Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Domse_Drifteris

Pasiūlymas SPD darbui.

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Domse_Drifteris

  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: SPD darbo
  • Kodėl tai yra naudinga?: būtų daug geriau
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: taigi siūlau jog SPD darbuotojai galėtu dirbti su nuosavomis mašinomis, būtų daug įdomiau ir mažiau žaidėjai galėtų įtarti jog žaidėjas yra SPD darbuotojas, nes beveik visi žaidėjai ant nuosavų turi TUNE ir net nepastebėtu jog dirba SPD, aišku daug kas sakys kad galima užsidėti TUNE ant darbinės mašinos bet tai irgi kainuoja, dar gali daug kas sakyt kad turime greitas mašinas, tad siūlau jog direktorius galėtų nustatyti koks darbuotojas galėtu dirbti su nuosava priemonę pvz /duotisvytureli , tai SPD darbuotojai galėtų užsidėti švyturėli ant nuosavos tr priemonęs su komandą /svyturėlis arba NUM 8
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ne

Redaguota nario Johnas_Freizeris
įspėtas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Del švyturėlio ant mašinos aš senai buvau pagalvojas, už! KOBRA 11

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

būtų daug įdomiau ir mažiau žaidėjai galėtų įtarti jog žaidėjas yra SPD darbuotojas

 

lmao, jei *Myliu Las-Venturas.lt* esi, tada gali nežinot kas SPD dirbą, dar kiek metų kas buva SPD direktoriai, nemokejo užmaskuot savą vergų,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai aišku už! SPD toks dalykai jau senai turėjo būt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

būtų daug įdomiau ir mažiau žaidėjai galėtų įtarti jog žaidėjas yra SPD darbuotojas

 

lmao, jei *Myliu Las-Venturas.lt* esi, tada gali nežinot kas SPD dirbą, dar kiek metų kas buva SPD direktoriai, nemokejo užmaskuot savą vergų,

daug mažiau įtarinėtu jeigu dirbtu su darbinėmis ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš esu už,kadangi tikrai SPD dabar lengva atskirti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš prieš didžiulis , tu pagalvok visi eis į tą SPD tik dėl ridos , o ne būt SP . Dėkis ant darbinės TUNE niekas nedraudžia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš prieš didžiulis , tu pagalvok visi eis į tą SPD tik dėl ridos , o ne būt SP . Dėkis ant darbinės TUNE niekas nedraudžia.

nieks į ta tavo spd belenkokių veidų nepriims, tu pasižėk ko reikia kad patektum į SPD nieko nežinai ir rašai nežinodamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

N,nesamone beleka,nu bereikalinga ir tiek.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nieks į ta tavo spd belenkokių veidų nepriims, tu pasižėk ko reikia kad patektum į SPD nieko nežinai ir rašai nežinodamas.

Tai pala pala pala ,, į ta tavo spd belenkokių veidų nepriims''  Turi priimti visus jei jie gerai dirba , o ne , tai va jis nežinomas neimsiu , nes nepažystu . ,,tu pasižėk ko reikia kad patektum į SPD'' Vpš nk nereikia , tsg dirbi ir vsio , pas Ehmetą *Myliu Las-Venturas.lt* patekt buvo , o čia dabar pabūni kokia 2 saviates ir vsio eini . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai pala pala pala ,, į ta tavo spd belenkokių veidų nepriims''  Turi priimti visus jei jie gerai dirba , o ne , tai va jis nežinomas neimsiu , nes nepažystu . ,,tu pasižėk ko reikia kad patektum į SPD'' Vpš nk nereikia , tsg dirbi ir vsio , pas Ehmetą *Myliu Las-Venturas.lt* patekt buvo , o čia dabar pabūni kokia 2 saviates ir vsio eini . 

Dar karta pirmokę tau aiškinu kad PASISKAITYK PIRMA O PASKUI KOMENTUOK NEKOMENTAVĘS ŠŪDŲ. Taip niekas nepriims eiliniu snukių į SPD, kad ir dirbančių ir gerai dirbančių teisėsaugos GALBŪT nepriimsim, nes žiurėsim su Tonito į jo darbą teisėsaugoj ir į buvusia įstoriją, tad vapšie geriau nekomentuok ir išnyk su savo repu davimais sau

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už kadangi SPD ir turi būt SPD, o ne PD :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš, vapšie pieva būtų, turit infernusus, turizmo, sultan, huntley, sabre ir dar ko jum reikia... Jei nori ridą kelt aik i taksi ir kelk. Beto spd nėra daug žmonių ir po laiko visas servas žino kas spd sėdi.

(Beto visiem buvo gerai spd kaip buvo tau dabar reikai tų švyturėlių ant nuosavų)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš, vapšie pieva būtų, turit infernusus, turizmo, sultan, huntley, sabre ir dar ko jum reikia... Jei nori ridą kelt aik i taksi ir kelk. Beto spd nėra daug žmonių ir po laiko visas servas žino kas spd sėdi.

(Beto visiem buvo gerai spd kaip buvo tau dabar reikai tų švyturėlių ant nuosavų)

Tai taip tų spd nėra jau labai daug tai tikrai visi žinos pvz kad koks tonito yra spd ir panašiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš.


 


" mažiau žaidėjai galėtų įtarti jog žaidėjas yra SPD darbuotojas


Nu ta prasme čia yra paprasčiausias ir juokingiausias argumentas tokiai idėjai įgyvendinti, kadangi pats iš savo patirties galiu pasakyt, jog SPD darbuotojų NIEKAIP neužmaskuosi, nes užtenka jog jis vieną ar kelis kartus kažką surakintų be PD/Aro aprangos ir viskas, jau žinai kad jis dirba SPD.


 


Pats buvau siūlęs šitą idėją pradžioj direktoriavimo savo, bet paskiau pagalvojus, tikrai nereikia šito dalyko, yra tikrai geras transportas darbinis, jeigu norisi jį kažkiek "užslaptinti" tai išsituninkit, 150e spalva ir 1200 lygtais x10 nitro, tada tas teiginys kyla - bet leidžiasi pinigai, na jeigu jau tu esi SPD, tai tu čia ateini dirbti ne dėl pinigų, o dėl to, jog turėtum geriausią įmanomą transportą darbinį, didesnes privilegijas ir pnš., taip pat valdžia turėtų finansuot tokius dalykus darbuotojam.


 


 


" nes žiurėsim su Tonito į jo darbą teisėsaugoj ir į buvusia įstoriją"


Ką su juo galima žiūrėti, jei jis toj teisėsaugoj nieko gero neišmano :DD Vienas ir pilnai argumentuojantis argumentas šitam teiginiui - jo išrinkti direktoriai į teisėsaugos postus pastaruosius du mėnėsius. Nepyk Tonito, tiesa yra tiesa.


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesa tokia, kad niekas nenori į tą teisėsaugą išskyrus SPD. Mat Aurimai neliko daugiau serveryje tokių "Kietų" mentų kaip tu kurie laikytu kardaną. Ir laikytų pasiėmę direktorių taip kaip tu laikei. Būtum ir tu kritęs, nes neprižiūrėjai išvis to SPD, tavo pavaduotojas pražaisdavo po 2-10 min. per dieną, ir dar sakai kad aš nesusitvarkau? :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tiesa tokia, kad niekas nenori į tą teisėsaugą išskyrus SPD. Mat Aurimai neliko daugiau serveryje tokių "Kietų" mentų kaip tu kurie laikytu kardaną. Ir laikytų pasiėmę direktorių taip kaip tu laikei. Būtum ir tu kritęs, nes neprižiūrėjai išvis to SPD, tavo pavaduotojas pražaisdavo po 2-10 min. per dieną, ir dar sakai kad aš nesusitvarkau? :D

 

Kodėl niekas nenori į teisėsaugą? Klausimas kurį turėtum labai stipriai apmąstyt. Ir į tą SPD nėra norėjimo tokio jau nuo pirmos dienos kai sujungė darbus ir padarė vieną didžiausių klaidų.

 

"Būtum ir tu kritęs, nes neprižiūrėjai išvis to SPD, tavo pavaduotojas pražaisdavo po 2-10 min. per dieną, ir dar sakai kad aš nesusitvarkau?  :D "

 

Kritęs niekad nebūčiau,  esmė tame ir yra, kad aš vienas iš tų, kuris prireikus susiburia savus ir baba visiem  :rolleyes: 

 

Einam toliau, neprižiūrėtas SPD, viens iš tų kelių prikolų, kurį girdėdavau laikas iš laiko. Aš tau labai paprastai papasakosiu - pas mane surinkti tokie žmonės, kurių prižiūrėti net nereikia, pas mane nėra jokių Samp_Life, Killerių ir pnš.(Neįsižeiskit bachurai, jus tik kaip pavyzdžius paėmiau, nes nežinau kas ten dar dirba dabar)  kuriuos reiktų prižiūrėt, tikrint papeikimus ir pnš. Pas mane net papeikimų temos nu net nereikdavo, ten būdavo tik formalumas, kadangi aš visus papeikimus galėjau atmest net nesulaukęs įrodymų iš saviškių, nes žinau, kad jeigu jie uždeda starus ar kažką padaro, tai vadinas taip ir buvo, to reikėjo ir t.t.  Pas mane kiekvienas darbuotojas buvo lyg savo firmos direktorius, kuris pats prižiūri save, prižiūri kitus, aš buvau tam, kad surinkt juos į vieną vietą ir linksmai pasibūt. SPD žmonės visad atlaikė visą teisėsaugą, jei prireikdavo ar užeidavo noras, nueidavo pasiimt teisėsaugos direktorius, pavaduotojus ir toliau dominuodavo.

 

Lukis pas mane pavaduotoju buvo todėl, kad jis bent jau ateitų su mumis pasižaist į serverį, ko vos čia visi ir nesuprasdavo, kad aš duodavau pavaduotojus, priimdavau į darbą kada tik norėdavau ir t.t. todėl - kad jie ateitų pažaist ir kad visi kartu pasibūtumėm. 

 

O apie nesusitvarkymą, tai čia aš kalbu apie teisėsaugą, gerbiu aš tave už tai, kad plius minus prikėlei ramius darbus, bet su teisėsauga nu kaip nesisekė, taip nesisekė, tiesa yra tiesa. Po mūsų laikų dar Lafa ten buvo 50/50 toks pirmas dienas, o po jo viskas, teisėsaugos nu nebeliko, tiesiog nebeliko, liko tik ta formali teisėsauga, kuri atvažiuoja į narkus/atgrobimus ir pnš., o kur jos dominavimas? kur tie auksiniai veiksmo laikai? kur?

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...