisyti mašina. Visiškai naikina veiklą darbams. Mano manymu turėtu tik būti vienas vipas o ne 4 čia dėl pinigų taip padaryta. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

Sutinku is dalies. Palikti isvis viena vipa kurio pasigydimas tai pat ribotas kas 5min ne medikai isvis nereikalingas darbas. Vietoi ,kad kviestu adminams paraso heal.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš turiu PREMIUM vip narystę, tačiau nemanau, kad reiktų apribojimų, žmonės leidžia pinigus už tai, jog galėtų lengviau žaisti. Kita vertus pats buvau medikų direktoriumi ir pats mačiau ko kam reikia, dažniausiai žaidėjams reikia išgydyti priklausomybę, o ir taip gal dar pasiūlyk išimti narkus? :D Juk irgi atlieka tą pačią pareigą. Aš esu prieš, nebent sužaistų su žemesnėmis nei auksinio vip nariais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...