Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mantas_Exe

Naujas forumas. Pasiūlymai ir klaidos

Rekomenduoti pranešimai

Rašau ne pagal anketą, nes taip gražiau.

Pasiūlymai:

  • Padaryti, kad žaidėjas galėtų užsidėti savo coverį
  • Prižiūrėtojui vėl įdėti mygtukus Priimta, Atmesta, Baigėsi, Atblokuotas (taip kaip buvo seniau) Ačiū

  • Padaryti, kad eitų peržiūrėt visus būsenų atnaujinimus, nes dabar rodo tik tą ką rodo
  • Padaryti, kad būsenos atnaujinimo komentarus eitų skaityti nenukreipus į atskirą puslapį, o iš kart vietoj

Klaidos:

  • Naudojantis forumu telefonu, buginasi vaizdas, nes reklamos per didelės Ačiū
  • Banų sąraše rodo klaidą su config failu
  • Neina palaikinti pranešimo, rašo: "Sorry, there was a problem reacting to this content." Ačiū
  • Užvedus pelę ant žaidėjo nick, turėtų rodyti jo profilį, bet rašo "There was a problem loading this content." Ačiū
  • Čia man rods su tais dviem irgi susijęs (bėda ten pat), tarkim sukurt būsenos atnaujinimą turi atsidaryti langas, bet perkelia į atskirą puslapį Ačiū
  • Neina sekti žaidėjo forume (kad praneštų jog būsenos atnaujinimą parašė ir pan) Ačiū

O daugiau man rods viskas COOL!

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisidedu. http://prntscr.com/hdw8be Kur yra taškiukai jų vpš nereikia, nario grupę reiktų pakeisti į nario ranką ir viskas tvarkoje būtų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pastebėjau šias klaidas aš ir :D Pasiūlymams sutinku su visais tik galėtų dar rangus forumo pakeist, šie jau labai seni :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prie to pačio prisidėsiu. Grąžinkite senus avataro dydžius nes čia nesamone tokie mažiukai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar nerodo kas perskaite tema, ir per prisijunge per 24val. Taip pat daugiausiai turinciu pranesimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
4 minutes prieš, Jonh_Volfs parasė:

Dar nerodo kas perskaite tema, ir per prisijunge per 24val. Taip pat daugiausiai turinciu pranesimu.

kas perskaite tema butu jo gerai kad padarytu, bet kas per 24h prisijunge ir daugiausiai pranesimu turi tai manau nereikalinga, nereikia apkraut tokiais dalykais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
6 minutes prieš, Mantas_Exe parasė:

kas perskaite tema butu jo gerai kad padarytu, bet kas per 24h prisijunge ir daugiausiai pranesimu turi tai manau nereikalinga, nereikia apkraut tokiais dalykais

Nu aktyvuma galima būtų žiūret kas prisijungia kas ne iš komandos ir t.t. kad žaidejai matytu kas aktyvus, ir dar paspaust „patinka“ neeina.. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano pasiūlymas būtų toks, padidinti avatarų dydį jog būtų galimybė užsidėti avatarą iki 100kb. Nes šiuo metu galima avatarą užsidėti iki 50 kb https://prnt.sc/hdwzpf . Įdėti naujų šriftų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
11 minutes prieš, Alcapone_Pablito parasė:

Pastebėjau klaidelę, nežinau ar čia man vienam taip yra ar visiems, viskas vaizdinėje medžiagoje. T.į negalima persikelti į kitą temos puslapį.
https://youtu.be/uyUdors6gSM

Jo man tas pats, čj ne vieniem mum :D Invi luktelk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
8 minutes prieš, Nico_Nivelli parasė:

senesnis lv forumas buvo geresnis

argumentai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
6 minutes prieš, Mantas_Exe parasė:

argumentai

Parašų nėrą, avatarai gaidiški, dizainas meeeh, nu realiai nžn, kai įkėlė praeitą dizainą ir tas nepatiko, tačiau spėjau jau priprast...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Dabar, Nico_Nivelli parasė:

Parašų nėrą, avatarai gaidiški, dizainas meeeh, nu realiai nžn, kai įkėlė praeitą dizainą ir tas nepatiko, tačiau spėjau jau priprast...

Parašų ir nereikia, avatarų dydžiai netrukdo, nes ne avataruose esmė, dizainas modernus, todėl gražus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Dabar, Mantas_Exe parasė:

Parašų ir nereikia, avatarų dydžiai netrukdo, nes ne avataruose esmė, dizainas modernus, todėl gražus

kaip kam, o man tai atrodo visiška seniena tas dizainas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Dabar, Nico_Nivelli parasė:

kaip kam, o man tai atrodo visiška seniena tas dizainas ;)

dizainas tikrai geresnis nei buvo seniau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

žaidėjų pažymėjimai, nes dabar paspaudus užkrauna pagrindinį puslapį (atsijungus), nebent taip turi būt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pakeiskit forumo rangus į senus, nes šitie vpš nesižiūri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tūrėjau virš 4000 pranešimu, dabar 2,5k..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Liko vienas pasiūlymas ir viena klaida, tada bus zjbs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...