Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Zygimantas_Hard

[Idėja] Norit žaidėjų? Tai užeikit čia

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Zygimantas_Hard
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): servui
  • Kokia tai sistema?: -
  • Kodėl tai yra naudinga?:-
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:

Iš kart einu prie reikalo nes net nėra noro čia daug tuščiažodžiauti... taigi, mano idėja yra manau gerai suprantama ir logiška, su kuria sutiks manau visi serverio žaidėjai... Idėja paprasta: Karolis (Invision_White) turėtų priimti į serverio komandą scipterį, kuris nusimano daugiau apie samp serverio sistemas, kuris galėtų padaryti daugumą žaidėjų siūlymų idėjų, bei pats iš savo pusės tokių sistemų, kurios pritrauktų daugiau žaidėjų. Manot tai nėra įmanomą? Klystat... Tai visiškai yra įmanoma, nes Karolis per tiek metų sukaupta patirtį, tikrai turiu daaug pažystamų, kurie tikrai užsiima šiuo dalykų, ir tikrai galėtų būti LV administracijoje. Karoli, žinau, kad sakysi, kad ir tu sugebi sciprtint ok, aš su tuo nesiginčiju, nes aš pats to nemokų, bet suprask, kad tau tai laiko ir taip daug kainuoja, tu didesnes sistemas tik per tikrai ilgą laiką padarai, o esant tokioj situacijoj, reikia serveriui greitų bei naudingų atnaujinimų... Mes visi žinom, kad tau pačiam laiko nėra daug skirti serveriui, nes tau mokslai, darbai ir pnš, tik tau trūksta pasitikėjimo kitais žmonėmis. Aš tik išsakau savo nuomonę, nes mano manymu, taip ir Lv vilksis dugne su tais 40-50 žaidėjų per dieną, o kad per tuos renginius ateina 100+ tai aš to visiškai nesureikšminu, tai iš jų puse sanbox'ų vartotojų ir panašiai.. Nežinau ką manysit apie tai, bet išsakykit kiekvienas savo nuomonę, kuris šią temą perskaitysite, nes gal, gal, vieną dieną tai galėtų įvykti, nes ir man čia žaidžiant nuo 2013 metų nesinorėtų, kad taip serveris nusivažiuotų kol galiausiai užsidarytų po tiek laiko, norėtusi, kad atsigautų, kad vėl žaidėjai galėtų čia grįžt, nekalbu vien apie senbuvius bet ir apie naujokus, kad daugumą jų pasirinktų Las-Venturas serverį, o ne kitą...

 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skripterio jis neims, o tuo labiau neduos modo

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neima invis gi jokio skripterio, sekmes jam su 30 zaideju ;) delcas islaikys serva

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu žinai čia slidus dalykas, kažkam pasiulius tokia idėja iškart sutiktu scriptint, bet gali ir nemažai žalos padaryt. Moda duot labai rizikinga ir šiaip nu Hardai pats žinai kad nebebus taip kaip seniau niekad :D Matai vieniem kad grįžtu reikia unbano, kitas sandkingo atimto nori, kitas be admino ar dyriko nemato prasmes čia, visi per tuos 2-4 metus žaidimo čia išpizdejo, ir paprastu nebenori but po tiek laiko, daugelis nori tik veiksmo ir geros kompanijos, bet visi su principais taip ir nebesusirenkam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Hard'ai, visiškai sutinku, scripterio reikia, nes dbr yra n.h. Buvo Britas buvo daugiau snukių. Nėra ka lyginti net projekto kuris buvo prieš du metus, kai pradėjau žaisti ir dbr. Reikia naujų sistemų, reikia pradėti įgyvendinti žaidėju idėjas, nes kai kurios labai naudingos. Antras dalykas, aip ir sakė Fastas, banai, atimtas turtas ir panašiai trugdo gryžti. Taip senbūviaiį išpyzdėja, nes be pareigų lošti neįdomu. Veiksmo būtų, jei trauktų naujus žmones su atnaujinimais ir t.t. Trečias dalykas kurio reikia serveryje, tai, kad Sky viniotų n.h iš komandos su sava free banais. Prisijungiau su kitu acc, piso ban už V_P nors su tuo acc pralošias kelis šimtus val

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atnaujinimai - tikrai šiuo metu nėra silpniausia serverio vieta. Dauguma projektų tikrai neatnaujina serverio taip dažnai, kaip yra daroma būtent čia. Jūs labai norit, kad būtų vykdomos tos jūsų siūlomos idėjos, tačiau tų idėjų tikrai nėra tiek, kad būtinai reikėtų priimti naują žmogų skriptinti. Nors jau SA:MP pasaulyje esu tikrai daug metų, tačiau iš skripterių, dėja, nepažįstų nei vieno, kuriam galėčiau leisti tiesiogiai dirbti prie gamemodo (išskyrus Britą). Visus kitus, žinomesnius skripterius, aš pažįstu tik iš dalies, bet jais pernelyg nepasitikiu.

 

Žvelgiant į temos pavadinimą, dėl daugiau žaidėjų. Mano manimu jūs ne čia ieškot problemos visiškai. Pirmiausia reikėtų pradėti nuo savęs (nekalbu konkrečiai apie temos autorių), o kalbu apie tai, kokia yra LV bendruomenė. Kad ir kaip būtų gaila tai pripažinti, tai yra didžiausias šito projekto minusas ir labiausiai mane stabdantis dalykas įdėti daugiau pastangų projekto labui. Prie tokios bendruomenės (nekalbu apie visus) projektas negali labai vystysis, kadangi vien peržvelgus forumą matyti, jog ant kiekvieno kampo yra pilna įžeidinėjimų, pykčių, naujokams papraščiausiai visiškai nesukuriama JOKIA maloni erdvė, kadangi naujas veidas iškart yra nurašomas kaip "ne savas". Pirmiausia pradėkite nuo savęs, seniau sakydavau, kad pasistenkit dėl projekto kažką padaryti, o dabar sakau - pasistenkit bent jau būti tolerantiškesni.

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hard'ai, visiškai sutinku, scripterio reikia, nes dbr yra n.h. Buvo Britas buvo daugiau snukių. Nėra ka lyginti net projekto kuris buvo prieš du metus, kai pradėjau žaisti ir dbr. Reikia naujų sistemų, reikia pradėti įgyvendinti žaidėju idėjas, nes kai kurios labai naudingos. Antras dalykas, aip ir sakė Fastas, banai, atimtas turtas ir panašiai trugdo gryžti. Taip senbūviaiį išpyzdėja, nes be pareigų lošti neįdomu. Veiksmo būtų, jei trauktų naujus žmones su atnaujinimais ir t.t. Trečias dalykas kurio reikia serveryje, tai, kad Sky viniotų n.h iš komandos su sava free banais. Prisijungiau su kitu acc, piso ban už V_P nors su tuo acc pralošias kelis šimtus val šiaip už tai kickinama. Taip pat kurumpuotas, bando versti komandos narius dėl asmeninių priežasčių, šalina nuo pareigų iš oro. Mums tokio nereikia pagalbininko. Tad viniok n.h iš projekto ir mažiausiais 10-20 senbūvių grįš. O čia jau gera pradžia būtų

dėl trečio visiškai sutinku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sako neims :D nu tu *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* . Aš sutinku su delfinu tegul nh lieka s 30 zaudeju r delcas islaiko serva

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na kaip yra minėjes Invis nereikia jokio Skripterio,Invis daro kaip moką ir kiek galį,atnaujinimai ir taip dažni,tiesiog galėtu Sky'Andrius būti atkyvesnis ir rengti event'us arba išvis išsirinkti naują IV Lygio administratorių.. Nes tikrai reikia tokio kuris padarys veiklos žaidėjams tada ir bus tų žmonių,kaip per orentacinį 100+ buvo ir normaliai tai siūlau daugiau tokių ar tiesiog galvoti veiklos ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teisingi žodžiai jog reikia pradėti nuo savęs... Pagrindinė problema ne atnaujinimuose pvž "L M G" serveryje žaidžia viš 200 žaidėjų nors atnaujinimų ten nėra jei neklystu jau 4 metai, o čia reikia džiaugtis nors ir ne dideliais bet atnaujinimais, serveryje yra dar gan nemažai žaidėjų palyginant su kitais kuriuose žaidžia 3-10 žaidėjų, mano nuomone nereikia imti naujų scripterių, Invis gerai scriptina, kaip sakoma "prie gero oro reikia ir gero noro", čia tas pats yra tik reikia jog žaidėjai bent šiek tiek kai kurie pasikeistų, o tada viską padarys jau pats savininkas (-ai).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ka zn tas andrius tai.., nedara nieka, zaidejus ignorin, neaktyvus, o kitus (aktyvesnius uz pati ji) salin. pries tai del ledo daug kas nezaide, dbr del andriaus.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

del sky tai jo figne tik daro o del atnaujinimu tai pats invis sake neduodat geru ideju nes *Myliu Las-Venturas.lt* visi pasiulymai tik apie sg zala ir mafijas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvo atėjas Code_Demo tai kur jis dingo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebepadės net ir šis dalykas, kai dabartinė situacija yra kritinė. Šiuo metu viskas yra fake nuo renginių, konkursų, atrankų ir šios LV bendruomenės. 3-5metai atgal buvo real viskas, o dabar fake.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai sutinku!!!!


Nes ir man pačiam pabodo tuštuma.. Invi reikia susiimti jai nori vėl pelnytis normaliai.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai sutinku, pats irgi žaidžiu nuo 2013 metų, bet jau atsibodo vien ridą kelti kai nėra veiklos, reikia scripterio, reikia žaidėjų, bet abejoju ar samdys kažką 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepadės ir tas zmogus nei tas jūs pagalvokit kiek jau smapui metu gal 8 7m jis nau atsibodes visi zaidzia CS:Go Rusta ir pnš , bet jei norit tai darykit

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...