Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Domse_Drifteris

[NAUJAS EVENTAS] Įdėja

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Domse_Drifteris

  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui.

Kokia tai sistema?: Naujas event

Kodėl tai yra naudinga?: daugiau veiklos žaidėjams.

Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: ​Taigi kaip ir sakiau Karoli turiu įdėjų naujiems eventams, taigi siūlau padaryti naują eventą "Bulių kautynės" viskas vyktu ant šio pastato stogo ( Spausti čia)  taigi kaip viskas vyktų, parašius komandą  " /buliai " at šio stogo atsirastu po 2 Bloodring mašinos, išviso 8, ir administratorius sugetinęs žaidėjus parašytu komandą /buliai ir atsirastų bloodring mašinos, žaidėjai įsėdę į mašinas galėtų stumdytis iki tol kol liks vienas žaidėjas su bloodring mašina, jeigu mašina sprogtų, jos ant stogo neatsirastų o tiesiog dingtų, kad vėl atsirastų adminstratorius turėtų parašyti /buliai. Na manau supratot, bei šia komandą galėtų naudoti tik Nemokami administratoriai. dėkui už dėmesį.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Joa tikrai būtų idomiau neigu toj trasoj su sprogmenim. Aš tai už, šiandien ir pats papaišysiu evento idėja :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai už, idėja man patiko, būtų šiek tiek įdomiau stumdytis ant stogo, nei dabar padaryta. Manau galbūt Karolis įgyvendins šį tavo pasiūlymą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gal ir už , bet man tai nesamonė vieta , o dėl komandos /buliai gerai sumastei . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už , bet vieta tai tikrai nėra viena iš geriausiu pasirinkta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...