Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mary_Jane

Atsiliepimas apie serverį iš Mary_Jane

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, aš esu Mary_Jane ar tiesiog Mary, visų pirma esu žaidusi vos keliuose projektuose, bet dauguma tų projektų kažkaip nesudomindavo, galbūt dėl administracijos, nes nesuteikia visiškos naujokui paramos, bet kalbant apie šį projektą - Las Venturas, galiu išties pagirti, nes sename projekte, kai žaidžiau administracija taip šiltai nesutikdavo naujokų taip, kaip mane pasitikote Jūs. Sistemos? Net nežinau su draugais atėjome išbandyti jūsų serverį, bet labai daug negaliu pasakyti, nes žaidžiu čia vos 2valandas turbūt, ir įsidarbinau į medikus, darbo netrūksta, veiksmo tikrai yra, o mano draugai įsidarbino į tolimųjų reisų išvežiotojus, taip pat liko begalo patenkinti. Bet labiausiai norėčiau padėkoti Egidijui ( Egidijus_Sultan, tikriausiai toks nickas, net nebepamenu tiksliai, todėl atsiprašau jeigu ne taip parašiau ;) ), kuris į mano pagalbos šauksmą atsakė tą pačią minutę, aprodė serverį, padėjo susirasti tam tikras vietas. Tikrai nesigailiu užsukusi pas jus. Na tai turbūt tiek ir bus. :) 

  • Patinka 4
  • Ačiū! 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogas atsiliepimas, dėkui. Serveryje gausi pinigų už atsiliepimą, sėkmės :).

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...