Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Brian_Cameron

Naujoko Brian_Cameron atsiliepimas

Rekomenduoti pranešimai

26a5e635f0bdc87716b46ad1f0aa0d3612.jpg

 

 

Pirmiausia pradėsiu nuo to kaip aš suradau Las-Venturas... Nuo mažens žaidžiu įvairiausius žaidimus, dar visai nesenai sužinojau apie tokį žaidimą kaip samp‘as. Pradėjau googlint kas yra gi tas po velnių samp‘as ir kodėl daugelis renkasi būtent samp‘a, o ne kitus multiplayer žaidimus. Viską parsisiuntęs ir atsidaręs sampo langą supratau, kad man ten reikės žaisti serveryje, vėliau sužinojau, kad sampe yra visokiausiu serverių, žiauriai buvo platus pasirinkimas. Taigi viską ten padaręs jau norėjau išmėginti žaidimą, pradėjau ieškoti serverių. Kaip ir minėjau pasirinkimas buvo didelis, todėl ieškojau kažko kas mane sudomintu. Taigi scrolinau, scrolinau ir radau lietuviškus serverius, net nepagalvojau, kad Lietuviai irgi  žaidžia sampa, mane tai nudžiugino, nes žinojau, kad pagaliau galėsiu žaisti su saviškiais. Radau kažkokius ten sargas ir lm g serverius ir nusprendžiau, kad ten nežaisiu vien dėl to, kad ten didelis žaidėjų skaičius ir man kaip naujokui būtu sunku ten startuoti, na ir liko paskutinis serveris Las-Venturas kuris taip pat neatsiliko nuo tų dviejų. Galvojau kodėl man jo nepabandžius, žaidėjų skaičius normalus, mano manymu 60 tai jau nerealus skaičius. Kitas žingsnis buvo registracija, gan kukli registracijos anketa, na ir  pagaliau aš jau serveryje, sėdžiu kažkokiam lėktuve ir laukiu kol galėsiu pradėti žaisti. Šalia manęs sėdėjas žmogus taip pat žaidžia sampa, todėl jis man šiek tiek padėjo, po kelių minučių perpratau visą žaidimą. Supratau, kad tai labai panašu į tikrą gyvenimą, gali tūrėti nuosava mašina, verslą, gali būti pats turtingiausias arba geriausias. Na štai visa istorija. Dėl administratorių pagalbos, sulaukiau jos tik iš penkto karto... Bet ir be jų sėkmingai startavau, ačiū kad skaitėte.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkui už atsiliepimą, turbūt žaidi naktimis arba rytais, kad nematau serveryje :D. Kai būsi serveryje gausi pinigų už atsiliepimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...