Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Katinukas_Wolfer

Prisistau Katinukas_Wolfer

Rekomenduoti pranešimai

◊ Anketos šablonas


1. Jūsų tikrasis Vardas:Dimasikas
2. Kiek jums metų?:20

3. Jūsų gyvenamoji šalis:Lietuva

4. Jūsų gyvenamasis miestas:Klaipeda

5. Kelintoje klasėje mokotės?Nesimokau dirbu

6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomogiai)Šeip pasakius ištesu kada baigi darba tu pomegiu nelabai ir yra daugiau darbas,sportas.

7. Jūsų zodiako ženklas:Vandenis

8. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?Egipte,ispanijoj

9. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?:Neturiu

10. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauka neturiu bet zadu isigyt,noreciau koke stafarširo

11. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai:Komedija,siaubo,bojevikai

12. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai):Repas,Dupstebas,remix,techno

13. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje:Atsimenu is mokyklos laiku traukdavo ekonomika,matematika,fizika

14. Jūsų gyvenimo tikslas:Tikslas tai vienas susikurt šeima turi gera verslas.

15. Apibūdinkite savo charakterį:Charakteris mano toks kaip ir visus kitu zmoniu:)Esu draugiskas iki tol kol nesunervina,greit susinervinu bet greitai ir apsiraminu.

16. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės):Jei istikruju as pripazystu visus zmones koke jei bebutu gyvenam vienam pasaulyja ir kazka pripazint kazka ne tai cia nesamoninga mano atzevelgiu :)Išimtis taikoma:Tems kas mieloja,ir zmones neturintems tikslu gyvenime.

17. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės):Mielagiu,pasikelusiu.

18. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?:Šeip niekuom niera pas mane tu tikslu servirija nes cia tik zaidimas,Atejinu šeip kad pagraint pabendraut su zmonem ir seip linksmai praleist laika :)

19. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą)Atejas namo ikelsiu

fff30643cc31ab8c4c3c3fe241f7374b262.jpg

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Svxas, Katinuk!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krč bariga laba diena


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...