Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.6


Ell_Johnson

[E.J] Svarbi idėja.

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ellas
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Servui
  • Kokia tai sistema?: Degalų
  • Kodėl tai yra naudinga?: Zjbs būt
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Padaryti jog neitų pilti degalinėse degalų į darbines mašinas, nes yr tokių kenkėjų kurie naikina iš degalinių masiškai degalus :)

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ellas
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Servui
  • Kokia tai sistema?: Degalų
  • Kodėl tai yra naudinga?: Zjbs būt
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Padaryti jog neitų pilti degalinėse degalų į darbines mašinas, nes yr tokių kenkėjų kurie naikina iš degalinių masiškai degalus :)

 

Ir padaryt kai iškrovinėjį kurą neitu taves ištraukti nes pastoviai mentai tai daro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš esu už arba tiesiog padaryti tai, kad leistų į darbines tr. priemones pildyti degalus būtų galima tik tuo atveju, kada liko tik 10litrų degalų arba mažiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš, tai jeigu aš su darbine visa diena bružinu man degalu negalima isipilt?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš, tai jeigu aš su darbine visa diena bružinu man degalu negalima isipilt?

Pasikeisk darbine ar pilkis pas mechanikus, nes furistams irgi smagu veža iki 1000l degalu ~13 siuntu ir tada pyst per 5 min degaline tuscia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasikeisk darbine ar pilkis pas mechanikus, nes furistams irgi smagu veža iki 1000l degalu ~13 siuntu ir tada pyst per 5 min degaline tuscia :)

Tada geriau limita kažkoki žaidejui per diena, o ne visiškai uždraust

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man asmeniškai netrukdo, bet jei kažkam trukdo, tuomet siūlyčiau padaryti jog į diena žaidėjas vienoje degalinėje galėtų įsipilti tarkime 180l kuro t.y 60l benzino, 60l dyzelio ir 60l dujų. 

Tai pat, manau tai išeitų į nauda ir kitiems degalinių savininkams, nes žaidėjas įsipylęs norma važiuos į kita degaline piltis kuro.

Mano nuomonė tokia. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

Pries. Kadangi kai kurie direktoriai rangu sistemas daro su rida tai ką jiem daryti? Masinos nrpakeisi jeigu jau 40km pravarinejai.... nematau kuo si ideja svarbi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sory , bet prieš ble jeigu keli ridą su darbine ir tau baigiasi degalai ka daryt? + nera mechanikų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Invis padarė kad didesnės darbinės kurios ryja daugiau kuro būtu varomos Dyzelinu, o didžioji dalis serverio automobilių yra varomos benzinu, taip kad nematau bėdos, tegul ir pilasi tą nereikalingą dyzeliną.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nėra visiškai jokios svarbos, yra ir geresnių idėjų. Realybėje taip pat pilasi. Jeigu jie nori savo pinigus leisti tegul leidžia, tuo labiau kitų darbų rangų sistemose yra pravažinėk tiek ir tiek su darbine. Todėl daug kas ir pilasi. Tuo labiau fūristų darbas atvešt kuro ir tikrai nemanau ,kad visas kuras išeina į darbines mašinas.

 

PRIEŠ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O nelengviau būtų padaryt, kad darbinėse būtų didesnis kuro bakas? T.y. Kad darbinėse būtų ne po 40l, ar kiek, o po kokį bent 100l. (Neskaitant fūristų). Ir šiaip pastebėjau, kad kai kurios tr priemonės ryja visiškai nelogišką kuro kiekį. Pvz: dirbant gelbėtoju, darbinė valtelė ryja nežmoniškai daug kuro, vos spėji išvalyt valymo įrenginius ir grįžt atgal. Manau su šiuos dalykus reiktų šiek tiek pakoreguot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...