Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Massimo_Dutti

Atsiliepimas apie serverį Massimo_Dutti

Rekomenduoti pranešimai

Atsiliepimas

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Sveiki visi, tiek jauni, tiek seni serverio žaidėjai. Rašau šį atsiliepimą, ne šiaip sau, o rašau dėl to, nes galiu pasakyti, kad šiame serveryje yra kažkas, kas traukia, taigi pradėsiu...

 

Esu naujokas vardu Massimo_Dutti, tačiau mane galite vadinti ir tikruoju vardu - Martynu, esu 21 - rių metų vaikinukas, seniau labai mėgęs žaisti Grand theft auto : San andreas multiplayer, tačiau prieš užsukant čia, nežaidžiau absoliučiai SAMP, apie trejus ar daugiau metų. Praėjusią savaitę prisijungiau prie šio serverio forumo, nebuvau matęs kažkokių reklamų ar panašiai, tiesiog nuo senų laikų buvo man įstrigęs šio serverio pavadinimas, nes atsimenu, kai kažkoks lietuviškas dienraštis parašė apie šį serverį ir jo įkūrėją straipsnį.

 

Užsukus man patiko šio serverio forumas, viskas tvarkingai ir gražiai sudėliota, patiko paskaityti, tam tikras diskusijas - neslėpsiu, per daug nedrįsau įsilieti su serverio senbūviais į tam tikras diskusijas forume. Pagalvojau, man čia patinka! Ilgai netruko, kol vėl įsidiegiau žaidimą į savo kompiuterį ir prisijungiau prie serverio, bijojau išties, galvojau nepriims manęs, nes esu naujokas, o visi jau vieną kitą mato nepirmus metus, žaidžia, konkuruoja, perka, parduoda - gyvena.

 

O mano nuojauta, mane apgavo, vos tik atėjus į serverį, paprašiau pagalbos kaip ir kiek vienas naujokas, ilgai laukti nereikėjo. Netrukus man pasiūlė padėti žaidėjas Egidijus_Sultanas, kaip ir daugelis naujų serverio žaidėjų primiausia puoliau į vairavimo mokyklą išsilaikyti vairavimo licenzijos, nes žinojau, kad daugelis serverio darbų to reikalaus, laikydamas vairavimo licenziją tikrai buvau nustebintas, patiko serverio vairavimo mokykla, KET taisyklės, vairavimo egzamino aikštelė, teko šiek tiek paplušėti, bet pasisekė išsilaikiau iš karto, beje labai patiko, kad vairavimo egzaminas buvo serverio keliais, ganėtinai ilgu maršrutu, o ne kaip kituose serveriuose "viens, du" ir baigta.

 

Susiradau pirmąjį darbą - elektronikos prekių išvežiotojas.

 

Likimo ironija, realiame gyvenime, taip pat dirbu išvežiotoju, tačiau ne elektronikos prekių, bet siuntų. Galvoju, ką gi turiu vairavimo licenziją reikia darbo ir buvau pastebėjęs forume, jog yra darbų su direktoriaus pakvietimu nuo 0 patirties taškų, ilgai negalvojau, pasitikrinau, gal bus koks nors direktorius prisijungęs kuris priima darbuotojus nuo 0 patirties taškų, ir tuo metu telepatiškai vienas direktorius paskelbė mini atranką, į EPi.

Pakvietė mane darbo pokalbiui - aš tikau šiam darbui ir gavau leidimą įsidarbinti, na ir čia prasidėjo...

 

Likau nustebęs, jog nėra taip paprasta įsidarbinti naujokams, reikėjo pažymos, paso, o tas man labai patiko, nes kitur viskas per daug banalu ir visiems samp žinovams įprasta, turiu teises, einu įsidarbinti, gaunu darbą dirbu...

 

Serveryje man patinka tikrai gera ekonomika, kur nėra viskas paprasta ir pinigėliai nebyra lyg iš gausybės rago, net gi dirbant darbą, turi neblogai paplušėti norėdamas pasikelti kvalifikaciją (rangą). Taip įdomiau žaisti, nes kaip sakoma kas greitai ateina - greitai išeina.

 

Trumpai, aptariant viską, tai tikrai likau labai nustebęs šiuo serveriu, ne tik juo, bet ir šiltu naujų žaidėju priėmimu, bendravimu, pagalba... Patinka viskas, sistemos, serverio išvaizdos darbai (pastatai). Labiausia džiaugiuosi, kad čia žaidėjai gali žaisti jaukų, bei įdomų žaidimą.

Dėkingas administratoriams Egidijus_Sultanas ir The_Deus, šie pirmieji administratoriai serveryje man padėjo tam tikrais dalykais ir klausimais.

 

Ačiū, kad kuriate jaukaus, bei kokybiško žaidimo dvasią!

 

 

 

 

 

 

 

Massimo_Dutti

____________________

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, šaunus atsiliepimas. Sėkmės serveryje jei reikės pagalbos kreipkis - padėsiu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas džiūgu išgirsti kad dar vienas naujokas pasirinko būtent šį serverį ir labai liko nustebintas , taigi linkiu tau sekmės serveryje tiek ir asmeniniame gyvenime linkiu tau , kad čia serveryje išsipyldytų tavo norimos svajonės. Tavo darbo EPI pavaduotojas :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Very nais. Jei reiks pagalbos kreipkis žaidime.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Very nais. Jei reiks pagalbos kreipkis žaidime.

 

 

malonu kad uzsukai i sita serveri,sekmes tau cia

 

 

Sveikas džiūgu išgirsti kad dar vienas naujokas pasirinko būtent šį serverį ir labai liko nustebintas , taigi linkiu tau sekmės serveryje tiek ir asmeniniame gyvenime linkiu tau , kad čia serveryje išsipyldytų tavo norimos svajonės. Tavo darbo EPI pavaduotojas :)

 

 

Sveikas, šaunus atsiliepimas. Sėkmės serveryje jei reikės pagalbos kreipkis - padėsiu.

 

Ačiū už šiltą priėmimą visiems, sėkmės ir Jums taip pat!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikėjaus kažko panašaus, dėkui, kad parašei atsiliepimą, tikrai geras. Sėkmės tau žaidime ir dar ilgai čia žaisk :D  :P . Serveryje gausi pinigų už atsiliepimą.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikėjaus kažko panašaus, dėkui, kad parašei atsiliepimą, tikrai geras. Sėkmės tau žaidime ir dar ilgai čia žaisk :D  :P . Serveryje gausi pinigų už atsiliepimą.

 

Ačiū už premiją serveryje, panaudosiu geriems ir naudingiems tikslams, ačiū už palinkėtą sėkmę, tau taip pat, žaisiu kiek galėsiu! :)

 

Puikus atsiliepimas, sekmės tau serveryje ;)

 

Ačiū - ačiū ir už sėkmę, tau taip pat! :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

Mldc geras atsiliepimas manau busi profas cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc geras atsiliepimas manau busi profas cia

 

Visada reik užsibrėžt tam tikrus tikslus ir jų siekti. Ačiū! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...