Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dovys_Gamora

Cytas Tomas_Dirt

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė):Eimis_Toshiba
2. Kuom jį kaltinate?: cytas,aimas
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos):https://youtu.be/Cht2UAEb2ws

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

oo Klausimas kur matai aima jei buciau jis tu is pirmos apkabos butum krites dafiga kulku nepataikiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

Jo sitas per narkus belekai su m4 lesa vos islendu be armuoru sedziu cia apie dirta. Cyteriu gaudytojas ir pats cytina xixiix

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jei tureciau cytus kaip sakoma per video mano matytosi mapas ir pinigai arba jei isjunges per f12 nerodytu sale esanciu nick, tai ka pasakysit kai be manes irgi jus visus su m4 sulesa?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jei tureciau cytus kaip sakoma per video mano matytosi mapas ir pinigai arba jei isjunges per f12 nerodytu sale esanciu nick, tai ka pasakysit kai be manes irgi jus visus su m4 sulesa?

Yra tokiu aimu gi kur nebutinai soba turet reikia zmogau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra tokiu aimu gi kur nebutinai soba turet reikia zmogau

nu tau geriau zinoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

jei tureciau cytus kaip sakoma per video mano matytosi mapas ir pinigai arba jei isjunges per f12 nerodytu sale esanciu nick, tai ka pasakysit kai be manes irgi jus visus su m4 sulesa?

tai ,kad aimu ir be sobu yra;DDDDDDD negalvok ,kad cia tu kazkoks isradejas esi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai ,kad aimu ir be sobu yra;DDDDDDD negalvok ,kad cia tu kazkoks isradejas esi.

Tau visi čytai, tik ne tu. 

http://www.part.lt/perziura/cd1778a4c11215f2aa3a5359c41d4b0f475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiek šaudė ir labai mažai pataikė, pagal tiek kiek jis šūvių padarė turėtum būti miręs 2 kartus, P.S Minskas geresnį aimą turi, paprašyk, gal pasidalins :D 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiek šaudė ir labai mažai pataikė, pagal tiek kiek jis šūvių padarė turėtum būti miręs 2 kartus, P.S Minskas geresnį aimą turi, paprašyk, gal pasidalins :D 

Labai apmaudu tau tai sakyti, bet aimo neturiu, šaudžiau ankščiau kaip(atsiprašant) mėsgalis, tačiau radau žmogų, kuris pradėjo mane mokinti šaudyti, dabar galiu sau teigti jog moku šaudyti IR man ne paslaptis atskleisti to žmogaus Vardą, tai Jimmy_True, jis serveryje ne labai žaidžia, bet kaip jau minėjau šaudyti tikrai moka.

Ir jeigu norėsi detaliau viska sužinoti, per kiek laiko, kokios buvo pastangos įdėtos ir panašiai, parašyk man asmeninę žinute forume. 

P.S Gerb. Tonito, šiandien SUKLYDO! :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zinau kad as aim neturiu todel mazai imu i galva nes naujei perrasytas gta deus deka fps pakilo ir dabar siek tiek geriau maziau lagina ir siandiena pasiklauses free admino ar leistinas tai isikeliau cleo kur rodo kiek dm padariau ir kiek man padare. Jei neleistinas iskart pasakykit pasalinsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zinau kad as aim neturiu todel mazai imu i galva nes naujei perrasytas gta deus deka fps pakilo ir dabar siek tiek geriau maziau lagina ir siandiena pasiklauses free admino ar leistinas tai isikeliau cleo kur rodo kiek dm padariau ir kiek man padare. Jei neleistinas iskart pasakykit pasalinsiu.

Leistinas, pats turiu, pats naudoju, daug palengvina šis dalykas. Matai kas pataikė, kiek dmg nusiemė. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aisku gerai tada pasiliksiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

Labai apmaudu tau tai sakyti, bet aimo neturiu, šaudžiau ankščiau kaip(atsiprašant) mėsgalis, tačiau radau žmogų, kuris pradėjo mane mokinti šaudyti, dabar galiu sau teigti jog moku šaudyti IR man ne paslaptis atskleisti to žmogaus Vardą, tai Jimmy_True, jis serveryje ne labai žaidžia, bet kaip jau minėjau šaudyti tikrai moka.

Ir jeigu norėsi detaliau viska sužinoti, per kiek laiko, kokios buvo pastangos įdėtos ir panašiai, parašyk man asmeninę žinute forume. 

P.S Gerb. Tonito, šiandien SUKLYDO! :)

ka tu cia veli sakiau pirmom dienom kai gavai pava mesgalis vps nepasaudei dar vakare atejes i serva ant narku pisa apkaba ir neprasove nei vienos tai tu cia 2-3h ismokai saudyt kai bbz kas. Tas jimmy randomas vienam serve buvo pasigaves su auto cbugu ir pats da video ikele sake nezinojo jog negalima naudot auto c xddddddd CYTUS tu tikrai turi belekiek dauziau hp nesijimdavo pradejau rasyt adminams visas kulkos lipt pradieja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ka tu cia veli sakiau pirmom dienom kai gavai pava mesgalis vps nepasaudei dar vakare atejes i serva ant narku pisa apkaba ir neprasove nei vienos tai tu cia 2-3h ismokai saudyt kai bbz kas. Tas jimmy randomas vienam serve buvo pasigaves su auto cbugu ir pats da video ikele sake nezinojo jog negalima naudot auto c xddddddd CYTUS tu tikrai turi belekiek dauziau hp nesijimdavo pradejau rasyt adminams visas kulkos lipt pradieja.

Jeigu galima skyrybos ženklus sudėk, nes nelabai supratau ką čia turėjai omenį. 

BET kiek supratau tvirtini kad Jimmy_True yra čytas? Ok, tuomet įrodyk ką čia parašei NES to negali būti. Tai tiek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką žinau prašė: https://youtu.be/nXAd_CjfRJ0

Kas bebutu nors ir busiu uzblokuotas ar ka bet aim neturiu ir neturesiu. Beto jis cia su skydu salmu liemene sunkiai emesi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gerai dabar, visi pažėkit to eimio video, būtų AIMAS visos kulkos liptų, o kiek dabar tų kulkų nelimpa? pirštais nesuskaičiuosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką žinau prašė: https://youtu.be/nXAd_CjfRJ0

Kas bebutu nors ir busiu uzblokuotas ar ka bet aim neturiu ir neturesiu. Beto jis cia su skydu salmu liemene sunkiai emesi.

pazėk tavo taiklumą kur saudei i Eimį ir į deusą taip pasigavai kad nh.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nes as nesu aimas, beto man visai kitaip rode negu jisai filmavosi per jo video nesimato kai taisiausi ginkla rodo kad be sustojimo lesiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vsio jasna dar su savo vidosu irodei kad aimas,sakyciau pavarai su vipu ir adminu,o jei be sustojimo lesei vadinas dar kazka turi.

Dar kazka turiu :DDDDD net prajuokinai ka dar galima tureti tai jei dar tureciau aima + dar kazka tai tu ten butum krites prie pat narku imimo vietos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gerai dabar, visi pažėkit to eimio video, būtų AIMAS visos kulkos liptų, o kiek dabar tų kulkų nelimpa? pirštais nesuskaičiuosi.

Aš irgi visu nepataikiau, bet vis tiek banned priimė :D Banint šitą vaikėzą ir vsio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš irgi visu nepataikiau, bet vis tiek banned priimė :D Banint šitą vaikėzą ir vsio.

Eik tik vaikėzas tu. Tu per dažnai pataikai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai baninsit ar ne? Čyteriuga gi mažas matos iškarto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...