Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Zygimantas_Hard

[IDĖJA VIP NARIAMS] Didinam kainas!

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Zygimantas_Hard
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): srv
  • Kokia tai sistema?: dėl vip paslaugų teikimo
  • Kodėl tai yra naudinga?: zb
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Dabar serveryje bronzinis, sidabrinis ir auksinis VIP'ai už /vaist /vgun ir taisymą moką visiškus centus, berods po 40 € už pasigydma ir už /vgun 35€, ir už taisymą nedaug. Mano pasiūlymas: Padaryti, kad už pasigydyma bronziniam ir sidabriniam, auksiniam nariui reiktų mokėti po bent 300-400€. Už ginklų pasiėmimą po 400-500 €,  o už sutaisyma bent po 100-150 €. Kam  to reikia? Tai, kad dabar kainuoja visiškus centus, ir kad tokie darbai, kaip medikai, mechanikai turėtų daugiau darbo serveryje.

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiskai sutinku su sita ideja kadangi zaidejai turedami VIP Privilegijas nesinaudoja Mechaniku paslaugomis. As uz.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Ok padarys, o kur šaibos keliaus? Siūlau, kad tada už visas heal,vgun,sutais komandas šaibos keliautų į seifą kurų gali grobti klanai arva į eventų fondą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks skirtumas kur tos šaibos keliaus? Serveryje ir taip tų pinigų daugiau nei reikia. Geriau būtų kad pvz taisytis ir gydytis eitų nuo auksinio vipo.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Sakai nuo auksinio tik? Tai nh kiti VIP reikalingi? Naikinami Von ir paliekame tik prem. Vip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia kaip pavizdi pasakiau, dėl manęs išvis tuos vipus panaikinti gali. Tiesiog kad būtų kuo aukštesnis Vipas tuo daugiau privilegijų gautų. Nes dabar iš tiesų mažai kas su Premium vipais vaikšto. O kam kviesti Mechanikus ir medikus jei aš Sidabrinį vipą nusiperku ir pasidarau ką man reikia.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Okey, o kam tada mechanikai vpš kaip darbas reikalingas? Degalų yra kolonėlės nes furistai atveža. Dėl fix yra garažai kur galima tuninguoti ir fix. Kad užpiltų benzo kai mašina toli nuo degalinės? Tegu nepalieka bet kur ir bet kaip. Tegu naikina mechanikus ir labiau sava trys priemonės prižiūrės visi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau reikėtu padaryti dar brangiau tuos visus /sutais ir /vaist. Kadangi dabar medikus per savaitė pora kart iškviečia ir džiaugiamės, aš jau esu siūlės ir dėl /heal pasiūlymą:http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/164931-pasi%C5%ABlymas-d%C4%97l-heal/

Bet man toks jausmas kad praskrido viskas pro ausys ir šia idėja/pasiūlymas taip pat bus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Okey, o kam tada mechanikai vpš kaip darbas reikalingas? Degalų yra kolonėlės nes furistai atveža. Dėl fix yra garažai kur galima tuninguoti ir fix. Kad užpiltų benzo kai mašina toli nuo degalinės? Tegu nepalieka bet kur ir bet kaip. Tegu naikina mechanikus ir labiau sava trys priemonės prižiūrės visi

Atsiprašau jog išsireikšiu, bet tu čia kažką sumalei. Kam reikalingas? Tai davai naikinam ir kitus darbus, kam jų reikia? Nu cmon, ne nuo panaikinimų reik kažką keist. O be to dar mechanikais yra tokių žmonių kurie dar naudojasi mechanikų paslaugomis, tiek naujokai tiek senbuviai, nereikia čia taip reaguot jautriai. Sakai ims va ir prižiūrės ? Atvirai sakant tikrai niekas nuo to nepasikeistų jog pagal tavo pasiūlymą " Tegu naikina mechanikus ir labiau sava trys priemonės prižiūrės visi ".

 

P.s Grįžtu prie pasiūlymo, nu nežinau, man tai pasiūlymas gal ir neblogas, turėtų galbūt kaip ir Domis sakė, kuo aukštesnis vip'as tuo daugiau privilegijų žinomą kainą tam tikrų paslaugų būtų ne centai, pvz 300-450€, tai norėdami sutaupyt kvies tiek medikus tiek mechanikus, manau šią idėja tikrai reiktų gan gerai apgalvot ir tada įgyvendint. Kaip bebūtų aš už.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau jog išsireikšiu, bet tu čia kažką sumalei. Kam reikalingas? Tai davai naikinam ir kitus darbus, kam jų reikia? Nu cmon, ne nuo panaikinimų reik kažką keist. O be to dar mechanikais yra tokių žmonių kurie dar naudojasi mechanikų paslaugomis, tiek naujokai tiek senbuviai, nereikia čia taip reaguot jautriai. Sakai ims va ir prižiūrės ? Atvirai sakant tikrai niekas nuo to nepasikeistų jog pagal tavo pasiūlymą " Tegu naikina mechanikus ir labiau sava trys priemonės prižiūrės visi ".

 

P.s Grįžtu prie pasiūlymo, nu nežinau, man tai pasiūlymas gal ir neblogas, turėtų galbūt kaip ir Domis sakė, kuo aukštesnis vip'as tuo daugiau privilegijų žinomą kainą tam tikrų paslaugų būtų ne centai, pvz 300-450€, tai norėdami sutaupyt kvies tiek medikus tiek mechanikus, manau šią idėja tikrai reiktų gan gerai apgalvot ir tada įgyvendint. Kaip bebūtų aš už.

Visiškai su tavimi sutinku, be to idėja gan gera, manau Karolis pasistengs ir įgyvendins, aš už.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pieš, prieš ir dar kartą prieš. Kodėl? Nes tai visiška nesąmonė. Turbūt dabar skaitai ir galvoji, o kodėl? Skaityk nuo čia įdėmiai ir suprasi kodėl.  Pirmiausia kokios pasekmės būtu po tokio neapgalvoto atnaujinimo. Niekas nebepirktu V.I.P narystės nebent tik PREMIUM.  (Ten vienas kitas žmogeliukas nesiskaito). Spėk kas bus jeigu niekas nebepirks vipo? Šita vieta labai svarbi. Pasiruoškit... Ką dabar pasakysiu gali jus nuliūdinti arba ne. INVIS nebegaus uždarbio. O kas čia tokio? Nu rimtai, kas čia tokio? O gi tas, kad jam turbūt kris motyvacija daryti atnaujinimus, antra po kiek laiko atsiras vėl ta pati tema: KODĖL PALIEKAT GERIAUSIA SERVA LAS-VENTURAS? Žodžiu įsivaizduojat kas bus. Nenoriu aš jūsų gaišinti todėl pasakysiu, kad problema ne čia. Jeigu manot, kad aš neteisus tai OK, viskas gerai. Jus turit savo nuomone, o aš savąja. Beje dar pridursiu ne į tema. MEDIKAI KIEČIAUSI PASAULYJE, NES TURI KIETA DIRĖKTORIU DELCA... Ačiū už dėmesį.  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ble visiskai prieš , ble naujokai perka VIPUS brondzus ir Sidabrinius , ir ką jiems daryt ? Naujokai tai neuzdirba ble milijonu, kaip ehmis xd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...