Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.6


Vakaris_Nikee

Atsiliepimas nuo naujo žaidėjo - Vakario_Nikee!

Rekomenduoti pranešimai

AgDnZJO.png

tenor.gif?itemid=5755746

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tad sveiki, skaitytojai. Šį projektą pradėjau žaisti nuo - 2017.10.31-osios dienos. Pirmoji nuomonė apie projektą buvo gan prasta, kadangi užsiregistravęs pradėjau kristi iš dangaus. Parašęs į /adminams jog esu naujas šio projekto žaidėjas, sulaukiau nemažai atsakymų; sėkmės linkėjimo, pagalbos. Didžiausią įspūdį paliko administratorius - Egidijus_Sultanas. Mano kišenę papildė 10,000 žaidimo pinigų, padėjo nuo teleportavimų iki teisių išlaikymo, pataisė transporto priemonę. Šio projekto žaidėjų dar visai nepažįstų, bet iš bendro čhat'o pastebėjau, jog neblogas klanas ,, Latin Kings ". Patikrinęs forume atnaujinimų skiltį realiai buvau nustebęs. Matosi, jog projekto administracija deda daug pastangų į projektą ir žiūri į ateitį. Serverio ekonomika man patinka, tokio serverio senai ieškojau, nei per sunki, bet ir ne per lengva. Mano manymu vienas minusas, jog čia labai brangios serverio paslaugos, galėtų būti ir truputėlį pigesnės ir konkuruotis į kitus projektus su paslaugų kainomis. Kadangi esu visiškai naujas žaidėjas daug ko pasakytu negaliu, bet noriu padėkoti projekto pgr.administracijai už tokį gražų forumo dizainą bei įdomias sistemas pačiame serveryje. Na artėju kaip ir į pabaigą, atsiprašau už tokį trumpą atsiliepimą, kaip ir minėjau esu naujas dar nieko nežinau. Ateitis viską parodys!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

qJ3Xv8f.png?3

AgDnZJO.png

 

  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus atsiliepimas, sėkmės tau žaidime, jeigu reiks kažkokios pagalbos, būtinai kreipkis. 

p.s dėl klano neklydai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus atsiliepimas, sėkmės tau žaidime, jeigu reiks kažkokios pagalbos, būtinai kreipkis. 

p.s dėl klano neklydai :D

minskai nevaizduok gero vaiko

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nrml, per porą valandų jau spėjai susidaryt nuomonę ir padaryt paveiksliuką

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū už atsiliepimą

Serveryje gausi 30,000€

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

minskai nevaizduok gero vaiko

Neapsimesk protingu vaiku, Lukai ..

 

 

Sveikas atvykęs, tikiuosi pasiliksi ilgam šiam projekte ir bandysi kabinti ir pasiekti aukštumas! Jeigu reiks pagalbos, kreipkis į serverio administratorius, visuomet liksi išklausytas ir bus suteikta reikiama pagalba. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neapsimesk protingu vaiku, Lukai ..

 

 

Sveikas atvykęs, tikiuosi pasiliksi ilgam šiam projekte ir bandysi kabinti ir pasiekti aukštumas! Jeigu reiks pagalbos, kreipkis į serverio administratorius, visuomet liksi išklausytas ir bus suteikta reikiama pagalba. :)

Būtent tai ir norėjau parašyti, ačiū, kad pataisei mane. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

tas paveiksliukas pramuso xdddddddddddddddddd geras atsiliepimas manau mldc busi xd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės įdomus atsiliepimas ir pasijuokt ir paskaityt rimtą kalbą galima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sekmės :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

LATIN KINGS — tai gauja kurios lyderiai Edas_Minsk, Evilas_Jacas ir Misteris_Smitas. Ka galima apie sia gauja pasakyti? Tai bereiksme gauja, kurios egzistavimas siame serveryje yra viena didziausiu klaidu. Lyderiai yra cyteriai, piknaudziaujantys savo komandomis. Naudoja laggmod'us, aim'us, bei apsimeta "krūta" gauja, kuri viena kart į dieną gauna kelis gramus narkų. Tiesa pasakius pats buvau kvailys jog sioje gaujoje buvau du kartus. Tikrai daugiau niekada taip nesielgciau, bei nepatariu serverio naujokams. Geriau eikit y laisvalaikio klanus, negu y Latins Kings, kurie bijo nosi ikist i teamspeak'a, renka random'us.

 

 

P.S. Sekmės serveryje, bei realiame gyvenime.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...