Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Domse_Drifteris

[Priimta] [Ban] Domse || Poweris_Wade

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Domse_Drifteris
  2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Poweris_Wade
  3. Užblokavimo priežastis: Free baninimas.

Dabar paaiškinsiu visą situaciją. Wade rengė eventą (kauliuko) pralaimėjau, pradėjo šaudyt, aš nubėgau už event ribų, tad nebegalėjo manęs šaudyt, ir paskui pradėjo coco šaudyt (nuotraukos kaip šaudo, ir kad jinai tikrai ten - http://imgur.com/a/xLJiA ) aš ją įkalinau už šaudymą į civilius, bet poweris ją unjailino nes vyko eventas supratau. pasibaigus eventui aš ją vistiek įkalinau už civiliu šaudymą, bet poweris ja unjailino, ir gavau baną už nemokėjimą elgtis admin komandomis, bet dėja komandas tikrai išmanau, ir evento dalyviai negali šaudyti į civilius, poweris sakė jog ji jam padėjo šaudyti, bet tuose 3 nuotraukuose nesimato jog poweris šaudytu į mane, o mantosi jog coco yra nusitaikiusi į mane ir Givybės krenta.

  1. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas: http://imgur.com/a/55Ko5

     

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu atsigydei todel as vedziau eventa toliau o veliau atve nusoviau jai nori paprasysiu invio logu bus  parodyta jog tu miriai nuo manes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu atsigydei todel as vedziau eventa toliau o veliau atve nusoviau jai nori paprasysiu invio logu bus  parodyta jog tu miriai nuo manes :)

 

buvau už event ribų, niekas negalėjo manęs šaudyti, nes aš jo netrugdžiau, o coco į mane šaudė tad tai ir skaitėsi kaip šaudymas į civilius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neisradynek savo taisykliu prapisai tai eik netrugdes vps o ne dar pasilik ir vaidenkis vps jokiu event ribu as nematau kur tokios nubreztos ???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neisradynek savo taisykliu prapisai tai eik netrugdes vps o ne dar pasilik ir vaidenkis vps jokiu event ribu as nematau kur tokios nubreztos ???

tai eventas nevyksta visame GTA SA žemelapyje, tu turėjai teisę mane nušauti ten kur tu buvai, arba lengviau pasakius kad tu suprastum, ten kur aš stovėčiau šalia tavęs, o aš nubėgau link kiosko ir buvau prie kiosko kol coco į mane šaudė o ji neturėjo tam teisęs, tad prašau net neberašyk ir laukim juditos atsakymo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai ko atsigydei matos jog atsigydei todel nebenusoviau :) o poto nusoviau  kol zaidejai kauliuka mete /// + buvai ispetas ne viena karta kad nejailintum vistiek dariai savo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...