Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Gogoladze_Zaza

Atsiliepimas nuo Gogoladze_Zaza

Rekomenduoti pranešimai

Taigi šendien neturėdamas ką veikti radau internete jūsų serverį, nusprendžiau pabandyti, aš užsiregistravau pradėjau žaisti ir man labai patiko serverio sistemos, jos visos naujos, man nėra matytos, kai kurios komandos žinoma yra dar man nežinomos, bet nieko tokio aš jas tikrai sužinosiu, užpildžiau emigraciją, atvykęs į serverį mane per 5min emigravo, poto paklausiau kaip vip komandos, iškart prisistatė Administratorius The_Deus kuris man labai padėjo šendien, jis mane nuvežė išsilaikyt teisių, nusipirkt vizos, medicininės, ir panašiai, davė man 10'000$ naujoko prizą, atsakė į visus mano klausimus kurie man buvo aktualūs, patarė man įsidarbinti į EP išvežiotojus, aš patekau dabar dirbu ir džiaugiuosi savo darbu stengiuosi kilti į karjėros aukštumas šiaip pats serveris yra tikrai įdomus, darbų nėra daug, Administratoriai iškart padeda jei kažko paklausi, tikrai puikus serveris, pasiliuksiu pažaisti ;)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkui už atsiliepimą, neblogas toks, sėkmės žaidime. Žiūrėk nemeluok ir tikrai žaisk  :P . Žaidime gausi pinigų už atsiliepimą.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkui už atsiliepimą, neblogas toks, sėkmės žaidime. Žiūrėk nemeluok ir tikrai žaisk  :P . Žaidime gausi pinigų už atsiliepimą.

Dėkuii, žaisiu žaisiu :P svarbiausia kad padėsi jei reikės pagalbos :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...