Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Nigga_Brother

DIENOS MISIJOS

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Nigga_Brother
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui.

Kokia tai sistema?: Sistema yra labai panaši kaip šiuo metu esanti /misijos, tik truputi kitokia.

 

  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: 

Kaip žinote šiuo metu serveryje yra /misijos kurias vykdant galima papildomai pasipelnyti, žaidėjai tikrai stengiasi jas uoliai vykdyti ir nori su begaliniu susidomėjimu sužinoti kokia bus kita misija.

 

SIŪLAU.

Siūlau sukurti papildomas misijos (/dienosmisijos),

 

  • Misijų būtų iki 10.
  • Misijos pasikeistų kas 24 valandas, (ne visos, bet kai kurias pradingtų ir atsirastų kitos, taip pagyvinant žaidimą).

Per 24 valandas kiekvieną dieną pirmi trys žaidėjai įvykdę šias misijos gautų neblogus prizus (prizus jau reiktų apgalvoti pagal misijas). Per /topai atsirastų naujas topas, daugiausiai žmonių įvykdę dienos misijas.

MISIJOS NUOLAT KEISTŲSI, VISI NORĖTU SUŽINOTI KOKIA ŠIANDIEN BUS KITOKIA MISIJA IR SKUBĖTŲ ĮVYKDYTI PIRMI.

 

 

Kokias tai būtų misijos?

 

  • Pražaisti 60 min, (po 24 valandų galėtų misija pasikeisti į pražaisti 40 min, ar kažkaip kitaip ).
  • Pasinaudoti taksi paslaugomis už 5,000 EUR (kita dieną butų 1,500 EUR ir nuolat kistų).

Pakelti ridą su nuosava tr priemonę. Sugauti tam tikrą žuvų kiekį. Būti pagydytas medikų. Pasinaudoti ginklų prekeivių paslaugomis. Susimokėti 2 baudas teisėsaugai ( nuolat kistų kas 24 valandas, galėtų viena diena būti 3, kita 6 ir tt). Nušauti žmogų. Paragauti narkotikų. Surinkti/surinkti tam tikrą narkotikų kiekį (tik žaidėjams kurie gaujoje ar teisėsaugoje), Parduoti narkotikų nors ir vieną gramą.

Pagyvintų žaidimą, visi norėtu sužinoti kokios tai misijos nes kiekvieną dienos jos keistusi bent minimaliai, o pačios misijos isivygdytų mano manymu lengvai žaidimo eigoje.

 

Misijų galima būtų sugalvoti daug daugiau.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik tu cool čia sugalvojai! Tikrai padidintu užimtumą serveryje, aš už.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

CCCOOOLLL , įdėkit šitą būtinai , kaip aš noliferis vydykciau kikviena diena užžž

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Ariandas_Atsarginis

Tikrai už praverstu šita idėją,ir būtų ka veikti serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokia id4ja buvau parases kitame serveryje, bet manyciau ten siek tiek geresne ... reiktu perkelti ta id4ja cia ? ten srv vistiek matosi kad nebus igyvendinta bei baigia uzsidaryti :D ... ten apacioje jai ka ta ideja kur spoileris...

 

Siūlau idėti dienos misiją, prizai galėtu būtu įvairūs, tai priklausytu nuo misijos sudėtingumo.

Lengvos misijos

1. Sužvėjoti 50kg žuvų.
2. Pradirbti 60min su darbine mašina.
3. Pražaisti 80min serveryje.
4. Šaudykloje surinkti 20taškų 
5. Pravažiuoti su mašina 30km (galima ir kitaip žiūrint kaip rida skaičiuosis)
6. Sudalyvauti 2-jose eventuose.


Vidutinės misijos

1. Sužvėjoti 100kg žuvų.
2. Pradirbti 120min su darbine mašina.
3. Pražaisti 160min serveryje.
4. Šaudykloje surinkti 40taškų.
5. Pravažiuoti su mašina 60km.
6. Sudalyvauti 4-iose eventuose.


Sudėtingos misijos

1. Sužvėjoti 150kg žuvų.
2. Pradirbti 180min su darbine mašina.
3. Pražaisti 240min serveryje.
4. Šaudykloje surinkti 60taškų.
5. Pravažiuoti su mašina 90km
6. Sudalyvauti 5-iose eventuose.
7. Laimėti 1 eventą.



Misijų pasirinkimas bus tik tarp sudėtingumu (galės pasirinkti ar lengva/vidutinę/sudėtingą) , o kokia misija bus tai sistema random išrinks, per vieną dieną galės tik 1 kartą įvygdyti misiją.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokia id4ja buvau parases kitame serveryje, bet manyciau ten siek tiek geresne ... reiktu perkelti ta id4ja cia ? ten srv vistiek matosi kad nebus igyvendinta bei baigia uzsidaryti :D ... ten apacioje jai ka ta ideja kur spoileris...

 

Siūlau idėti dienos misiją, prizai galėtu būtu įvairūs, tai priklausytu nuo misijos sudėtingumo.

 

Lengvos misijos

 

1. Sužvėjoti 50kg žuvų.

2. Pradirbti 60min su darbine mašina.

3. Pražaisti 80min serveryje.

4. Šaudykloje surinkti 20taškų 

5. Pravažiuoti su mašina 30km (galima ir kitaip žiūrint kaip rida skaičiuosis)

6. Sudalyvauti 2-jose eventuose.

 

Vidutinės misijos

 

1. Sužvėjoti 100kg žuvų.

2. Pradirbti 120min su darbine mašina.

3. Pražaisti 160min serveryje.

4. Šaudykloje surinkti 40taškų.

5. Pravažiuoti su mašina 60km.

6. Sudalyvauti 4-iose eventuose.

 

Sudėtingos misijos

 

1. Sužvėjoti 150kg žuvų.

2. Pradirbti 180min su darbine mašina.

3. Pražaisti 240min serveryje.

4. Šaudykloje surinkti 60taškų.

5. Pravažiuoti su mašina 90km

6. Sudalyvauti 5-iose eventuose.

7. Laimėti 1 eventą.

 

 

Misijų pasirinkimas bus tik tarp sudėtingumu (galės pasirinkti ar lengva/vidutinę/sudėtingą) , o kokia misija bus tai sistema random išrinks, per vieną dieną galės tik 1 kartą įvygdyti misiją.

 

Sveikas, nemanau jog tavo idėja yra geresnė, nes savo idėjoje aš pateikiau jog kiekvieną dieną (kas 24 valandas), misijų sudėtingumas keisusi, taip paįvairinant žaidimą. Žaidėjas nežinotų kokias misijas gautų šiandien ir jų sunkumo pasirinkimas nebūtų jo galioje...

T.y neskaitei idėjos iki galo arba nesupratai pilnai ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki įdėja, žaidėjai galės ne vien ridą kelt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki idėja, tik manau neturėtu per diena būti daug misijų, nes tada gautusi, kad kožna diena vien misijas vykdai, manau kokių 3-4 užtektu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, nemanau jog tavo idėja yra geresnė, nes savo idėjoje aš pateikiau jog kiekvieną dieną (kas 24 valandas), misijų sudėtingumas keisusi, taip paįvairinant žaidimą. Žaidėjas nežinotų kokias misijas gautų šiandien ir jų sunkumo pasirinkimas nebūtų jo galioje...

T.y neskaitei idėjos iki galo arba nesupratai pilnai ;)

Ta ir pats turejau omenyje, bet neturejau labiau patobulinti/redagoti idejos. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bent kiek veiklos serveryje būtų, aš už.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sutikciau jeigu butu kitokios uzduotys ,nes tavo pasiulytos kaikurios prieinamos ne kiekvienam ,o siaip noretusi kaip advento (man rodos 2014 per kaledas bv (gal ir db islike nelabai turejau laiko zaisti ziema xd)) kad kiekvienas galetu kazkokia misija ivygdyt ir gautu uz tai priza ,o ne kad pirmi tris nes tada laimetu tie kurie losia naktimis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...