Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Poweris_Wade

[Atblokuotas] Poweris_Wade baned Mart_Kingston

Rekomenduoti pranešimai

Kur tau inv ir aimas? Kai jūsų globnaminių sulekė 20 su fps mažais ir lagint gal pradėjo ir nekibo, o čia išvis nieko neturėjau ir video net savęs nematau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mane lese visi. Irmis, Tonito ir t.t Bet pas manęs nėra nei aimo, nei inv

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sori ,kad komentuoju ,bet video mano tai pakomentuosiu. Jeigu būtų tau laginę, tai tikrai prieš mane stovėdamas ir šaudydamas nebūtumei į mane pataikęs visų kulkų ir nužudęs, kai aš tau stovėjau už nugaros. Matosi gi tas aimas kai atgal kulkos eina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai tu parodyk ta video man kaip eina kulkos atgal. Tiesiog kitiem su awp eina geriau šaudyt, kitiem su dgl ir pnš. Aš su awp geriau saudau nei su deaglu tai awp zala didesne ir galbut nuemiau tave. Tegu Judita sprendžia, bet čia kosmosas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gi krv ir taip aisku kad servas lagino ir pablito gavo toki pati bana kaip ir Mart tai nh banint jei matai kad lagina? jus galva galvojat ar ne? 

Pablito gavo toki pati bana taciau turi jis irodymus ir aiskiai matosi kaip lagino tai nh vel kita banint?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu lagina serveris ar jūsų fps yra mažesnis nei 30-40 nefilmuokit geriau, nes nekaltus žmones užbaninat už aimus ir kitus čytus. Čia tik patarimas ateičiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...