Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Zygimantas_Hard

Nauja! Vairuotojų darbo pagyvinimas

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Zygimantas_Hard
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): serveriui
  • Kokia tai sistema?: -
  • Kodėl tai yra naudinga?: didesnė motyvacija dirbti
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Idėja paprasta. Padaryti tokia sistema, kad kiekvienos savaitės sekmadienį 20 val. iš VISŲ AUTOMOBILIŲ TURGŲ ANULIUOTUSI TR. PRIEMONĖS Į 0 VNT. // ELEKTRONINIŲ PREKIŲ PARDUOTUVĖJE ANULIUOTUSI Į 0 VNT VISŲ PREKIŲ // FŪRISTAMS DETALĖS IR KURAS DEGALINĖSE ANULIUOTUSI Į 0L IR 0 VNT DETALIŲ.
  • Kokia nauda? Tokia, kad atsiras didesnė motyvacija dirbti darbe, ir jau vien toks dalykas sudomintu vėl dirbti, o ne šiaip rida kelt ir pinigus darytis, tikrai pagyvintų ši viena sistema visus šiuos 3 darbus. P.S Kas verksit, kad kuro nebus max 1val degalinėse, tai tam dar ir yra mechanikai, jei jau nespės greit atvežti į degalines kuro, galėsite drąsiai juos išsikviesti, blogiausiu atveju palauksit, bet tai verta dėl to, kad būtų įdomesni darbai.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal ir gerai. Nes dbr turguj visada yra daugiau negu reikia.

Geriau tegul padaro, kuo daugiau vienetu parduotuvej (pvz. Turguj elegy 0 vnt, uz atvezima gauni 10k, 2vnt 7k, 3vnt 5k... Ne tik su masinom, su viskuo), tuo mazesni atlyginima gautu uz atvezima. Tada veztu tai kas reikia.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš už, bet reikėtu geriau puse benzino išimt, nes jo labiausiai reikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal ir gerai. Nes dbr turguj visada yra daugiau negu reikia.

Geriau tegul padaro, kuo daugiau vienetu parduotuvej (pvz. Turguj elegy 0 vnt, uz atvezima gauni 10k, 2vnt 7k, 3vnt 5k... Ne tik su masinom, su viskuo), tuo mazesni atlyginima gautu uz atvezima. Tada veztu tai kas reikia.

Na kažką tai panašaus irgi galėtų būt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na gal ir gerai. Anaiptol visų parduotuvių prekes, tiek automobilius kas kažkiek laiko anuliuoja savininkas, ar verta serverį bereikalingai užkrauti nereikalingomis sistemomis? Man kad ne.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Na gal ir gerai. Anaiptol visų parduotuvių prekes, tiek automobilius kas kažkiek laiko anuliuoja savininkas, ar verta serverį bereikalingai užkrauti nereikalingomis sistemomis? Man kad ne.

 

Na nemanau, kad tai būtų sunku padaryt, kad bent kas 2-3 sav anuliuotusi automatiškai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš už ;) Nes dabar mašinų turguj, tai kai prišikta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na žinok aš tai prieš. Nu dėl EPi dar suprasčiau, nes keli kroviniai, bet fūristams kol jie suveštų degalų 3 rūšių į 6 degalines, ~50 mašinų, dar daugiau tr detalių tai laiko praeitų....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasiūlymas neblogas, tačiau visiškai nelogiškas, jau geriau kas dieną pamažėtų automobilių skaičius, o ne visiškai dingtų, iš dalies sutinku.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

uz nebloga ideja praverstu tiek serveriui tiek darbams. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...