Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Alcapone_Pablito

[Priimta] Alcapone_Pablito banned Staska_Jabbar

Rekomenduoti pranešimai

kur tu čia čyta matai? sucbugina i mase ir vsio. Laisvas silveri ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kur,wa jugi cbuginau b.l + dar ne vienas buvau jugi.... karocia jasnas

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

Nezadu gint lsv bet cia tikrai absurdiskas ban xd jis ne vienas buvo ir net nematei kas saude isvis kazkoks *Myliu Las-Venturas.lt* ban geriau pats save uzsibanink su aimu akivaizdziu losi. Laisvas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kūrva koki juokingi nu va dar tokių vaflių kaip jūs visi čia komentuojantys neesu matęs. Matosi ,kaip kulkos skrenda ir is vieno staskos skrenda. Tai ,kaip tu 7 kulkos deagle susaudysi tiek snukių ?:DD tu negirdi kokiu greičiu kulko eina?:DDDDDDD *Myliu Las-Venturas.lt* nu ant kiek graudūs ajktu *Myliu Las-Venturas.lt* dėjau as ant jūsų vafliai vapsie sprukit *Myliu Las-Venturas.lt* apčiulpkit tam staskai byby jei jau taip nardos po ta sikną rudnosiukai *Myliu Las-Venturas.lt* galvos neprasiskelkit kukmedžiai jūs :DDDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nieko nezinau nieko nemaciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš už Stasy nėra jis čytas :)

tai jo jo poto sako per ledą nėra serveryje žmonių :D *Myliu Las-Venturas.lt* profai ajktu nh buvau gi add su tuo staska verkė ,kad aimas aš tipo lv taip nepašaudau :D nejuokyk *Myliu Las-Venturas.lt* pažėkit jūs tą video ar *Myliu Las-Venturas.lt* meningitais rmt sergat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai jo jo poto sako per ledą nėra serveryje žmonių :D *Myliu Las-Venturas.lt* profai ajktu nh buvau gi add su tuo staska verkė ,kad aimas aš tipo lv taip nepašaudau :D nejuokyk *Myliu Las-Venturas.lt* pažėkit jūs tą video ar *Myliu Las-Venturas.lt* meningitais rmt sergat.

Supranti nenoriu aš čia free postintm, bet uzbaninai tikrai nesažiningai... Laukiam lafos komentaro

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Supranti nenoriu aš čia free postintm, bet uzbaninai tikrai nesažiningai... Laukiam lafos komentaro

Dar nematęs ,kad iš tokios padėties taip vartytųsi žmogus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar nematęs ,kad iš tokios padėties taip vartytųsi žmogus :D

Man taip rodos tu tuoj savaite nematysi nieko

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kad net nesinato staskos cia, wtf seni? zek vel tik nesiulyk susitikt, realybes gangsteris bet pc svarbiau uz viska

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man taip rodos tu tuoj savaite nematysi nieko

Man taip rodos kad vėl gausi rcon ir prašinėsi Karolio kad atsibanintum už 30€.

 

Man juokingiausia tai kad kiti serveriai kaip serveriai bet va LV visada turi išsiskirti, tokie kaip jimai busatai hujakai daro nesamones ir net negeba pripažinti garbingai - čytinau. Turi visada prikišti savo nesamones. O ką mes turim? Nesamoningą grupelė kuri ale "turi" įtakos projektui ir švaistosi kaip tik nori. Visada sakysiu ir sakau - geriau 50 normalių negu 80 dundukų :) . Tad nusiraminkit ir vieną dieną užaukit, ir galų gale išeikit iš to žaidimo ribų. nes kartais tikrai atrodo kad tai - jums yra visas gyvenimas.

 

Kalbant apie banned, jeigu kažkuris parodys kaip sušaudyti vienam žmogui apie 30 kulkų per 1 sekundę be čytų - padarau /atsisakyti(admino atžvilgiu). Ir net nereikia lele jog ne vienas šaudė -  hhttp://imgur.com/a/xZTgS .Busato buvo už kiosko po sekundės užšoko, o martinez buvo už nugaros. 

 

Adios Amigos.

 

Lai stumimai prasideda :)

 

P.S. Alcapone kitą kartą straight /pultas o ne /bausti ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man taip rodos kad vėl gausi rcon ir prašinėsi Karolio kad atsibanintum už 30€.

 

Man juokingiausia tai kad kiti serveriai kaip serveriai bet va LV visada turi išsiskirti, tokie kaip jimai busatai hujakai daro nesamones ir net negeba pripažinti garbingai - čytinau. Turi visada prikišti savo nesamones. O ką mes turim? Nesamoningą grupelė kuri ale "turi" įtakos projektui ir švaistosi kaip tik nori. Visada sakysiu ir sakau - geriau 50 normalių negu 80 dundukų :) . Tad nusiraminkit ir vieną dieną užaukit, ir galų gale išeikit iš to žaidimo ribų. nes kartais tikrai atrodo kad tai - jums yra visas gyvenimas.

 

Kalbant apie banned, jeigu kažkuris parodys kaip sušaudyti vienam žmogui apie 30 kulkų per 1 sekundę be čytų - padarau /atsisakyti(admino atžvilgiu). Ir net nereikia lele jog ne vienas šaudė -  hhttp://imgur.com/a/xZTgS .Busato buvo už kiosko po sekundės užšoko, o martinez buvo už nugaros. 

 

Adios Amigos.

 

Lai stumimai prasideda :)

 

P.S. Alcapone kitą kartą straight /pultas o ne /bausti ;)

Krc netgi nekomenduok nes senai turejai prapisti ta admina.... Bet kur tu matai 30kulku cia? :DDDDDD

 

Ir krc apie kokius tu cia rcon ir siuntimus sneki? :DDDDDtu gal daun,as ar seip su kibiru atitrankytas

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man taip rodos kad vėl gausi rcon ir prašinėsi Karolio kad atsibanintum už 30€.

 

Man juokingiausia tai kad kiti serveriai kaip serveriai bet va LV visada turi išsiskirti, tokie kaip jimai busatai hujakai daro nesamones ir net negeba pripažinti garbingai - čytinau. Turi visada prikišti savo nesamones. O ką mes turim? Nesamoningą grupelė kuri ale "turi" įtakos projektui ir švaistosi kaip tik nori. Visada sakysiu ir sakau - geriau 50 normalių negu 80 dundukų :) . Tad nusiraminkit ir vieną dieną užaukit, ir galų gale išeikit iš to žaidimo ribų. nes kartais tikrai atrodo kad tai - jums yra visas gyvenimas.

 

Kalbant apie banned, jeigu kažkuris parodys kaip sušaudyti vienam žmogui apie 30 kulkų per 1 sekundę be čytų - padarau /atsisakyti(admino atžvilgiu). Ir net nereikia lele jog ne vienas šaudė -  hhttp://imgur.com/a/xZTgS .Busato buvo už kiosko po sekundės užšoko, o martinez buvo už nugaros. 

 

Adios Amigos.

 

Lai stumimai prasideda :)

 

P.S. Alcapone kitą kartą straight /pultas o ne /bausti ;)

Dabar supratau kodėl ant tavęs visi stumimai pareina. Susirinkus čyterių grupuotė kurie tavęs nekenčia ,kad juos banini, o kiti žmonės tiesiog klauso ,kaip daugelis ant tavęs stumia ,kad juos banini ir tiesiog apie tave nieko nežinodami irgi prisideda prie stumimų. Jasni man jie, bet ką padarysi dėl tokių gi nebėgsi iš to projekto :D O Nico apie susitikimą tai costnerio laukiau akrei 40 minučių čiūvas neatėjo, poto tik išvažiavau po 16:40 jau atrašė duhas:D taip ,kad patys laido princai esat ir nieko daugiau. Daugiau mano komentarų nebus lauksim kol Lafa patvirtins banned anketą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man taip rodos kad vėl gausi rcon ir prašinėsi Karolio kad atsibanintum už 30€.

 

Man juokingiausia tai kad kiti serveriai kaip serveriai bet va LV visada turi išsiskirti, tokie kaip jimai busatai hujakai daro nesamones ir net negeba pripažinti garbingai - čytinau. Turi visada prikišti savo nesamones. O ką mes turim? Nesamoningą grupelė kuri ale "turi" įtakos projektui ir švaistosi kaip tik nori. Visada sakysiu ir sakau - geriau 50 normalių negu 80 dundukų :) . Tad nusiraminkit ir vieną dieną užaukit, ir galų gale išeikit iš to žaidimo ribų. nes kartais tikrai atrodo kad tai - jums yra visas gyvenimas.

 

Kalbant apie banned, jeigu kažkuris parodys kaip sušaudyti vienam žmogui apie 30 kulkų per 1 sekundę be čytų - padarau /atsisakyti(admino atžvilgiu). Ir net nereikia lele jog ne vienas šaudė - hhttp://imgur.com/a/xZTgS .Busato buvo už kiosko po sekundės užšoko, o martinez buvo už nugaros.

 

Adios Amigos.

 

Lai stumimai prasideda :)

 

P.S. Alcapone kitą kartą straight /pultas o ne /bausti ;)

valgykloi nauja zodi ismokai ar su bicais hesburgerinei? adios amigos XDD seni sako atsitraukit nuo zaidimu tu rmr pritrenktas? :DDDDDDDDD ineres i sampa bahuras, bazaras csgo/samp ar ka zaidi ir hesburgerine ar mamos cepekai, gyvenime daugiau nieko neveiki
  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man taip rodos kad vėl gausi rcon ir prašinėsi Karolio kad atsibanintum už 30€.

 

Man juokingiausia tai kad kiti serveriai kaip serveriai bet va LV visada turi išsiskirti, tokie kaip jimai busatai hujakai daro nesamones ir net negeba pripažinti garbingai - čytinau. 

 

Kai antrą kartą grįžau lošt, banus esu gavęs nuo tavęs tik, ir spėk kiek kartų mane atbanino :) Tad nuleisk toną storai, ir toliau mikčiok ant kedės ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tad nusiraminkit ir vieną dieną užaukit, ir galų gale išeikit iš to žaidimo ribų. nes kartais tikrai atrodo kad tai - jums yra visas gyvenimas.

Ledai nu na,man rods kad tau cia tas sampas visas gyvenimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sulėtinkit video ir aiškiai matosi, kad šaudė vienas, nes net nebuvo nieko ant kiosko :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš kaip Tonido free postus rinkti noriu :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Antras ledas, pradės banint čia man staska, nei matos kad jis čia išaudo viską nei ką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Antras ledas, pradės banint čia man staska, nei matos kad jis čia išaudo viską nei ką.

Susilėtink ant 0.5 pradžiai ir matysi jei prastas akių suvedimas 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Susilėtink ant 0.5 pradžiai ir matysi jei prastas akių suvedimas 

Ko tu čia kitas pradėjai sukt galvą. Gi matai ,kad meningitai nuo vaikystės :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Priimta!

Anketa priimta!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...