Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Domis_Tonito

Išrinktas Tolimųjų reisų Direktorius!

Rekomenduoti pranešimai

a1e8da94a2504c5bb3fc1959e137f4e0692.png


Sveiki. Iškarto atsiprašau kad analizė užsitesė tiek daug laiko. Kadangi turėjau skubiai 3 dienom išvykti, + vakar nėjo prisijungti į serverį, nes mėtė Server Closed The Connection todėl analizę ir rašau tik dabar.


 


Iškarto pakalbėsiu apie atranką. Labai džiugu kad jūs pildantys mokotės išklaidų. šį kartą buvo atmesta tik viena anketa.


Tik labai apmaudu kai mane bando apgauti. Tokių buvo ne vienas ir ne du. Pavizdys : Klausimas - Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje (minutėmis). Atsakymas - 250 - 300 min. O kad kelią /info nuotrauką kurioje užfiksuotas laikas 22:00 ir praleistas laikas serveryje 8 min. Tai kokio velnio tada pildote? :D Nes jei žaidėjas mažai žaidžia šiame serveryje tai kokio velnio jam turiu skirti šį postą? Todėl ypač stebėjau aktyvumą ir ban / unban apeliacijas, nes klausimas ar esate naudojąs čytus yra ne be reikalo. 


 


Apie atranką


 


Pildė : 13 


Atmestą anketų : 1


Kandidatai : 2


Direktorius : 1


 


Kandidatai :


 


Denis_Snow ir Aim_Hagen


 


 


Buvo dilemą, dėl kurios teko neblogai palaužyti galvą. Abu kandidatai pakankamai aktyvūs, abu kažkiek žinomi serverio bendruomenei, . Su abiem esu daugiau/mažiau bendravęs. Anketoje į šį postą buvau padaręs "Privalumus Pildantiems". Tas mane ir išgelbėjo nuo tolimesnio galvos sukimo. Abu kandidatai juos įvykdė tinkamai. Išskyrus vieną - Turėti 5.000 ar daugiau TRV patirties. Šiuo klausimu pralošė Denis_Snow, kadangi jis turi 424 Patirties, o jo oponentas Aim_Hagen 7.232 TRV patirties. Laimėjo labiau patyręs žaidėjas. Kadangi Hagenas buvo prieš dieną pagautas su Čytais tai jis išbrauktas.


 


Naujasis Tolimųjų Reisų Vairuotojų Direktorius : Denis_Snow


 


Jei jis neišbus pareigose 30 dienų. Direktoriaus postas bu perleistas 2 vietos nugalėtojui.


 


 


 


TEMA READAGUOTA. KADANGI HAGEN BUVO PAGAUS ČYTINANT


Su pagarba Direktorių Prižiūrėtojas : Domis_Tonito

  • Patinka 15

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...