Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 59 / 300

Versija: LV 7.4.1

Domis_Tonito

Pavaduotojų paskyrimai bei nušalinimai

Rekomenduoti pranešimai

Priskyrimo anketa:

Jūsų V_P serveryje :The_Vilmantas

Kokiai firmai jūs atstovaujate :TRV

Jūsų išsirinkto pavaduotojo V_P :Sirioza_Rasyja

Ar jūsų būsimasis pavaduotojas turi darbo kontraktą? :Ne

Ar jūsų pavaduotojas nėra Teisėsaugos/Direktorių juodajame sąraše? :Ne

Kodėl pasirinkote būtent šį žmogų? : ka žinau, aktyvus žiaure nuor pareigu matau kad stengas, rimts kents, tegu pabun pareiguos nie da turiejis.

Redaguota nario Domis_Tonito
Priskirtas
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P serveryje : Thomas_Smith.

Kokiai firmai jūs atstovaujate : EPi.

Jūsų išsirinkto pavaduotojo V_P : Evis_Jojo.

Ar jūsų būsimasis pavaduotojas turi darbo kontraktą? : Neturi, dirba EPi.

Ar jūsų pavaduotojas nėra Teisėsaugos/Direktorių juodajame sąraše? : Nėra.

Kodėl pasirinkote būtent šį žmogų? : Nes jis visuomet man padeda, būna aktyvus, niekuomet neatsisako sudalyvauti veiklose ar net jas pravesti. Visuomet padeda naujam EPi darbuotojui apsiprasti įmonėje. Tai vienas iš mano įmonės geriausių darbuotojų, manau nusipelnė šių pareigų ir nenuvils manęs, padės kaip ir toliau padėjęs.

Redaguota nario Max_Tosha
Priskirtas
  • Patinka 2
  • Ačiū! 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P serveryje :

Lil_Pump

Kokiai firmai jūs atstovaujate :

Mechanikai :wub:

Jūsų išsirinkto pavaduotojo V_P :

Darius_Minsk

Ar jūsų būsimasis pavaduotojas turi darbo kontraktą? :

Ne dirba pas manę

Ar jūsų pavaduotojas nėra Teisėsaugos/Direktorių juodajame sąraše? :

Ne

Kodėl pasirinkote būtent šį žmogų? :

Taigi, turėjau šiam postui nusižiūrėjas du kandidatus, vienas iš jų buvo Darius. Dar kaip buvau ligoninės direktorius, Darius įsidarbino gal savaitę prieš mano palikimą, šis asmuo buvo potencialus kandidatas į pavaduotojo postą, begalo stengėsi medikų firmoje, bet buvo ir juodų dienų kaip sulaukė papeikimo iš tam tikro asmens, bet pasikvietęs Dariu į teamspeaką viskas buvo išsiaiškinta, ir jie susitaikė be problemų. Nesenai tapęs mechanikų firmos direktorium, Darius užsimanę pereiti iš medikų firmos į mechanikų firmą. Šis įsidarbines iškarto, pradėjo rodyti pavyzdingą elegesį bendradarbiams. Darius vienintelis kuris siūlėsi kažką daryti su veiklom, žmogus turintis daugybę motyvacijos, nesenai prisijungęs prie projekto, naujas veidas visuominei, manau manęs nenuvils, pirmas postas serveryje.

Priskirtas
  • Patinka 5
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P serveryje : Misha_Morozov

Kokiai firmai jūs atstovaujate : Ligoninė :wub:

Jūsų išsirinkto pavaduotojo V_P : Alan_Hill

Ar jūsų būsimasis pavaduotojas turi darbo kontraktą? : Ne, dirba pas mane.

Ar jūsų pavaduotojas nėra Teisėsaugos/Direktorių juodajame sąraše? : Ne

Kodėl pasirinkote būtent šį žmogų? : Vienas iš mano dviejų kandidatų buvo - Alas. Žmogus jau čia dirba nuo lilo palikimo ir jį stebėjau nuo savo pirmos savaitės pradžios. Pasiūliau pravesti veiklos ir tikrai nustebino: darbuotojai labai jo klauso, sugalvojo tikrai kažką naujo ir manęs ganėtinai nenuvylė :D. Kitą dieną dar parašiau ar norėtum daugiau pravesti, nes mažai laiko užtrukom praeitai treniruotei, bet kadangi negalėjo padaryti nukėliau į kitą dieną - šiandien.  Ir wow šitas žmogelis tikrai neblogai sumąstė padaryti veiklos, užtrukom beveik 2 valandas. Puikiai sutaria su darbuotojais, niekada nesivėlė į konfliktus + dar neseniai prisijungė prie mūsų serverio, tikrai duosiu šansą pasireikšti, kupinas įdėjų ir manau nenuvils manęs.

Priskirtas
  • Patinka 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P serveryje : James_Harden

Kokiai firmai jūs atstovaujate : PD

Jūsų išsirinkto pavaduotojo V_P : Dyglas_Fingeris

Ar jūsų būsimasis pavaduotojas turi darbo kontraktą? : Taip bet dirba pas mane

Ar jūsų pavaduotojas nėra Teisėsaugos/Direktorių juodajame sąraše? : ne

Kodėl pasirinkote būtent šį žmogų? : Na visu pirma manau dėl to , kad šį žmogų žinau labai ilgai kaip ne tik žaidėja tačiau ir užketejusį teisėsaugos narį, žmogus tikrai žinantis ka reikia daryti teisėsaugoje , ne karta teko dirbti su juo teisėsaugoje dar būdamas spec. direktoriumi jis pas mane dirbo ir bandė tapti pavaduotoju tačiau situacijos susiklostė taip kad jis savo šanso ir negavo, išdirbom nemažai teisėsaugoje bendrai na o dabar jam atėjo laikas padėti man ja prižiūrėti ir įvesti rimta tvarka.

Priskirtas
  • Patinka 1
  • Haha 3
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Priskyrimo anketa:

Jūsų V_P serveryje : Felipe_Sanchez

Kokiai firmai jūs atstovaujate : Specialios pajėgos

Jūsų išsirinkto pavaduotojo V_P : Aurimas_Quatro

Ar jūsų būsimasis pavaduotojas turi darbo kontraktą? : ne, dirba pas mane.

Ar jūsų pavaduotojas nėra Teisėsaugos/Direktorių juodajame sąraše? : nėra.

Kodėl pasirinkote būtent šį žmogų? : Na tikrai ganėtinai ilgai išsilaikiau be pavaduotojo, bet gaunasi taip, kad universitetas, dieną užimtas, prisijungiu tik nuo dienos --> vakarop, tad dieną irgi reikalinga, kad kažkas galėtų būti. Pirmas variantas buvo Domas_Bartkus, bet atsisakė; Jason_White - tikrai aktyvus, bet sakė, kad pareigom dar per anksti. Aurimas_Quatro - išdygo visai netikėtai, nes žmogus, kuriuo tikrai ganėtinai pasitikiu ir esame pažįstami nuo anksčiau, tai manau, kad nenuvils. Sėkmės

Priskirtas
  • Patinka 6
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nušalinimo anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Felipe_Sanchez
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Spec.pajėgos
3. Jūsų šalinamojo pavaduotojo slapyvardis: Aurimas_Quatro
4. Jūsų šalinimo priežastys: Tikrai dėkoju Aurimui už įdėtą darbą pačioje valdymo pradžioje. Bet paprasčiausiai galvoju, kad kažin ar reikalingas pavaduotojas, kuriam viską reikia sakyti, ar tiesiog prisijungti tik tam, kad "pagetinti", ar pan. Nuo to laiko patikrinai gal vieną papeikimą forume, treniruotės išvis nemačiau. Neprisijungi dieną ir nieko net nesugebi pasakyt kas,kaip ir kodėl.VIskas su tavim gerai ir kaip sakė daugelis, esi mldc čiuvelis, tik, kad to noro mažai gal.

Priskyrimo anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Felipe_Sanchez
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Spec.pajėgos
3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardis: Domas_Bartkus
4. Jūsų pasirinkimo priežastys: Nemanau, kad reikia daug argumentų,ar paaiškinimo. Teisėsaugos žmogus, žino ką daro serveryje.

Atlikta
  • Patinka 3
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis:  James_Harden
2. Jūsų atstovaujamas darbas:  Policijos departamentas
3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardis:  Nikodemas_Vytuvis
4. Jūsų pasirinkimo priežastys: Pagrindines priežastis kodėl imu šita žmogų i pavaduotojus tai todėl kad vien iš visos teisėsaugos valdžios nariu apie ji geri atsiliepimai , su šituo žmogu teko pradirbti spec pajėgose apie mėnesį,žmogus dalyvaujantis visose veiklose kad ir koke kartais bloga situacija atrodytu. Manau , kad ir jo šansas atėjo parodyti ka gali ir padeti teisėsaugai tapti dar stipresne.

Priskirtas
  • Patinka 5
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Priskyrimo anketa:

1. Jūsų slapyvardis:  Kevin_Costner
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Ginklų Prekeiviai
3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardis: Arijus_Inase
4. Jūsų pasirinkimo priežastys: Pasirinkau šita asmeny nes jis man atrodo gan rimtas ir tinkantis į šias pareigas, darbo dienomis būnu labiau užsiėmęs ir šiek tiek reiktu pagalbos, pažįstu šį asmenį ilgą laiką tai tikrai nepaves manes.

Nepriskirtas
  • Patinka 3
  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis:

Lil_Pump
2. Jūsų atstovaujamas darbas:

3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardis:

Danny_Shawn
4. Jūsų pasirinkimo priežastys:

Šis žmogus jau ilgą laiką rodo pastangas firmoje, prie buvusio dir.pavaduotojaus taipogi rodė didžiulias pastangas, šis žmogus jau buvo kritęs man į akį ilgą laiką, pastoviai aktyviai visur dalyvaudavo, rangą labai greitai pasikeldavo, aiškiai matėsi darbuotojo motyvacija kažką pasiekti. Šis darbuotojas pas manę jau prižiūrėtoju yra nemažą laiką ir tikrai nesiskundžiu jog jį paskyriau į prižiūrėtojo pareigas, nusiskundimų kaip ir negavęs, buvo vienas nusiskundimas iš žaidėjo, bet  ten menka klaida sakyčiau. Aktyvus žmogus, visada darbą atlieka iki galo, tikiuosi jis manęs nenuvils.

Priskirtas
  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Priskyrimo anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Armani_Jeans
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Taksi firmą!
3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardis: Naked_Fish
4. Jūsų pasirinkimo priežastys: Pasirinkau šį pavaduotoja dėl to, nes šį žmogų pažįstu realybėje. Imu ne dėl to, kad draugas, bet dėl to jog jis sako, kad sugebės man padėti, įrodys pats sau ir kitiem jog gali vadovauti, beto yra naujas veidas šitame serveryje, tai dėl to ir duodu jam šansą įrodyti jums visiems. Tikiuosi nepasigailėsiu pasirinkdamas jo.

Priskirtas
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis: Johnas_Freizeris.
2. Jūsų atstovaujamas darbas: TRV.
3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardis: Ernestas_Mind.
4. Jūsų pasirinkimo priežastys: Aktyvus, seniai pažįstamas, daug padeda darbe, jau turi patirties tokiose pareigose, pasitikiu.

Priskirtas
  • Patinka 10
  • Ačiū! 4
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Priskyrimo anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Kevin_Costner
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Ginklų Prekeiviai
3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardis: Arijus_Inase
4. Jūsų pasirinkimo priežastys: Dabar yra gan sunkus laikas, kadangi darbo dienomis man pamokos, treniruotės, grįžtu gan pavargęs iškarto prisijungęs į serverį puolu tvarkyti forumą, kažką pravesti serveryje, veiklą ar kažką panašaus, taigi man šiuo momentu reikalingas pavaduotojas, aktyvus ir motyvuotas, Arijus toks ir yra, prieš savaitę pildžiau ir atmetei anketa, tikiuosi dabar suprasi ir patvirtinsi šį žmogų, buvau išsirinkęs kitą asmenį į pavaduotojo postą, bet kaip ir galvojau ilgai neištemps firmoje, po darbo kontrakto ir gavęs algą paliko darbą, o Arijus čia dirba nuo pirmu dienų ir rodo gan didelę iniciatyvą daryti kažką su darbu ir kelti firmos vardą į aukštumas, per treniruotes, atrankas visada man šis žmogus padeda tvarkytis, tai manau jis man vienintelis žmogus kuris tiktu į tokias pareigas ir galėčiau pasitikėti juo ir negalvoti kad kažką blogo pridarys kol manes nebus.

Priskirtas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Priskyrimo anketa:

1. Jūsų slapyvardisMisha_Morozov
2. Jūsų atstovaujamas darbasMedikai
3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardisArnas_Pmv
4. Jūsų pasirinkimo priežastysŠis žmogelis medikuose pasirodė dar kai Lil's buvo direktorius, beveik prieš 3 mėnesius. Taip pat jis buvo mano antras oficialus kandidatas kai Alą pasiėmiau, dėl ko nepasirinkau jo ankščiau tai, kad jo aktyvumas buvo apsilpnėjęs. Taip pat noriu, kad jis būtų mano paskutinė kairioji ranka tai pasirinkimas yra pats geriausias.

Priskirtas
  • Patinka 5
  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Priskyrimo anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Matt_Draw
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Spec.Pajėgos
3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardis: Martin_Colt
4. Jūsų pasirinkimo priežastys: Pavaduotoją norėjau pabandyti išsirinkti būtent iš savo darbuotojų, o ne pažįstamų kuriais pasitikiu, todėl noriu suteikti šansą šiam žmogui, kadangi jame pamačiau daugiausiai potencialo.

Priskirtas
  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis

Lil_Pump
2. Jūsų atstovaujamas darbas

3. Jūsų šalinamojo pavaduotojo slapyvardis

Danny_Shawn
4. Jūsų šalinimo priežastys:

Iki šiol buvo pats geriausias pavaduotojas mano kadencijoje, žmogus tikrai turėjo ganėtinai šaunių idėjų, gerai galvojo, vadovavimo tikrai žmogui netrūko, visada budavo iškalbingas, bet šiandien parašė į skype, jog nebeturi noro žaisti SA:MP, paklausiau kodėl? Atsakė taip, nebėra tokio malonumo žaisti SA:MP žaidimą kuris buvo prieš 3 metus, nebėra noro žaisti prie kompiuterio ir kt. Mokslai prieš akis geriau pasimokinsiu nei žaisiu prie kompiuterio. Aš sakau jam ačiū už viską Danny, tikrai man daug padėjai, ir linku sėkmės tau realiam gyvenime! Pavaduotojas išbuvo 15d. 

1. Jūsų slapyvardis:

Lil_Pump
2. Jūsų atstovaujamas darbas:

Mechanikai 😍
3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardis:

Vairuotojas_Tomasis
4. Jūsų pasirinkimo priežastys:

Galima sakyti jog panašią dieną prisijungė prie firmos kaip ir buvęs pavaduotojas, ilgai galvojau, bet tada paskyriau kitą kandidatą į firmos pavaduotoją, o šiuo metu labai, labai reikia pagalbininko, o šis asmuo pats tinkamiausias šiam postui, ne kart yra buvęs firmos direktorium, pavaduotojum, turi mechanikų patirties virš 50,000! Manau Tomašis manęs nenuvils ir bus iki galo mano direktoriaus kadencijos. Jį rekomendavo buvęs pavaduotojas, firmoje jau ilgai dirba.

Priimta. Priskirtas
  • Patinka 5
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Priskyrimo anketa:

1. Jūsų slapyvardis: John_Fralin
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos Departamentas
3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardis: Delcas_Samp
4. Jūsų pasirinkimo priežastys: Patyręs teisėsaugos žmogus. Ne kartą buvęs valdžioje. Aktyvus, motyvuotas, turintis gerų idėjų. Manau, kad su juo kartu teisėsauga padarysim dar stipresnė!

Priskirtas
  • Patinka 3
  • Haha 3
  • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nušalinimo anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Thomas_Smith
2. Jūsų atstovaujamas darbas: EPi
3. Jūsų šalinamojo pavaduotojo slapyvardis: Evis_Jojo
4. Jūsų šalinimo priežastys: Nebenaudingas EPi įmonei, žinau, kad esi užsivertęs su mokslais, egzaminais ir panašiai, todėl laikas užleisti tavo vietą kitam žmogui. AČIŪ tau už darbą EPi įmonėje ir sėkmės laikantis egzaminus, tikiuosi nesupyksi ir bendrausime toliau, bet tikrai man reikia pavaduotojo, kuris užimtu mano darbuotojus, kai nėra manęs prisijungusio, pravestu veiklas, skatintu EPi darbuotojus dirbti, vežti krovinius ir panašiai.

Priskyrimo anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Thomas_Smith
2. Jūsų atstovaujamas darbas: EPi
3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardis: Matas_Nainis
4. Jūsų pasirinkimo priežastys: Jau ilgą laiką dirbantis EPi įmonėje, daugiau kaip mėnesį, dabartinis mano Darbuotojų prižiūrėtojas ir turintis patirties EPi darbe žaidėjas, visuomet man padeda ir manau, kad tikrai manęs nenuvils ir visuomet manę pavaduos, kai aš nebūsiu prisijungęs serveryje, todėl noriu suteikti galimybę šiam žmogui užimti pavaduotojo pareigas.

Priimta
  • Patinka 1
  • Sutrikęs 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis: Johnas_Freizeris.
2. Jūsų atstovaujamas darbas: TRV.
3. Jūsų šalinamojo pavaduotojo slapyvardis: Ernestas_Mind.
4. Jūsų šalinimo priežastys: Visiškai neaktyvus, o man reikia aktyvaus pavaduotojo, kuris prižiūrėtų firmą kol manęs nėra, nes namo po darbo grįžtu tik vakare, iš pradžių sirgo savaitę ir sakė kad bus aktyvus po duoto laikotarpio, bet jau laukiu 4 dienas jo, nieko net nepranešė dėl ko negali pražaisti reikiamą laiką, o jis taip ir nepasirodė. Ačiū tau, kad nors kiek padėjai, maniau valdžioje būsime kartu ilgiau, bet taip neatsitiko. :( BABA mano BABA.

Priimta
  • Patinka 6
  • Ačiū! 1
  • Liūdnas 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nušalinimo anketa:

3. Jūsų šalinamojo pavaduotojo slapyvardis: Delcas_Samp
4. Jūsų šalinimo priežastys: Na manau, kad Delcas nėra veiksmo žmogus. Tikėjau jo duotais pažadais, kad pasikeis, taps aktyvesnis. Bet už neaktyvumą gavo įspėjimą. Man reikia aktyvaus pavaduotojo, kuris tikrai galėtu pavaduoti mane, turėtu noro kariauti prieš nusikalstomas grupuotės, daryti veiksmą. Taip pat ir darbuotojai skundėsi, kad pavaduotoją pastoviai mato tik AFK būsenoj. Ačiū už atlikta darbą Delcai, sėkmės kitur.

Priimta
  • Patinka 4
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Priskyrimo anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Armani_Jeans
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Taksi firmą.
3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardis: Laurynas_Joma
4. Jūsų pasirinkimo priežastys: Šis darbuotojas mūsų firmoje dirba jau pora mėnesių, pasitikiu žmogumi, puikei tvarkėsi prižiūrėtojo pareigose, manau esi vertas pasiekti ir kažko daugiau mūsų firmoje. Manau nenuvils! :)

Priimta
  • Patinka 4
  • Ačiū! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Priskyrimo anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Matt_Draw
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Specialiosios pajėgos
3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardis: Nick_Morris
4. Jūsų pasirinkimo priežastys: Šis darbuotojas jau nuo pat pradžių kandidatavo į pavaduotojo postą tarp jo ir buvusiojo Martin_Colt, nuo to laiko greičiausiai pasikėlė prižiūrėtojo laipsnį ir užsitarnavo pagarbą bei reputaciją. Žaidėjas manau dar neturėjo pareigų serveryje, o kažkam vistiek reikia suteikti šansą, o ypač tokiam žmogui, kuris to nusipelnė. Darbe dirba jau nuo pat mano direktoriavimo pradžios, linkiu sėkmės jam ! 

8ea0429784938f21c82d845b92e372e6349.png

Priimta
  • Patinka 7
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Priskyrimo anketa:

3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardis: Ledas_Competiv
4. Jūsų pasirinkimo priežastys: Ateinančios savaitęs labai svarbios man, turiu susikoncentruoti į kitus dalykus. Negalėsiu tiek daug laiko skirti Policijos firmai kaip anksčiau. Todėl pasirenkų Ledą. Jis patyręs teisėsaugininkas, ilgai dirba pas mane, yra gan aktyus. Todėl manau su šiomis pareigomis jis susitvarkys puikiai. Tai bus mano paskutinis pavaduotojas. 

Priimta
  • Patinka 5
  • Ačiū! 2
  • Haha 1
  • Sutrikęs 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Ginklù Prekeiviai 
3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Alonso_End
4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys

Pradėsiu nuo to kad pavaduotojaus išvis nenorėjau nieko priskirti bet grįžtu namo kažkur 6 valanda ir grįžes einu mokintis valandai kažkur ir taip išeina kad prisjungiu prie serverio 7 valanda tad šis asmuo man galės prižiūrėti firma kol manęs nebus o priskiriu būtent Alonso nes ji pažystu ilgai ir juom pastikiu.
Redaguota nario Liepsna_Fire
Nepatvirtinta.
  • Patinka 2
  • Ačiū! 1
  • Haha 5
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Katinukas_Murklys
2. Jūsų atstovaujamas darbas:  Mechanikai
3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Wiz_Joker
4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Pastaruoju metu galiu mažiau laiko skirti SA-MP'ui, labiau susikoncentravau į mokslus, todėl nusprendžiau išrinkti pavaduotoją. Šis darbuotojas yra tikrai aktyvus, darbštus, deda dideles pastangas į Mechanikų darbą. Taip pat jis dirba beveik nuo pat mano vadovavimo pradžios, todėl nusprendžiau pasirinkti būtent jį.

Redaguota nario Liepsna_Fire
Patvirtinta, linkiu sėkmės darbuose!
  • Patinka 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje