Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Iam_Leesin

Naudingos idėjos

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:


Iam_Leesin


 


Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui):


Serveriui


 


Kokia tai sistema?:


Visos sistemos


 


Kodėl tai yra naudinga?:


Pritrauktu daugiau žmonių ir žmones labiau aktyvesni būtų.


 


Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:


 


1. Padaryti, kad už 300 min prabuvima gauni - bronzini lagaminą, 600min - sidabrini lagaminą ir 900 min auksini lagaminą, naudinga dėl to, kad žmones bus labiau aktyvesni, nes nores gauti tos lagaminus. 


 


2. Pridėti 2-4 pd laivus šitoje vietoje:https://imgur.com/a/3rcY8


 naudinga dėl to, kad dabar teisėsaugai reikia plaukiuoti norint patekti į narkotikų laivą.


Pridėti cargobob šitoje vietoje: https://imgur.com/a/q5UQK tas pats naudingumas, kaip ir laivai policininkams.


 


3. Gražinti SPD nrg transportą.


 


4.  Padarytos dienos misija, žaidėjas galetu pasirinkti: sunkia, vidutine ar lengvaa misija. Tai pvz dienos misija: lengva pagauti 100 kg žuvies, vidutine 250 kg žuvies ir sunki 500 kg žuvies. Prizai būtų ivairus tarkim: lengva - bronzinis lagaminas, vidutine - sidabrinis lagaminas ir sunki - auksinis lagaminas, bet kad gautum ta lagamina tik būtų koks 5-10 procentų šansas.


 


5.  Aktyviausias darbas, čia kaip savaitinis dalykas darbams, tarkim aktyviausias top 3 darbai gautu į seifą: 1 vieta 500k, 2 vieta 250k ir 3 vieta 100k.


 


6. Išimti lauk komandą /maisas, bereikalinga komanda, bent jau mano nuomone, dažnai žaidžia su ją klanai.


 


7. Kad galetum savo esamus kreditus paskyroje siusti kitam žaidėjui, kaip su pinigais /duoti tai tarkim būtų /duoti kreditai vardas pavarde kiekis.


 


8. Kad teisėsaugininkas gautu 5k algos jeigu pasodina į kaleijmą žmogu su daugiau negu 20 starų.


 


9. Gražinti senają PD baze ir SPD baze.


 


10. Žvejojant būtų 10% pagauti bronzine skrynia, 5% sidabrine skrynia ir 1% auksine skrynia, joje galetum gauti kazkokiu prizu ir t.t geriausia, ką galetum gauti iš jų tai lagaminai.


 


11. Kad eitu kombinuoti retus daiktus tarkim jei turi 2 cj laikrodzius ir juos sukombinuoji tu gauni CJ roleksą kuris duoda 25 į algą 3 darbo xp ir 3 serverio xp ir t.t


  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visi sumanymai yra gan geri, tačiau su vienu aš nesutikčiau. Kada tu nori, kad teisėsaugininkas pasodinęs gaudomajį į kalėjima gautų 5.000€, nesąmonė, visų pirma dėl šio dalyko tikrai nepaaktyvės serverio žaidėjai, nes visuomet dėl tų varganų pinigų ims kalinti žaidėjus, nebent nuo 30 ar 26 starų, nepamiršk to, kad iki 25 tu gali susimokėti pd ofise.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisidedu prie Nivelio, man asmeniškai irgi viskas patiko apeinant idėją su policininkų premija. Per daug, kažkiek galima žinoma, bet ne tiek.
Bendroj sumoj - UŽ.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu su įdėjom visada gerai pasižymėjai ir manau nenustosi kurti ir galvoti šiaip idėjos viskas okey patiko man tik devintoje idėjoje kai sakiai kad gražintu bazes i senas vietas dar pamiršai parašyti kad taip pat sugražintų bmx trąsą , bet šiaip idėjų tau netrukstą ir netruks maladiec taip ir toliau invis su laiku tave į garbės taką tikrai už tokius darbus įtrauks +rep spaudžiu dešinę

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai puikiai sugalvota, bei labiausiai patiko dienos misija. Aisku jinai galetu buti ne vien is zvejybos, o tiesiog is visokiu dalyku. O daugiau man viskas patiko. Tikrai vertas demesio invis turi perziureti sia tema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

idejos visos geros. tik nemanau kad jas serveri pamatysim :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl visu už

Redaguota nario Johnas_Freizeris
ĮSPĖTAS. Atleisk man :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su visom įdėjom už !! Bet su viena nesutinku ,, 6. Išimti lauk komandą /maisas, bereikalinga komanda, bent jau mano nuomone, dažnai žaidžia su ją klanai. '' jinai reikalinga bet reikia padaryti kažkokį dalyką , kad kai nusauni išvis nerodytu nicku ar ką nes čia pirmas raide snicko pasako ir pieva lengvs aptazint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Už

2. Už 

3. Už

4. Verta dėmesio idėja. Tikrai Už.

5. Tikrai už pagyvintų serverio darbą.

6. Prieš, gerai kaip yra, vis kažkokia veikla jiem žmonių grobimai. Ne taip ir žaidžia su ta komanda, bent jau man tai nėra nei karto dar uždėja.

7. Už tačiau manau reiktų dadurt tai, kad tas kreditų "Pervedimas" kainuotų tam tikrą procentą kreditų (Priklausytų nuo pervedimo kreditų sumos)

8. Prieš tikrai per daug nebent padaryt nuo kokių 35 starų.

9. Nėra būtina.

10. Labai įdomi idėja, aš už manau vėl žaidėjai pradėtų normaliai žvejot.

11. Už, idėja skamba neblogai dėl to, nes gaunama šiokia tokia nauda, tačiau ne per didelė. + Reti daiktai šiektiek brangtų, nes jų pradėtų mažėt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Už gal daugiau žaidėjų loš bet didelės įtakos nepadarys nolifint.

2. Už nes dauguma skundėsi jau nuo pradžių.

3. Prieš tikrai nereikia ir taip per daug visko turi.

4. Už daug panašių idėjų buvo siūlyta su dienom misijom, bet niekas į jas nekreipia dėmesio.

5. Prieš nereikia ir taip ekonomika hujova.

6. Už nebereikalinga jau.

7. Prieš, nes padarius tokia sistema galiu garantuot atsiras kreditų bugus (no offence)

8. Prieš nes bus galima piknaudžiaut tokiais dalykais pvž susikurt acc ir pridėt star naktim ir įmest į jail ir t.t.

9. Už reikia atskirt, jei ne tai išimt vpš tą spd nes nėra servo žmogaus likusio kuris galėtų paimt tokią firmą. (no offence)

10. Prieš yra perlai iš kurių gali gauti lt ir skrynioj tikrai nerasi jokių hermes automobilių taipogi gali gauti kreditų iš žvejybos varžybos ir tikrai užtenka.

11. Už bet viskas išbrangtų tikrai bet jeigu daryt tai padaryt limitą ant kiek kartų galėtų kombinuot nes paskui hujne gausis.

 

Idėjų gerų parašei iš galvos, bet kai kita karta rašysi pagalvok koki gali būti blogi dalykai apie juos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...