Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ledas_Competiv

Narkotikai ir jų vieta(Nauja)

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ledas_Competiv
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Narkotikai >> Narkotikų rinkimo
  • Kodėl tai yra naudinga?: Viskas apačioje
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Apačioje
 

 

Sveiki,

daugelis mane pažysta, kai kurie nelabai, nes kai paskutinį kartą apsilankiau serveryje buvo labai didelis kiekis naujų žalių veidų, iš dalies smagu, nors ne, visa širdimi smagu, po biški keičiasi publika ir bendruomenė. Na bet ne apie tai susirinkome kalbėti.

Po gan ilgos pertraukos užėjus į forumą matau dar vis ta pačią - keliamą problemą kuri dar vis neišnyko net nuo tada kai aš dar žaidžiau - narkotikai. Nors iš pirmo žvilgsnio dar pačioje pradžioje visiem atrodė jog laivas narkotikų naikinimui yra patraukli vieta, dėja bet netgi po kelių valandų visi suprato, kad pasidarė sau dar blogiau, kita pusė - monotoniškumas ir aš tai pilnai suprantu, man pačiam atsibostų važiuoti į ta pačią vietą diena iš dienos ir rinkti tuos narkotikus ir nebūta nieko naujo. Bet čia yra dalis kur ateina pačių jūsų(nevisi), tokie pasakymai kaip GRAŽINAM SANDĖLĮ, ar nahrin tas laivas! yra neapgalvoti, visų pirmą taspats sandėlys VĖL nusibos po kiek laiko, o ir jame vietos kaip šiknyke kažkokiam.

Taigi... Turiu pasiūlymą

O kas jeigu Kiekviena narkotikų naikinimo operacija ir jos įdomumas + veiksmas priklausytų nuo jūsų pačių? Skamba įdomiai? Skaitykit toliau

Mano pasiūlymas yra paprastai nepaprastas(kaip pavadinsi taip nepagadinsi), padaryti narkotikų naikinimo operacijas traukinyje. Traukinys važiuotų iš taško A į taško B, maždaug 40km/h greičiu kas nėra labai didelis greitis, toks greitis būtų geriausias pasirinkimas todėl, kad žaidėjai lengvai galėtų įšokti į vagoną, ir tai nebūtų kažkas "neįmanomo". Traukinys turėtų/gali būti sudarytas išiš šių dalių(skirtingi vagonai ir garvežys):

Image:Vehicle_537.jpg Image:Vehicle_569.jpg Image:Vehicle_590.jpg

 

Mano sumanymu, iš viso turėtų būti vienas garvežys(varomasis), 4 vagonai, ir 4 krovinio platformos, ir per visas dalis atitinkamai būtų paskirstytas narkotikų kiekis pvž:

  • Vagonas Nr. 1 >> 100gr. hašišo
  • Vagonas Nr. 2 >> 100gr. hašišo
  • Platforma Nr. 1 >> 150gr. kreko
  • Vagonas Nr. 3 >> 100gr. hašišo
  • Platforma Nr. 2 >> 150gr. kreko
  • Platforma Nr. 3 >> 150gr. kreko
  • Platforma Nr. 4 >> 150gr. kreko
  • Vagonas Nr. 4 >> 100gr. hašišo

Maršrutas

Maršrutas turėtų prasidėti čia(spausti ant žodžio), ir abiems pusėms apie narkotikus turėtų pranešti kai traukinys bus arčiausiai prie FC miestelio*. Traukinys turėtų sustoti čia(spausti ant žodžio), Mano maršruto pasiūlymas:

ade82300a4083e24c72c211b42dc1195967.jpg

Pats narkotikų rinkimas:

Narkotikų rinkimas manau nesikeis bus taippat kaip ir dabar yra laive atsistoji ir renkasi tiesiog taip:

 

Aišku galima sugalvoti kažko naujokaip dėžių nešimas iš vienos vagonos pusės į kitą ir pnš, na bet šitą paliksiu jūsų fantazijom :rolleyes:

Kodėl būtent šitai, kodėl mano idėja?

Visų pirma kažkas naujoviško iš išskirtinio apskritai Lietuvos projektų tarpe, taippat nebus garantuoto monotoniškumo, viskas vyks vis kitoj vietoj vis kitaip vis kitokia tvarka, ir pareikalaus trupučio mastyma ir naujų taktikų nes dabar ir paskutinis "durnius" gali nuplaukti iki laivo ir pradėti naikinti narkotikus.

Nesilankiau serveryje(daug pastaruoju metu tiesiog žiauriai nėra laiko, mokslai viską atima, jeigu prisėdu tai būna gerai, buvo net žmonės parašo į skype o aš atsakau po geros savaites), todėl ir nežinau kokia situacija su teisėsauga ir klanais/GP, ar yra žmonių skaičius ir t.t., bet manau netgi prie mažo skaičiaus ši idėja gerai žiūrėtūsi

*Geltona spalva parodo kur turėtų būti maždaug pranešta abejoms pusėms apie gabenamus narkotikus.

Vis dar neištirpstantis,

Ledas

 

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
3 minutes prieš, Mafs_Grans parasė:

Pagalvok, kaip b.l ivaziuojati traukini mentams reikes ilipti :D

jie turi sraigtą su tais palipiais iš šonų + gi turi skarbonkes ir mašinas nuo kurių šokti galės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
1 minute prieš, Ledas_Competiv parasė:

jie turi sraigtą su tais palipiais iš šonų + gi turi skarbonkes ir mašinas iš kurių šokti galės

o klanai tai nieko neturi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Dabar, Mafs_Grans parasė:

Nemanau kad paeitu :D

bandžiau, eina

 

1 minute prieš, Darius_Darkking parasė:

o klanai tai nieko neturi

klanai gali naudoti savo privačias mašinas kad ir sultaniukus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

;DDDDDDDDDDD čia per idėjas atėjai saves pristatyt? Realiai visiems pohui kas tu toks, žmonės atėjo paskaityt įdėjos, o ne tavo pasakojimu apie tai kas tu esi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
29 minutes prieš, Ledas_Competiv parasė:

Skamba įdomiai? Skaitykit toliau

Po šių žodžių baigiau skaityti, bet kiek supratau iš paveiksliukų ir filmuotos medžiagos, tai idėja iš ties įgyvendinama, bet ar imsis jos invisionas čia klausimas :D

Bet iš kur žinoti kur šiuo metu bus tas traukinys? Jei gryžai iš afk ir matai, kad prieš 2 min paskelbė apie narkotikus. Jei imsis šios idėjos, tai tuomet dadėkit komanda /kurtraukinys ar pnš, ir suvedus šia komanda rodytų dabartine traukinio pozicija, bet, kad eitų sekti jį, nereiktų floodinti /kurtraukinys. Ačiū už dėmesį. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gan įdomi ir gera įdėja, manau būtų daug linksmiau vytis traukinį ir bandyti įšokti ten ir naikinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gink savo nuomone,ta man invisionas sake jei nori kad butu atnaujinimas ar Ištaisyta klaidą,nu man skamba idomiai,bet išokt į važiuojantį traukinį kažkaip nelabai kadangi jei esi 1 nepavyks o tuo labiau jei traukinį butu mases tai lengvai sušaudytu,geriau kad atsirastu kažkur tas traukinis ir vsio,nes su to laivu tai nesamone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
7 minutes prieš, Nico_Hustlin parasė:

gink savo nuomone,ta man invisionas sake jei nori kad butu atnaujinimas ar Ištaisyta klaidą,nu man skamba idomiai,bet išokt į važiuojantį traukinį kažkaip nelabai kadangi jei esi 1 nepavyks o tuo labiau jei traukinį butu mases tai lengvai sušaudytu,geriau kad atsirastu kažkur tas traukinis ir vsio,nes su to laivu tai nesamone

tai taip jeigu 1 esi aišku nepavyks, tai truputį ir išmoktumėt visi kas yra komandinis darbas o ne po vieną kaip vilkai, o jeigu masė būtų tai nebūtinai vienam vagone jug bus jų daug o narkai bus paskirstyti tai taktikos reikalas kaip visi išsidėlios. Aš bandžiau su NPC botu jis važiavo aš ant stogo buvau kažkaip įšokau į vagoną :D iš trečio bandymo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki idėja turbūt pirma kart spausiu tau "Patinka" bet tai nesvarbu, bet būtų dar puikiau jei Invis ją įgyvendintu ar pasamdytų kažką jog ta idėja atsirasti serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
17 minutes prieš, Blackas_Vrs parasė:

Puiki idėja turbūt pirma kart spausiu tau "Patinka" bet tai nesvarbu, bet būtų dar puikiau jei Invis ją įgyvendintu ar pasamdytų kažką jog ta idėja atsirasti serveryje.

manau pats Karolis gali ją įgyvendinti, nėra beportiškai sunku tai padaryti( nu gal biški).

 

15 minutes prieš, Edas_Bmw_Atsarginis parasė:

Sutinku, su gun reikia padaryt kazka panasaus nes is gp niekas neparduoda klanam kitiem

tai visada visko galima prigalvoti tik reikia žmogaus kuris tai įgyvendintų, o jeigu neįgyvendintų tai tiesiog parašytų kodėl ne ir kas blogai nes kartais jūs parašot(kartais ir aš) tokių idėjų kur nu ble beveik neįmanoma padaryti :D, o kad GP niekas neparduoda, žiūrėkitės kas ten valdžioj :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paskaitęs matau, kad vieni klaniniai yra patenkinti su esama narkotikų rinkimo vieta - laivu, o šis yra labai nuobodus. Taigi manau tikrai įdomi ideja kurią reikėtų bandyti įgyvendinti. Keletą dalykų reikėtu pakeisti ar iš viso neįdėti, bet idėja tikrai verta dėmesio.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idėja gera, vien veiksmas butų gaudant traukinį, kol bandai į jį išokti šaudaisi su kitais, daug transporto galima panaudoti šiam reikalui, lektuvai, patrankos vandens juolab galima iššokus nuo lektuvo su parašiutu nutrupti ant traukinio, direktoriai tures daugiau veiklos ant treniruočių kai reikės išmokinti isibrovima į traukinį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Deividas_Fast rašė:

Idėja gera, vien veiksmas butų gaudant traukinį, kol bandai į jį išokti šaudaisi su kitais, daug transporto galima panaudoti šiam reikalui, lektuvai, patrankos vandens juolab galima iššokus nuo lektuvo su parašiutu nutrupti ant traukinio, direktoriai tures daugiau veiklos ant treniruočių kai reikės išmokinti isibrovima į traukinį.

būtent mano mastymas toks ir buvo - daug skirtingų kelių ir labai daug skirtingų taktikų. Galų gale šioks toks mastymas bus įjungtas, nes dabar kai robotai mašina plaukimas ir laive.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Arba grazinat sena normalu nark sandeli,nes dbr su tai traukiniais pistis butis,nu *Myliu Las-Venturas.lt* pagalvokit ir taip nark vienintelis vos ne veiksmas,atsiras traukinys tai vapse bus tragedija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip ir sakė Gang visiems ph ką tu siūlai, o dar labiau ph ant tokių nesąmoningų idėjų, veltui naujas sistemas kurti ir t.t

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...