Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Lukas_Street

[Atblokuotas] Unban Lukas_Street

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Lukas_Street

Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje:Malbaro_Bmw

Kodėl buvote užblokuotas:Cytas

Nuotrauka ar video, kur matomas Jūsų užblokavimas:https://imgur.com/a/aOMQF

P.S. Ar jus paliksit mane ramybėj ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei aš cytas tai tu Anglijos karaliene 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

Tu tooox nurautas, pasiziurek vien tik i sia video atkarpa tarp 6 ir 10 sekundzii, kaip atsilieka ginklas, o kulkos vis skrenda i mane.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patys kūrva neaiškūs su visokiais aimais xujaimais, o kitus kaltint puolat :D nevyke jūs Niveli :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aimas cia tai tkr, duotumet man admina acabus isgaudyciau, nes visi(gal koks 1 ir ne) turi cytus, name taga tai tikrai visi :D pvz arunis aima turi name taga, prikolistas irgi aima turi nu krc cyteriu saika. Per veiksmus adminas koks pastebetu tai ne viena isbanintu o dar rimtais save laiko anie. 

Cia tai 100 proc aimas 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau is kur jus ta aima traukiat bet kad tokio nera, kodėl čia visi pradėjo mane cytu laikyt tik perėjau i pd ir viskas cytas ? Kodėl kai gp buvau nieks nevadino nei aimu nei kažkuom kitu? Ar cia teisesaugoj visi jau išauge iš id.iotiskumo amžiaus? Todel ramiai gp ir a.c.a.b. buvau ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 minutes(-čių), Lukas_Street rašė:

Nežinau is kur jus ta aima traukiat bet kad tokio nera, kodėl čia visi pradėjo mane cytu laikyt tik perėjau i pd ir viskas cytas ? Kodėl kai gp buvau nieks nevadino nei aimu nei kažkuom kitu? Ar cia teisesaugoj visi jau išauge iš id.iotiskumo amžiaus? Todel ramiai gp ir a.c.a.b. buvau ?

Nes klanuose yra pripratę visi, kad savų ožint nevalia :) Aš nei už viena, bet aima įžvelgiu tai jau tikrai, tai nh čia atmazint jei įrodymai akivaizdūs?  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neatmazint o kovot už teisybe nes visa savo gta peržiurejau sakau gal rimtai kasnors is kur nors yra nu bet kad nera nuejau i dm serva šaudžiau tyčia labiau i sona kad nepataikyt ir nepataikau esme yra nežinau kodėl pas ji rodo kad kažkur i laukus šaudau jei mano ekrane vsks normalei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 valandas(-ų), Ernys_Myq rašė:

Patys kūrva neaiškūs su visokiais aimais xujaimais, o kitus kaltint puolat :D nevyke jūs Niveli :)

jei kadanors prisigaunu su aimu, atiduodu hr 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Atblokuotas!

Šio žaidėjo anketa priimta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...