Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jonh_Volfs

[Atblokuotas] Jonh_Volfs užblokavo John_Elegy

Rekomenduoti pranešimai

UŽBLOKAVIMO ANKETA

 

Jūsų Vardas_Pavardė: Jonh_Volfs

Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: John_Elegy

Užblokavimo priežastis: Čytas - minigun (matos nuo 0:10)

Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:  

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu su galva pamastyk. Dar su Mister_Audi juos gaudėm nes cytino jie. Nieko as nenaudojau, tiek metu losiu, net nzn *Myliu Las-Venturas.lt* kaip tie cytai atrodo. Mister_Audi gali paliudyt. Dar The_Deus snd visa diena juos banino. Plius filmavai ne tu, o tas cyteris kuris visus kilnojo siandien į viršų. Jie net zinojo kad Misteris stebi juos, dar Misteris ir mane filmavo, nes parašiau, kad stebėtų, nes į orą kelioja . Cia arba kazkokia klaida, arba subugino patį mane,nes jie keistus cytus naudojo. Gal kokius 4x miriau per juos, nes į viršų kelią iš lempos. Ir siaip ar taip gi jei būčiau naudojęs, taigi cj būčiau gavęs baną už ginklu kulku cytus ar kokie jie ten būna.

http://www.part.lt/perziura/0eb9eb62a7c09e71e332aeef30ef2546349.png + reikėjo iškart banint, o ne lempiškai po valandos. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai va ka ir sakau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai ok, bet exe prieme uzbaninima ana tai ir sita turi priimt manau... Nes b.l akivaizdziai matos. 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai bet aš nieko nei naudoju nei naudojau kada nors. Esmė, kad nk nedariau. + sakau, gi iškart baną gaučiau už tokius šūdūs. + Gi dar Audi stebėjo tiek mane, tiek juos ten visus, tai tikrai būtų ir mane užbaninęs. Nebuvo man jokio tolko daryt ten tokias palevas, kokia man nauda iš to?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 valandas(-ų), John_Elegy rašė:

Tu su galva pamastyk. Dar su Mister_Audi juos gaudėm nes cytino jie. Nieko as nenaudojau, tiek metu losiu, net nzn *Myliu Las-Venturas.lt* kaip tie cytai atrodo. Mister_Audi gali paliudyt. Dar The_Deus snd visa diena juos banino. Plius filmavai ne tu, o tas cyteris kuris visus kilnojo siandien į viršų. Jie net zinojo kad Misteris stebi juos, dar Misteris ir mane filmavo, nes parašiau, kad stebėtų, nes į orą kelioja . Cia arba kazkokia klaida, arba subugino patį mane,nes jie keistus cytus naudojo. Gal kokius 4x miriau per juos, nes į viršų kelią iš lempos. Ir siaip ar taip gi jei būčiau naudojęs, taigi cj būčiau gavęs baną už ginklu kulku cytus ar kokie jie ten būna.

http://www.part.lt/perziura/0eb9eb62a7c09e71e332aeef30ef2546349.png + reikėjo iškart banint, o ne lempiškai po valandos. 

Įrodymai galioja 24val.

https://imgur.com/a/EjlrC - Nuo kada teisesaugai minigunus iš pickupa duoda?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nieko nebus, teks nuo minigun pirstu antspaudus paimt

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Jonh_Volfs rašė:

Įrodymai galioja 24val.

https://imgur.com/a/EjlrC - Nuo kada teisesaugai minigunus iš pickupa duoda?

Tai ko tu manęs nestebėjai? Kažkoks čyteriuha kuris visą dieną su draugais žaidė, visus žaidėjus skraidino į orą (tarp jį ir Deus'ą) ir dabar atvičiaju, kad čia bus palevų pridirbęs, arba invio sistemos šlubuoja. Jei aš būčiau buvęs su minigun'u gi būtų užbaninęs pats Mister_Audi sakau.

Ir kaip šis žaidėjęs, mane filmavęs, atidūrė ant stogo?? Aš tai su kliutimis užlipau, o kaip jis?

Tai ble jei naudojau tą tavo miniguna tai dėl ko bano nuo sistemo negavau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 minutes(-čių), John_Elegy rašė:

Tai ko tu manęs nestebėjai? Kažkoks čyteriuha kuris visą dieną su draugais žaidė, visus žaidėjus skraidino į orą (tarp jį ir Deus'ą) ir dabar atvičiaju, kad čia bus palevų pridirbęs, arba invio sistemos šlubuoja. Jei aš būčiau buvęs su minigun'u gi būtų užbaninęs pats Mister_Audi sakau.

Ir kaip šis žaidėjęs, mane filmavęs, atidūrė ant stogo?? Aš tai su kliutimis užlipau, o kaip jis?

Tai ble jei naudojau tą tavo miniguna tai dėl ko bano nuo sistemo negavau?

Sistemas dalina minigun? :DDDD Nejuokink. Nedomina mane tas žaidėjas kuris buvo ant stogo nusigaut galima ir su lektuvu, nenukreipk dėmėsio nuo savo nusižengimo, ištraukei miniguna ir tiek. Laukiam Exes.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Jonh_Volfs rašė:

Sistemas dalina minigun? :DDDD Nejuokink. Nedomina mane tas žaidėjas kuris buvo ant stogo nusigaut galima ir su lektuvu, nenukreipk dėmėsio nuo savo nusižengimo, ištraukei miniguna ir tiek. Laukiam Exes.

 

Jo *Myliu Las-Venturas.lt* išsitraukiau be čytų miniguną. Na taip viskas kaip ir aiškiai matosi, tačiau rimtai nk nenaudojau :D visą laiką nefilmuosiu savo žaidimo, kad įrodyčiau tiesą, gaila neturiu kaip kitaip įrodyti. Nu nieko, bus banas tai banas, nors bazaras, kad nk čia nenaudojau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau už komentara.. Bet logiška jeigu jis būtų isitraukęs miniguna ir vaikčiojas būtų banas už neleistinus ginklus. Todėl yra toks variantas kad tai gali būti emke kuri yra pakeista į miniguna kaip modas ir rodo miniguna... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu cytu yra belekek, ir uz kilnojimus bana duoda bet vistiek kilnoja, todel nubaustas teisingai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Jonh_Volfs rašė:

tu cytu yra belekek, ir uz kilnojimus bana duoda bet vistiek kilnoja, todel nubaustas teisingai

Apie ką tu čia šneki?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Volfai avine tu *Myliu Las-Venturas.lt*, pats čyteris ir stpdv Mafas ką nors padarė kad pas tą Elegy tas minigunas atsirastų. 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 minutes(-čių), Ernys_Myq rašė:

Volfai avine tu *Myliu Las-Venturas.lt*, pats čyteris ir stpdv Mafas ką nors padarė kad pas tą Elegy tas minigunas atsirastų. 

Nu tai va tą ir šneku.. surakinau, dėl to ir padarė zapadlo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 18 minutes(-čių), Ernys_Myq rašė:

Volfai avine tu *Myliu Las-Venturas.lt*, pats čyteris ir stpdv Mafas ką nors padarė kad pas tą Elegy tas minigunas atsirastų. 

:DDDDDDDDDDDDDDDDD tu nevadink čia ereli ateik susibazarinsim pažesim ką tu sugebi agresoriau, neįmanoma to padaryt o rankose laikyt įmanoma jeigu nežinojai. Laukiam Exes sakau vaikučiai 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Jonh_Volfs rašė:

:DDDDDDDDDDDDDDDDD tu nevadink čia ereli ateik susibazarinsim pažesim ką tu sugebi agresoriau, neįmanoma to padaryt o rankose laikyt įmanoma jeigu nežinojai. Laukiam Exes sakau vaikučiai 

😂😂😂😂😂 penkiolikmeti tu kai pistelčiau vieną pas mamytės į glėbį  pasiskųst nubėgtum apsiverkes. Sedėk tam urve ir mažiai pizdėlink šiukšle tu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 53 minutes(-čių), Ernys_Myq rašė:

😂😂😂😂😂 penkiolikmeti tu kai pistelčiau vieną pas mamytės į glėbį  pasiskųst nubėgtum apsiverkes. Sedėk tam urve ir mažiai pizdėlink šiukšle tu :)

Tai davai ateik ts pažesim, susitarsim ir susimatysim, penkiolikmečiu vadin kai nežin kiek man metu :DD Nebazarink jei už bazara neatsakai ereli 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Jonh_Volfs rašė:

Tai davai ateik ts pažesim, susitarsim ir susimatysim, penkiolikmečiu vadin kai nežin kiek man metu :DD Nebazarink jei už bazara neatsakai ereli 

" susitarsim ir susimatysim " norėčiau pamatyt kaip tu atvažiuotum su dviračiu ar mama šalia😂😂😂😂😂😂😂😂 juokdarį tu juokdarį, pagal tavo kalbas, tau 15. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Rytis_Stobal rašė:

Atsiprašau už komentara.. Bet logiška jeigu jis būtų isitraukęs miniguna ir vaikčiojas būtų banas už neleistinus ginklus. Todėl yra toks variantas kad tai gali būti emke kuri yra pakeista į miniguna kaip modas ir rodo miniguna... 

as ir taip galvoju

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bbz cia kazkas sake kad isitraukius miniguna banas? Tai kaip as b.l isitraukiu kai man reikia? 

  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai apgailėstauju, tačiau... galiu užmodint deaglą, shotguną ir man rodys kad jūs laikot miniguną, o aš darysiu video ir galiu visą servą čia už čyta palaikyt :D Invi kvieskit, gun logus ir pasižiūri kad jis negavo to gun id. Ir tada visiem adminus čia atemam už free banus. Ez @Invision_White

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

As sakyciau tegul unbanina jy.... Bet daugelis manau zino kad eina issitraukti minigunus ir visa kita suda tik reik moket :D ane elegy :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...