Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Danny_Williams

#2 Liūtkos blogas / Senasis LV Rep'as - Kas pasikeitė?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki dabartiniai Las-Venturas.LT žaidėjai. Po pirmo sėkmingo mano blogo kuris kaip sakant iškėlė labai didelę diskusija apie buvusį serverio pagalbininka, nuspręndžiau parašyti antrajį blogą ir padiskutuoti apie mano senajį LV rep'ą kuris kaikuriems žaidėjams bus pirmą kartą girdėtas. Šiame bloge išanalizuosiu visą video ir tiesiog padiskutuosiu kas pasikeitė nuo to laiko ir kas liko tas pats. Tuo laiku daina buvo sukurta padėti žaidėjams suprasti, kad serveris eina žemyn ir jau niekad nebebus kaip buvo.

 

 

 

Šis kūrinys buvo sukurtas su dviejų žmonių pagalbą kurių nick'ai serveryje buvo Efka_Nuzis (Video Montuotojas) ir Ignas_Original (Žodžių koregavimas). Tema buvo sukurta kažkur 2014 metų vasaros pabaigoje. Temos nuoroda: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/107183-repas-ir-visa-tiesa-apie-dabartini-lasventura-ile-apie-las-ventur%C4%85/

 

Žaisdavau Las-Venture kaip ir visi, žaidėjai degradave ar tu dėmesi kreipi?

 

Taigi, tuo metu serverio dominavimas pradėjo krist, bet aš niekad negalėjau pagalvot, kad dasirisim iki tokio punkto, kad serveryje žaistų max 50 žmonių. Tais laikais būdavo labai daug papeikimų ir žaidėjai stumdavo vienas ant kito non-stop po truputį žlugdydami mūsų kaip serverio bendruomine. Visoki stumimai ir patyčios vyksta ir dabartiniais laikais ir tai priverčia prie žaidėjų palikimo, nes būkime realistai, kas norėtų žaisti žaidimą kuriame nuolatos esa įžeidinėjami ir negerbiami.

 

2014 - Žaidėjai degradave

2017 - Žaidėjai degradave

 

Milai. Ekonomika by*is žino kur, žinoma svarbu, bet nehujova kaip pilna tų pinigų visur.

 

Money, money, money money.

 

Didelis faktorius kuris kenkė serveriui tai žlugusi ekonomika. Serveris ėjo nuo šimtų iki tūkstančių iki šimtų tūkstančių iki milijonu ir dabar net pats nežinau kas daugiausiai pinigų turi. Skirtumas tarp mūsų ekonomikos ir kitų didelių serverių yra toks, kad jų ekonomika jau iš pradžių buvo didelė arba buvo iš pradžių kainos buvo nustatytos netiksliai. Las Venturo kainos buvo nustatytos nuostabiai ir tiksliai, bet kaip patys žinot dabar viskas pabrango nes visi su milais vaikšto. Taipogi neseniai pastebėjau, kad forume galima nusipirkti žaidimo valiutos. Pelno problemos? Visko gali būt, bet į kitų financus kištis nemano nosiai.

 

2014 - Ekonomika smunka žemyn

2017 - Ekonomika siaubinga

 

Kaip matau čia tik ožina visi jokio malonumo žaidžiant, nes p*darų kampai pilni.

 

Šiam punktui daug negaliu pasakyt, bet jeigu mano ar kažkas pasikeitė nuo 2014 metų pažiūrėkite karščiausias naujienas ir visiškai naują įveista taisykle.

 

2014 - Ožių pilna

2017 - Ožių pilna

 

Pats pardavinėji transportus visiems, 40 litų vien už traktorių ahujiel.

 

Ankščiau retus transportus būdavo galima laimėti tik eventuose, arba dalybose kurias rengdavo patys savininkai. Paskui buvo pradėta pardavinėti SK automobilius ir paskui prisivedė prie kitų transportų kaip pats traktorius kurį kažkas nupirko su tuo laikų valiuta litais. Dabar nežinau po kiek transportai eina, bet girdėjau, kad transportus vis dar galima nusipirkti už tam tikrą kainą. Taipogi čia tiesa, kad kažkam buvo parduota Hydra?

 

2014 - Tik keli transportų tipai parduodami

2017 - Nusipirk ką nori jeigu turi pinigų

 

Labas Miela kaip laikais? Ar dar loši Las-Venture vakarais?

 

Tuo metu viena iš populiariausių serverio žaidėjų Deimante_Miela kuri kažkada buvo DPi ir netgi Administratorių prižiūrėtoja jeigu neklystu. Šiuo metu serveryje jos nematau, tikriausiai, nes kaip ir dauguma mūsų tiesiog išaugo iš realaus gyvenimo žaidimų. Tuo metu ji buvo paminėta, nes tikriausiai mūsų abiejų nuomonės apie dalykus nesutapo.

 

2014 - Miela valdžioje

2017 - Miela leavinus

 

Ošenai susigraudinau ar supykai, kad ant tavo vardo nusimyžau?

 

 

 

2014 - Nusimyžau ant Ošeno vardo

2017 - Nebemyžu ant Ošeno vardo

 

Barkauskai d*has tu esi, ar jauti ką b*et na*ui tu šneki. Apsiskutes bliūduku, pi*a prota apie stilius petruškevičius akivaizdu.

 

Nesupraskit manes klaidingai, bet Kasparas_Barkauskas nėra toks jau blogas kaip jį minėjau dainoje. Tuo metu jisai labai stūmė ant Morečio šukuosenos kurią manyčiau kas antras bahuras Lietuvoje nešioja. Todėl ir nusprendžiau jį čia paminėti nes labai kritikavo kitus žmones, nors neturi teisės to daryti. P.S - Jisai nebuvo apsiskutes bliūduku tik plikai. :D

 

2014 - Barkauskas buvo pyzdavojamas dėl šitos dainos

2017 - Apie stumima viskas pamirštas Barkauskas drg karšti čeburekai, šaltas alus

 

Laikai keičiasi kaip ir žmonės, dabar liko tik sapalionės, nebe tas jau žaidimas kaip visi turėjo tik reginas.

 

Visus galiu įspėt , kad žaidėjai su kuriais susipažinsite ir vadinsite hebra ir draugais nėra amžini. Pavyzdys mes su Morečiu susipažinom 2011 metais ir per paskutinius 5 metus bendravom non stop per skype žaisdavo samp'ą ir FSSB, o dabar tik palaikinam vienas kito FB nuotraukas ir viskas, nors galvojau, kad su šiuo žmogum bendrausiu amžinai, nes jis toks mldc viras. Tas pats ir serveris pamiršta apie žmones pvž aš grįžau į foruma moderuot ir manęs niekas beveik neatpažysta, o kas žino tai tik patys senieji LSV ir bahurai kurie pas mane PD dirbo 2014 metais. Liūdna bet toks jau gyvenimas. O apie paskutinį punkta nebe tas jau žaidimas kaip visi turėjo tik reginas viskas apie tai buvo pasakyta ekonomikos punkte, nes su reginom jau niekas nevažinėja.

 

Ačiū, kas skaitėt nežinau ką gero parašyt. Ir jei dar kas rašinėsit tai į serverį žaist negryšiu, aš tik laiko turiu moderuot forumą ir pažėt kaip jum sekasi, nors jau man ne tie metai samp'ą žaist bet vis dar koks užsiėmimas. Taipogi nepamirškit parašyt ką norėtumėt, kad parašyčiau kitame bloge. Klausimų ir dar kažką, gal kitą kartą padarysiu kaip podcast'ą ir pakalbėsiu apie viską aplamai ta prasme su garso įrašu. :D

 

 

 

 

 

 

 

  • Patinka 28
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pipėc ta daina tai nostalgija man belenkokia gerumo, ir geri atsiminimai <3

 

tikrai auksiniai žodžiai yra " ne be tas jau žaidimas kai visi turėjo tik Reginas"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mc l1utka. Jokes aside, tą dainą grinai viską į ateiti šovė, su serverių, bet žmonės pasikeitė.


 


PS: Davai padaryk dar vieną kuriniuką feat MC Kalpokas ir DJ Mafas


http://prntscr.com/gylnl5


Nu *Myliu Las-Venturas.lt* repu kiek PogChamp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsimenu ieškojau šio repo, puikus atlikimas, o šiaip tiesos daug yra. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

mc l1utka. Jokes aside, tą dainą grinai viską į ateiti šovė, su serverių, bet žmonės pasikeitė.

 

PS: Davai padaryk dar vieną kuriniuką feat MC Kalpokas ir DJ Mafas

http://prntscr.com/gylnl5

Nu *Myliu Las-Venturas.lt* repu kiek PogChamp

 

Kažkada norėjau kurt 2 dalį buvau žodžius pasirašes, bet kažkaip sužlugo visi planai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Joo repuks Liūtkos ir Efkos <3, o beto kaip Efkai besisek a palaikot ryšius da?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paskaiciau ir supratau ant kiek idomiau buvo žaisti "tais laikais" o kas dabar yra.. Nebe tas žaidimas kai visi tik reginas turėjo. Bet laikas keičiasi keičiasi ir sampas tuo labiau lv..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pd laikai tėvai, smagu būtų grįžt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausia būdavo 2013 metais, kuomet Nismo bei Ganjamanas (jei dar juos pamenat) valdė mafijas. Triados vs Lucheese <3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

TOj šuda atsiųsiu į fb ir  bus tau liutke :D


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aš tai manyčiau serveryje geriausiai spindėjo Thomas_Hagen ir Moghito_Mexo.. tik gaila, kad Mexo studijuoja ir nebeturi laiko sampui, o Hagenas tai tik csgo belošia ir vsio.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas buvo - tas pražuvo .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką žinau man tai čia eilėraščio deklamavimas greičiau nei repavimas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką žinau man tai čia eilėraščio deklamavimas greičiau nei repavimas :D

Tema buvo sukurta nediskutuoti kokio gerumo buvo tas "RAP'as", o tiesiog pakalbėti apie tai kas joje buvo tiesa ir kas išliko. Tad prašyčiau nekomentuoti ir geriau eiti padėti žaidėjams, nes Nemokamas Administratorius esi vien dėl to, nes nebuvo ka daugiau paimt.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tenka pripažinti, jog buvo tikrai neblogas šmotas.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Max_Tosha rašė:

Tenka pripažinti, jog buvo tikrai neblogas šmotas.

apie tosha, ta moliūgą, kur išskrido į dausas!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gryna tiesa ciuvas sako apie LV

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2017 - Apie stumima viskas pamirštas Barkauskas drg karšti čeburekai, šaltas alus 

 

ka jus petruskos kam alaus kam cebu :DD

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2014❤️

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šits gers repuks, bet ten rmt kažkas myžo ant vardo tualete? XDDD „Lenkiškai repuoju“ tas tai pramuše:DD 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

zr geras repas, noreciau 2k21 versijos jau

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū, kas skaitėt nežinau ką gero parašyt. Ir jei dar kas rašinėsit tai į serverį žaist negryšiu, aš tik laiko turiu moderuot forumą ir pažėt kaip jum sekasi, nors jau man ne tie metai samp'ą žaist bet vis dar koks užsiėmimas.

 

Nu liutka ko db zaidi a

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Parašiau daugiau negu 5 žodžius.

Repas tikrai auksinis..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...