Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Misha_Morozov

Nuomonė, misha

Rekomenduoti pranešimai

Žmogus kuris kuria gražius grafikos darbus.

Išskirsiu: belekaip gražios žaidimo grafikos + vaizdo įrašai belekaip gražūs :o Mldc žmogus.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikiai kuriantis Vaizdines medžiagas mldc.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikiai kuriantis gfx ir kita kas susije su vaizdu !

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Randomas atejes draugu ieskot nice ggwp

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mišha - žmogus su kurio galima pakalbėti apie įvairius dalykus, mėgsti kartais paprikolinti, pašnekėti nesąmones, bet tuo pačiu ir rimtas <šypsausi>. Gražiai moki kurti video, gfx'us ir kita. Viską apibendrinus esi malačius, susidariau gan gerą nuomonę apie tave. Sėkmės kurti toliau video, niekada nesustok to daryti.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normalus ciuvaks,vidijo kurejs,grazu gta pasidares bet kiek prasau enb nenumeta :(

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nelabai pažįstu, bet gražūs GFX ir darbuotojai apie tave atsiliepia gerai, kaip apie medikų direktorių.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus punktuolus direktorius ir mldc čiuvelis

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nelabai pažįstu ,mačiau pora kart teamspeak kanale,bet galiu pasakyti kad video tai gražus pas jį išeina 😉

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kol kas dar daug nepažįstu, bet geras direktorius esi, patiko, kad priimei tiek naujokus tiek jaunus žmones į darbą, mačiau eventų normalių padarai. Miguelis sakė, kad darbuotojai gerai atsiliepia, tai aš buvau vienas iš jų kuris tai jam parašė ;D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gers gfxeris, labai daug myža. Gražiai vfxus daro. Ždž rimts pacans

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Misha, misha. 

Nuomonė apie tave esu ssidaręs teigiama puse. Kol gerai nepažinojau, galvojau, kad būsi kažkoks ten kietuolis, ten mane vaiku vadinsi į darbą nepriimsi. Bet kaip paprašiau pagalbos ir gavau atsakymą iškart pakeičiau nuomonę. Suteikei pagalbos, nebuvai ten pasikėlęs. Tikrai nustebinai. Esu draugiškas, paslaugu , bendraujantis. Mėgsti ir pajuokauti ir bendrauti, esi ramus, linksmas asmuo. Tikrai neišsikeli savęs į aukštumas ir neiškeli kitų. Pasižymi geromis savybėmis ir esi normalus. Smagu sutikti tokius žaidėjus. Linkiu išlikti toks koks esi. Sėkmės tau visur kur jos prireiks! 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuomonė apie Mišha - Šiaip puikus žmogus, daug bendrauti neteko, bet iš ties malonus, bei bendraujantis žmogus. Dažniausiai žmonės, kurie gauna įvairiausias pareigas (žaidime) tampa pasikėlę, ar šiaip ignoruoja kitus paprastus žaidėjus, o Mišha bent jau kol kas taip nedaro, ir tai yra tikrai didžiausias pliusas šiam žmogui. Puikus direktorius, išlaiko Medikų firmą. Sėkmės tau!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...