Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Domis_Tonito

Išrinktas Ginklų Prekeivių Direktorius

Rekomenduoti pranešimai

a1e8da94a2504c5bb3fc1959e137f4e0692.png

Sveiki, po ilgų galvojimų ir apmąstymų pagaliau išrinkau GP Direktorių.

 

Praktinės veiklos stebėjimo rezultatai.

 

Black_Vrs - Praktika prasidėjo nuo pasišaudymo bazėje, tu padarei 2 komandas ir tiesiog šaudėmės iki Low Hp. Nugalėjusi komanda gavo mažą premija.
Po to tu mėginai padaryti lenktynes, deja nieko nesigavo nes kol tu rodei trasą dingo 1 mašina :D Tačiau tu nepasimetei ir nuvažiavome į pastato grobimą.
Atlaikėme 1 rushą, na nieko nuostabaus, teisėsaugos 12 o mūsų 8-9. Bet manau viskas pavyko gerai. Sekantis dalykas kurį organizavai tai buvo ginklų siunta. Padaręs LABAI gudrų manevrą tu apgavai teisėsaugą ir ji užpuolė ir sunaikino tuščias fūras. Dėl to tikrai tau reikia paploti. Išsikraunant dėžes bazėje, gavai Šturmą iš teisėsaugos. Liepiai visų pirma išsikrauti fūras po to tik imtis teisėsaugos. Taip ir padarėm, kartą mirėme tačiau antras kartas nemelavo ir šįkart jau męs vykome pas juos. Visa praktika manau labai pavyko nors buvo keletas nesusipratimų.
 
 
Matt_Jace - Praktika netruko labai ilgai, apie 50 minučių. Viskas į ką buvo susikoncentruota tai -veiksmas.
Ką galiu pasakyti, veiksmo tikrai netrūko. Tačiau pamiršai apie pagrindinę Ginklų Prekeivių misiją - Ginklų vežimą ir platinimą.
Praktikos tikslas man įsitikinti kaip vadovauji tu, o ne kiti, todėl ir paklausiau ar užmutinti kanalą :D.
Aš puikiai suprantu kad Veiksmas yra šio serverio varikliukas tačiau nereikia pamiršti ir darbo paskirties.
Buvo mažų problemų dėl ginklų, nes beveik neturėjai pasiruošęs šaudmenų kuriuos galėtum prieš veiksmą išdalinti darbuotojams.
Pastebėjau tavo užsidegimą ir kaip jūs kovojote, tačiau man reikia Direktoriaus, kuris vadovautų firmai, o ne veltusi į kautynes pirmai progai pasitaikius. Sveikinu užėmus antrają vietą.
 
Naujasis Ginklų Prekeivių Direktorius Black_Vrs
 
Jei jis neišbus pareigose 30 dienų, postas atiteks Matt_Jace
 
 
 
DPI Domis_Tonito

 

  • Patinka 16

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...