Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Nedas_Fucker

Banko taupomoji sąskaita.

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:


  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Nedas_Fucker
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): serveriui.
  • Kokia tai sistema?: Banko taupomoji sąskaita.
  • Kodėl tai yra naudinga?: Labai padėtų žaidėjams, kurie nori susitaupyti šiek tiek valiutos,tačiau nesiseka taupyti.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:
  • Būtų galima atsidaryti banko sąskaita,kurioje galėtum padėti pinigus ir nurodyti datą arba pasirinkti kuriam laikui norite padėti pvz 1 mėnesiui. Visą tą mėnesį galėtum įnešti pinigų į šią sąskaitą,tačiau negalėtum išsiimti nei cento. Jeigu labai reikia išimti būtų galimybę nutraukti sutartį su banku už kreditus prie /paslaugos kaina ~300 kreditų.
  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gera idėja visai, manau padėtų lažybų aukom :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idomi idėja, nebūtina, bet naudojama būtų manau. Už ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va sistema kaip matau man! Visad pralošiu skaičiuke, ir lieka banke kokie 200k, tai ir tuos prajibalinu. UŽ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gera, davai dar kad eitu per diena  procentas nuo sumos į pliusą, dar daugiau motyvacijos būtų taupyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš už davai darom

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už , gal daugiau pinigų sutaupytum taip , zjbs įdėja , bet su kreditais persistengiai skinas , net tiek nekainuoja užtektų ir 100.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už, bet dėk nusiėmimo tos saskaitos esu prieš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už, bet dėk nusiėmimo tos saskaitos esu prieš.

Čia,kad nebūtų tokių, kurie pasideda į banką ir paskui rašinėja Karoliui,kad grąžintų...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už,gera įdėja,norintiems kažką sutaupyti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

čia yra tiek pliusas Inviui, tiek serverio žaidėjams. Geriau būtų taip, kad atidaryti banko sąskaitą ( atidarant ją, pasirašyti sutartį iki kada ji galios, nu kada galėsi išsiimti pinigus, nes kiek supratau tave Nedai, tai kaskart dedant pinigus reiktų rašyti iki kada padėti). ESU UŽ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

čia yra tiek pliusas Inviui, tiek serverio žaidėjams. Geriau būtų taip, kad atidaryti banko sąskaitą ( atidarant ją, pasirašyti sutartį iki kada ji galios, nu kada galėsi išsiimti pinigus, nes kiek supratau tave Nedai, tai kaskart dedant pinigus reiktų rašyti iki kada padėti). ESU UŽ

Ne, tiesiog turėjau omenyje, kad padėjus pirmą kartą iki to laiko būtų galima papildyti kiek nori kartų, o išsiimti tą pačią dieną kokią nustatei pirmą kartą padedant.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

UP, idėja visiems patiko, nebuvo tokių kurie būtų prieš, tai pakomentuokit dar kas nors gal Karolis atkreips dėmesį :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...