Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Darius_Darkking

Baisiai reikalingas dalykas Antra GP firma arba grazint mafijas

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Darius_Darkking

  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui

Kokia tai sistema?: Antra GP firma 

Kodėl tai yra naudinga?: Labai stipriai padės ties ginklu ekonomika kuomet ginklu prekeiviai nepardavineja ginklu priesu gaujai

Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Taigi siulau padaryt dar viena GP firma(Pasikrovimas galetu but ten pat ner skirtumo dar idomiau ten kovot GP butu) viskas labai paprasta Antra GP firma. Ir ivesti taisykle kad GP firma negali negali bendradarbiauti su ta pacia gauja su kuria bendradarbiauja kita firma tai yra pvz Dabar gp pardavineja ginklus tik kitai gaujai nu klanui tai yra Hivpositive o LSV nepardavineja ginklu ir neturi DGL ner kaip saudyt tai antra firma turetu butinai but sajunga su LSV nu tas pats kaip dabar ir HIV klano valdzia yra ir neparduoda LSV ginklu tai tiesiog antra firma duot kaskam is LSV. 

Arba siulau tada tiesiog grazint Mafijas viskas butu prakiskai tas pats nes mafiju darbas ir yra ginklus pardavinet ir juos vest. manau labiau tiktu mafijos pavadinimu atzvilgiu nei GP firma 1 ir GP firma 2 o butu Dvi skirtingu pavadinimu Mafijos

Trumpai ir aiskiai antra GP firma arba Mafijos 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražintu mafijas ir fsio krc veiksmas tolka tak krc, suriai su yardem ir gunu ir visko butu, visi laimingi

  • Patinka 22

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Būtų geriausia išimt nafik tą gp ir leisti patiems klanams veštis  ginklus, bei leisti jiems pardavinėti ginklus... nes dabar viskas priklauso nuo jobano direktoriaus o ne pačios firmos.. jeigu klanai galėtų patys veštis ginklus, manau, kad būtų veiksmo tikrai daugiau nei dabar yra. (nesakau , kad jo nėra visai)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu labiau už mafijas, nei dvi GP firmas. Tačiau abu variantai, patenkinami. Aš už

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Būtų geriausia išimt nafik tą gp ir leisti patiems klanams veštis  ginklus, bei leisti jiems pardavinėti ginklus... nes dabar viskas priklauso nuo jobano direktoriaus o ne pačios firmos.. jeigu klanai galėtų patys veštis ginklus, manau, kad būtų veiksmo tikrai daugiau nei dabar yra. (nesakau , kad jo nėra visai)

gal ir gerai butu bet tam reik per daug darbo ko invis nedaris o padublikuot antra firma daug lengviau arba grazint senas mafijas kuriu visas info jis cj turi 

 

Esu labiau už mafijas, nei dvi GP firmas. Tačiau abu variantai, patenkinami. Aš už

Vistiek vos ne viens ir tas pats mafijos pardavineja giinklus kaip ir gp ir veza 

 

o gal nušalint gp drk, nes vstk čia nedarys šitų įdėjų?

Kas isto jei sakykit DPI bus ju pusei ir vistiek kaskam drk duos is ju ir kitas drk ta pati suda daris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Grąžintu tau Mafijas nu jau užkniso, bet negrąžins Invis jam p.x ant to servo yra nori tik šaibas gauti tik už klanų paslaugas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš už jog mafijos būtų gražintos į serverį, bet reikia mafijoms atsakingų žmonių kurie prižiūrėtų aktyviai jas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Grąžintu tau Mafijas nu jau užkniso, bet negrąžins Invis jam p.x ant to servo yra nori tik šaibas gauti tik už klanų paslaugas.

Tai mafijos butu kaip darbas klanai lieka buni mafijoi ir klane tuo paciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau yra klanai, gal tiesiog klanams nuo tam tikro klano taškų skaičiaus leistų vežti ginklus? Boom, problema išspręstą. Kam gražinti mafijas, jeigu toks pats likimas būtų kaip su gaujomis? Plius, nauda dabartiniam klanams, ypač dviems itin stipriems. Taip padaraytų klanus 100proc nusikalstamomis grupuotėmis. Visai kitoks veiksmas : ginklai, narkotikai. Taip būdavo seniau su Yardies, Lucheese, bet to nebus, niekad taip nebus, kad tolygiai pasiskirstytų ir klanai, ir mafijos. Viena sritis bus stipresnė žaidėjų skaičiumi. Taigi, mano pasiūlymas tokia privilegija priskirti klanams, ir žinoma, ne už kreditus, o už klano taškus..

Redaguota nario Judita_Low

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O kai pasikeis dabartine ginklų prekeivių valdžia, tuomet antrą firmą ištrinti, nes nebebus reikalinga? Nesiruošiu tikrai taip daryti. Aplamai, ginklų prekeiviai PRIVALO aprūpinti ginklines kulkomis, kad jas galėtų pirkti visi žaidėjai (jau vienas kelias kaip gauti deagle). Už tai ginklų prekeiviai neturi teisės prašyti pinigų iš žaidėjų ar kažkokios atskiros grupuotės, kadangi toks jų darbas. Jeigu ginklinės nėra aprūpinamos ginklais - jau signalas, kad valdžia nesugeba atlikti savo pareigų.

 

Dėl ginklų nepardavinėjimo tam tikriems žaidėjams mano manimu irgi nesamonė. Nebent tai leidžia pats direktorių prižiūrėtojas ir gali pateikti svarių argumentų, kodėl yra galima taip elgtis. Mano suprantimu ginklai turėtų būti parduodami visiems, tačiau nebūtinai už vienodą kainą.

 

Mafijų nebus. Pati bendruomenė buvo vienareikšmiškai nubalsavusi, kad jas reikia išimti - taip ir padarėm, iš niekur nieko nepriėmėm tokio sprendimo. Užtenka žaisti tą vaikų darželį ir vieną minutę dėti, kitą išimti. Pasijauskit pagaliau bendruomene, kuri yra atsakinga už savo sprendimus. Verta paminėti ir tai, kad mafijos bedų ginklų platinimo neišspręstų.

 

Kitas dalykas, "invis dėjas ant serverio, jam rūpi tik pinigai, jis mafijų negražins" neesu dėjas, tiesiog tokia supusi bendruomenė, kuri jau pastarąjį laiką yra čia mane ypatingai demotyvuoja. Joks normalus žmogus nenorėtų visą naktį praleidęs dirbdamas prie projekto, o ryte atsikėlęs rasti tokius ar panašius komentarus: "xujne" "plbm Britas padarė" (atsipeikėkit, Britas nuo projekto reikalų per tris šviesmečius), "nesąmonė, viską supiso". Aš nieko nesakau, kritika gerai, bet čia jau nebe kritika, o totalus išpindėjimas. Ir galų gale, taip, man uždarbis iš projekto labai aktualus, kaip ir visiems didesnių projektų savininkams, tačiau norisi ir turėti gerą projektą, su vieninga bendruomene, ko dar per tiek metų, dėja, neišėjo padaryti. ;)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O kai pasikeis dabartine ginklų prekeivių valdžia, tuomet antrą firmą ištrinti, nes nebebus reikalinga? Nesiruošiu tikrai taip daryti. Aplamai, ginklų prekeiviai PRIVALO aprūpinti ginklines kulkomis, kad jas galėtų pirkti visi žaidėjai (jau vienas kelias kaip gauti deagle). Už tai ginklų prekeiviai neturi teisės prašyti pinigų iš žaidėjų ar kažkokios atskiros grupuotės, kadangi toks jų darbas. Jeigu ginklinės nėra aprūpinamos ginklais - jau signalas, kad valdžia nesugeba atlikti savo pareigų.

 

Dėl ginklų nepardavinėjimo tam tikriems žaidėjams mano manimu irgi nesamonė. Nebent tai leidžia pats direktorių prižiūrėtojas ir gali pateikti svarių argumentų, kodėl yra galima taip elgtis. Mano suprantimu ginklai turėtų būti parduodami visiems, tačiau nebūtinai už vienodą kainą.

 

Mafijų nebus. Pati bendruomenė buvo vienareikšmiškai nubalsavusi, kad jas reikia išimti - taip ir padarėm, iš niekur nieko nepriėmėm tokio sprendimo. Užtenka žaisti tą vaikų darželį ir vieną minutę dėti, kitą išimti. Pasijauskit pagaliau bendruomene, kuri yra atsakinga už savo sprendimus. Verta paminėti ir tai, kad mafijos bedų ginklų platinimo neišspręstų.

 

Kitas dalykas, "invis dėjas ant serverio, jam rūpi tik pinigai, jis mafijų negražins" neesu dėjas, tiesiog tokia supusi bendruomenė, kuri jau pastarąjį laiką yra čia mane ypatingai demotyvuoja. Joks normalus žmogus nenorėtų visą naktį praleidęs dirbdamas prie projekto, o ryte atsikėlęs rasti tokius ar panašius komentarus: "xujne" "plbm Britas padarė" (atsipeikėkit, Britas nuo projekto reikalų per tris šviesmečius), "nesąmonė, viską supiso". Aš nieko nesakau, kritika gerai, bet čia jau nebe kritika, o totalus išpindėjimas. Ir galų gale, taip, man uždarbis iš projekto labai aktualus, kaip ir visiems didesnių projektų savininkams, tačiau norisi ir turėti gerą projektą, su vieninga bendruomene, ko dar per tiek metų, dėja, neišėjo padaryti. ;)

Sutinku viskam, bet berods kai gp krauna ginklus i ginkline tai labai jau nuiima tuos pinigus.. :/ reiktu tam sugalvoti koki tai nors sprendima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O kai pasikeis dabartine ginklų prekeivių valdžia, tuomet antrą firmą ištrinti, nes nebebus reikalinga? Nesiruošiu tikrai taip daryti. Aplamai, ginklų prekeiviai PRIVALO aprūpinti ginklines kulkomis, kad jas galėtų pirkti visi žaidėjai (jau vienas kelias kaip gauti deagle). Už tai ginklų prekeiviai neturi teisės prašyti pinigų iš žaidėjų ar kažkokios atskiros grupuotės, kadangi toks jų darbas. Jeigu ginklinės nėra aprūpinamos ginklais - jau signalas, kad valdžia nesugeba atlikti savo pareigų.

 

Dėl ginklų nepardavinėjimo tam tikriems žaidėjams mano manimu irgi nesamonė. Nebent tai leidžia pats direktorių prižiūrėtojas ir gali pateikti svarių argumentų, kodėl yra galima taip elgtis. Mano suprantimu ginklai turėtų būti parduodami visiems, tačiau nebūtinai už vienodą kainą.

 

Mafijų nebus. Pati bendruomenė buvo vienareikšmiškai nubalsavusi, kad jas reikia išimti - taip ir padarėm, iš niekur nieko nepriėmėm tokio sprendimo. Užtenka žaisti tą vaikų darželį ir vieną minutę dėti, kitą išimti. Pasijauskit pagaliau bendruomene, kuri yra atsakinga už savo sprendimus. Verta paminėti ir tai, kad mafijos bedų ginklų platinimo neišspręstų.

 

Kitas dalykas, "invis dėjas ant serverio, jam rūpi tik pinigai, jis mafijų negražins" neesu dėjas, tiesiog tokia supusi bendruomenė, kuri jau pastarąjį laiką yra čia mane ypatingai demotyvuoja. Joks normalus žmogus nenorėtų visą naktį praleidęs dirbdamas prie projekto, o ryte atsikėlęs rasti tokius ar panašius komentarus: "xujne" "plbm Britas padarė" (atsipeikėkit, Britas nuo projekto reikalų per tris šviesmečius), "nesąmonė, viską supiso". Aš nieko nesakau, kritika gerai, bet čia jau nebe kritika, o totalus išpindėjimas. Ir galų gale, taip, man uždarbis iš projekto labai aktualus, kaip ir visiems didesnių projektų savininkams, tačiau norisi ir turėti gerą projektą, su vieninga bendruomene, ko dar per tiek metų, dėja, neišėjo padaryti. ;)

tai va kad nesamonė dėl ginklų nepardavinėjimo tam tikriems žaidėjams tad tam reikia išeities nes dabar nesamonė tad ir reikia kaška galvot. uždraut nelabai yra kaip sakykim ateis lsv sakys gerai noriu čia sakykim 200 deagle o gp gali sakyt ner sandeli negaliu parduot ir ka daryt iškur jis gali žinot ten yra ar ne. nebent padaryt sandelio info matoma visiem ir taisykle kad gp turi butinai pardavinėt ginklus visiems be išimties. o jei ne tada su viena firma tikrai niekaip nesigaus nebent jie veštu viska y ginkline o ten dar kaškokia nesamonė yra kad reikia mokėt nu tai žodžiu. arba sandėlio info su taisykle visiem pardavinėt be išimties arba dar viena firma idėt kuria atstovautu kiti klanai. negalėtu vpš Gp drk but LSV klane ir kitos gp Firmos drk LSV klane 

o dėl bendruomenes čia seniai viskas aišku nelabai ka čia ir pakeisi kol patys nesusiprotes dabar tik pasikelt aukščiau kitu pavaidint kokie ahueni sampe, pačytint kad kad tik kaškas lengviau butu ar papraščiau nes kitaip nesukeba ir tiek. perdauk insijaute y ta sampa ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...