Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Domse_Drifteris

Peikiu Poweris_Wade

Rekomenduoti pranešimai

1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domse_Drifteris

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime:Poweris_Wade

3. Administratoriaus nusižengimo apibūdinimas: šiaip papeikimų nerašau, bet tokiem kurie išviso nesupranta ka daro galima. taigi peikiu už free išlaisvinimą ir free baninimą nežinant taisyklių.

4. Įrodymai (būtina): Free išlaisvinimas: http://www.part.lt/perziura/67caffb3e56a8725660b9ee93fd827cc351.png

free baninimas: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/164656-poweris-wade-lbaned-domse-drifteris/

2x free baninimas: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/164657-poweris-wade-baned-domse-drifteris/&do=findComment&comment=1372033

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/164656-poweris-wade-lbaned-domse-drifteris/

darau gera zaidejam eventus vedu o tokie kaip tu sugalvoja isikisti ir gadinti juos :)

banas buvo tikrai ne uz nieka ":) tiesiog *Myliu Las-Venturas.lt* tau paciam reikia jailinti zmogu atrodo labai jau nuskriaude tave o tiesiog pats pralaimejai kauliuka pries ja 

jai ir taip toliau isauna i tave ir tu jailini zmogu cia puse las venturo galima sujailinti + tavo yrodimuose net nesimato kad saudo ji i tave vps nesuprantu kas per vejai darosi 

+ buvau ispejas jau ne viena karta jog nejailintum nes viskas vyko evento metu  bet tu vistiek neklausei man nieko kito neliko kaip uzbaninti tave 1h kad apsiramintum

bet tau to buvo negana :) 

jai sudes ispejimus tai ka as zinau taip ir pabaigsim viska cia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/164656-poweris-wade-lbaned-domse-drifteris/

darau gera zaidejam eventus vedu o tokie kaip tu sugalvoja isikisti ir gadinti juos :)

banas buvo tikrai ne uz nieka ":) tiesiog *Myliu Las-Venturas.lt* tau paciam reikia jailinti zmogu atrodo labai jau nuskriaude tave o tiesiog pats pralaimejai kauliuka pries ja 

jai ir taip toliau isauna i tave ir tu jailini zmogu cia puse las venturo galima sujailinti + tavo yrodimuose net nesimato kad saudo ji i tave vps nesuprantu kas per vejai darosi 

+ buvau ispejas jau ne viena karta jog nejailintum nes viskas vyko evento metu  bet tu vistiek neklausei man nieko kito neliko kaip uzbaninti tave 1h kad apsiramintum

bet tau to buvo negana :)

jai sudes ispejimus tai ka as zinau taip ir pabaigsim viska cia :)

gali čia negazdint ir t.t buvai įšėjęs ir sugryžęs 100 kartų, tiesiog šaudė į mane už eventų ribų, taip aš pralaimėjau ir pasišalinau iš evento, o ji neturėjo teisės į mane šaudyti, tai aš atlieku gerą darbą ir apsaugau serverį nuo durnų žmonių.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neturejo teises pasove tave eik tu sau eik dabar i kampa apsiverk del sito imesk ft geriau kas tave nusove ar ne as kartais gal ir mane jailink tada ka ? :)

vps del tokiu dalyku verkti tai ka as zinau tai ko tau ten reikejo lysti ir stoveti jai pasisalinai tiesiog jai isejai tai ir iseik o nelysk i akis ka ? :)

event ribos tu gal vps nebekliediek ir nebesapnuok 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

laikas kada i tave saude tavo nuotrauka

a4befc2b821f8d2e1f703cfc55560cc6359.jpg

 

 

o kas tave nusove + nesimato kad i tave ji saudo nes kazkodel as tave nusoviau mano ft as tave nusoviau

 

67caffb3e56a8725660b9ee93fd827cc351.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

laikas kada i tave saude

a4befc2b821f8d2e1f703cfc55560cc6359.jpg

 

 

o kas tave nusove + nesimato kad i tave ji saudo nes kazkodel as tave nusoviau

 

67caffb3e56a8725660b9ee93fd827cc351.png

nu ? 2min skirtumas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neturejo teises pasove tave eik tu sau eik dabar i kampa apsiverk del sito imesk ft geriau kas tave nusove ar ne as kartais gal ir mane jailink tada ka ? :)

vps del tokiu dalyku verkti tai ka as zinau tai ko tau ten reikejo lysti ir stoveti jai pasisalinai tiesiog jai isejai tai ir iseik o nelysk i akis ka ? :)

event ribos tu gal vps nebekliediek ir nebesapnuok 

tai gerai, aš iš evento pasišalinau, ir norėjau nusiteleportuoti į darbą kaip matai nuotraukoje rašo jog negaliu nusiteleportuoti nes padaryta žala, o ji pradėjo šaudyti kur tikrai negalėjo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

30s skirtumas timestepa paziurek

nu ir ką man pamatyt ? kad ten 30sec stovėjau? nu ir kad stovėjau? stovėjau ten kur eventas nevyko ir niekam netrugdžiau fsio.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...