Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Evilas_JacasAtsargi

Peikiu policijos valdžia

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:


 


1. Jūsų V_PEvilas_Jacas


2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą?Neprižiuri darbuotoju tokius i spd priima kurie net nežino taisykliu


3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas)Direktorius


4. Įrodymai:


http://www.part.lt/img/656f9bc4f30a631f942665fcf4f044ba926.png


http://www.part.lt/img/966a35f333e0822f9c2f9370bbfcace4860.png


3.  Ginklų pasikrovimo/iškrovimo metu, teisėsauga negali ateiti į pačią bazę (pasikrovimo/iškrovimo) ir sunaikinti arba pavogti jų transportą ir tai neturės reikšmės ar tai šturmas ar kita veikla. Ginklų siuntos metu (kai yra vežami paketai) negalima naudoti /isodinti ; /istraukti ; /tazeris ; /ant ; /heal ; /gaut ; /pas ; /itarti  ar laikyti ESC daugiau kaip 10 sekundžių. Per ginklų siuntas gali padėti ir medikai, tačiau jie gali tik gydyti, atsišaudyti ar šaudytis negali. Teisėsaugai sėkmingai atėmus ginklų siuntos sunkvežimio valdymą vežti į nurodytą vietą - Treniruočių zoną. Į ginklų siuntas gali vykti visa teisėsauga, atvežus ginklų siuntos sunkvežimį į treniruočių bazę, ginklų prekeiviai lysti nebegali(Jeigu asmuo trukdo sunaikinti ginklų siuntą, teisėsaugininkas turi teisę surakinti/įtarti už trukdymą teisėsaugos darbui) Ginklų prekeiviai ginklus gali gabenti visą parą. Sekmadienį ginklų prekeiviai gali vežti nestabdomi teisėsaugos. Gabenimo metu negalima naudoti jokių teleportų prie mašinų ir panašiai, sutaisyti sunkvežimį su paketais galima tik esant pasikrovime arba išsikrovime, kai jūs šaudo teisėsauga, to daryti negalite. Draudžiama blokuoti ginklų prekeivių įvažiavimą transportu .Siuntoje gali padėti mechanikai, taisydami kovos metu jūsų ginklų vežama sunkvežimį. Ginklų prekeiviai taip pat turi teisę pasikviesti vienos gaujos atstovus, vežant ginklų siuntą.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu jį išlaipindavai fotkei matosi,delto jis tave surakino kad negaletum islaipint jo. Yzy math

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu jį išlaipindavai fotkei matosi,delto jis tave surakino kad negaletum islaipint jo. Yzy math

Parodyk taisykle kad aš negaliu jo išlaipinti. Plius gausi isp už free post

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprasau kad komentuoju, jis spd, veze fura, tu jy laipinai, dar tu nesi su gp skin tai fura ne tavo ir jis turejo teise rakinti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprasau kad komentuoju, jis spd, veze fura, tu jy laipinai, dar tu nesi su gp skin tai fura ne tavo ir jis turejo teise rakinti

Ginklų prekeiviai taip pat turi teisę pasikviesti vienos gaujos atstovus, vežant ginklų siuntą. Be to jis mechanikas, tik be skino.

 

 

https://imgur.com/a/s4zNr

Čia nuotrauka, kaip Domse turi pasitraukti, vakar nušoviau jį sako atgrobta, matosi jog 2 įspėjimai jau ir neaktyvumas garantuoja visišką b*bio minkimą.

Lauksiu, dar darkingo nuotraukos, kaip SPD Fastas, surakino jį su seifu ir nušovė. Kaip SPD taisyklių nežino?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nelabai suprantu :D Peiki direktoriu bet fotkes sumetes mano, pasiklydai forume? nuvest už rankutes i papeikimu skiltį mažyli? 

 

Žodžiu net neskaičiau kokias litanijas čia rašai, tik patinka kad peikiat reiškia gerai dirbu ;)

 

1. Pažiurėk mini map vieta, aplinkui nei vieno ginklų prekeivio/teisesauginiko fura aš pasiemiau iš gp nario kuris man ja atidave, o gal ir peremiau čia tik sampas žino :) 

 

2. Kas tu toks šitoi situacijoj??? Gp skino neturi, iš oro privažiuoji mane išlaipini bandai kažka irodyt, gal aš nusipirkau ta fura ? pradėjai kabinetis tai ir surakinau va dar narkus atemiau, taip kad praslysk ziurkike :*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dariaus irodymai ten kur surakinai prie banko http://www.part.lt/p...c1eaf8c8453.png      

8. Teisėsauga atvykti į banko atgrobimą gali ir be paskelbimo apie mėginimą įsilaužti. Jeigu jie turi įrodymų, jog gali būti plėšiamas seifas, jie turi teisę tai sulaikyti. Visi teisėsaugoje dirbantys asmenys. Jeigu ir vyksta treniruotė, narkotikų naikinimas, turite vykti į apiplėšimą ir tai sustabdyti kuo įmanomą greičiau. Draudžiamos komandos vykstant banko grobimui: /tazeris , /isodinti , /ant , /bega , /sutais ‚ /vaist , /pultas - Pasigydymas , /gaut , /pas , /itarti , Drive-by paspaudus H raidę ir šaudant mp5, uzi ginklu. šias komandas draudžiama naudoti vykstant banko grobimui - viduje, lauke banko arba esant netoli seifo plėšikų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei yra skundų dėl SPD darbuotojų štai tema.http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/165242-slaptoji-policija-papeikimai/ . Nes aš atsakau dėl Direktorių o ne dėl darbuotojų. O su PD Direktoriumi bus rimtas pokalbis dėl jo aktyvumo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rakinama!

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...