Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Alcapone_Pablito

Peikiu Delcas_Samp

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

1. Jūsų V_P Alcapone_Pablito

2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą? per šturmą fixinasi 100 kartų savo žarną o mums bėga per bet kokį veiksmą nieko daryt negalim. Žinau tonito ,kad žiūri tik savęs ir tų kurioje pusėje pats tuo metu būni, bet joptvaimat pagaliau atsigauk senuk, ir  ką per nesamones teisėsauga darot, šalink tą delcą jam tik pd dirbt:D

3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas)  direktorius, Delcas

4. Įrodymai:
 


ir tai ant kiek šaudyt nemoka :DDDDDDDDDDDD

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokia taisyklė kaip direktorius pažeidžiau? (Dar mane jūs "ožiu" vadinat?)

P.S. Eik Justei skūstis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai kokią taisyklę pažeidia tai mes su bėga sėdim negalim nk daryt o jums dzin vip isp ir fsio ? nu aišku tonito ateina apsikaitinęs ir dzin dar tokį ,kaip tu kai niurkt niurkt padarai toniui ir praleidžia pro akis.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prie too pačio nežinau Tonito nepamatė ar ką ,bet 7dieną nemačiau tavo neaktyvumo užpildyto, o 51min tik praleidai +1isp. Šalint tave, sakau tik šalint.
http://www.part.lt/perziura/f8a3758ae0505810b14c1d3417d52ac1648.png

gi va fotkės pats sakiai ph tau ? tai pasakyk tą patį ir Domiui, ir pašol tu
https://imgur.com/a/hnQJN

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Delcas_Samp rašė:

Kokia taisyklė kaip direktorius pažeidžiau? (Dar mane jūs "ožiu" vadinat?)

P.S. Eik Justei skūstis.

Esi direktorius (Kad ir koks jis bebūtum bet visgi esi)  ir turi rodyti gera pavyzdį savo darbuotojams o ne jog kaip fix'inies transportą per šturmus, paskui visi ir skundžiasi jog serveryje išvis nematyt veiksmo ir kažin per ką manau pats puikiai žinai? O dėl tavo "Ožių" tai tu atsigauk tu ką norėsi darysi mes p* tylėsim, vpš besiorentuoji aplinkoje?  Tai gerai kodėl tu gali fix'int per šturmus o mes negalim per masines siuntas fūrų fix'int? Ties tuom mano žodžiai ir baigsis.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Black_Vrs rašė:

Esi direktorius (Kad ir koks jis bebūtum bet visgi esi)  ir turi rodyti gera pavyzdį savo darbuotojams o ne jog kaip fix'inies transportą per šturmus, paskui visi ir skundžiasi jog serveryje išvis nematyt veiksmo ir kažin per ką manau pats puikiai žinai? O dėl tavo "Ožių" tai tu atsigauk tu ką norėsi darysi mes p* tylėsim, vpš besiorentuoji aplinkoje?  Tai gerai kodėl tu gali fix'int per šturmus o mes negalim per masines siuntas fūrų fix'int? Ties tuom mano žodžiai ir baigsis.

Mano darbas yra toks, kad visais imanomais būdais turiu stabdyti GP siūntas, narkus surinkti kuo daugiau, jeigu aš žinau kad galiu dėti /bėga tai aš dedu.

prieš 8 valandas(-ų), Alcapone_Pablito rašė:

Prie too pačio nežinau Tonito nepamatė ar ką ,bet 7dieną nemačiau tavo neaktyvumo užpildyto, o 51min tik praleidai +1isp. Šalint tave, sakau tik šalint.
http://www.part.lt/perziura/f8a3758ae0505810b14c1d3417d52ac1648.png

gi va fotkės pats sakiai ph tau ? tai pasakyk tą patį ir Domiui, ir pašol tu
https://imgur.com/a/hnQJN

Buvau perspėjas Domi, nes mafas ar koks ten vėl dosina mane....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Delcas_Samp rašė:

Mano darbas yra toks, kad visais imanomais būdais turiu stabdyti GP siūntas, narkus surinkti kuo daugiau, jeigu aš žinau kad galiu dėti /bėga tai aš dedu.

Buvau perspėjas Domi, nes mafas ar koks ten vėl dosina mane....

:D Tai kaip perspėjai Domį?:D Sakiau blackai ,kad nieko nebus, čia jiems nesvarbu gi. JIems abiems jam ir Tonito nėra taisyklių, daro kaip panorėją. Daugiau papeikimų iš mano pusės nebus, vistiek tavęs ,kad ir už ką neįmanoma nuverst nebent su čytais pasigautum. O visa kitą nuslėpsit kartu su Domiu, Dosino bet perspėjau, per kur mobilieji duomenys ? Tai per mobiliuosius turėtumei ir neaktyvumą užpildyt, Blackas paklausia Tonito šiandien nepražaisiu gerai ? Tonito visada atsako būtina neaktyvumą užpildyt, žinai kodėl ? Nes visi žaidėjai turi matyti ir žinoti ,o ne tik Tonito, žinoma jūs išskirtiniai :) Daugiau iš mano pusės nieko, visiškai nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Alcapone_Pablito rašė:

:D Tai kaip perspėjai Domį?:D Sakiau blackai ,kad nieko nebus, čia jiems nesvarbu gi. JIems abiems jam ir Tonito nėra taisyklių, daro kaip panorėją. Daugiau papeikimų iš mano pusės nebus, vistiek tavęs ,kad ir už ką neįmanoma nuverst nebent su čytais pasigautum. O visa kitą nuslėpsit kartu su Domiu, Dosino bet perspėjau, per kur mobilieji duomenys ? Tai per mobiliuosius turėtumei ir neaktyvumą užpildyt, Blackas paklausia Tonito šiandien nepražaisiu gerai ? Tonito visada atsako būtina neaktyvumą užpildyt, žinai kodėl ? Nes visi žaidėjai turi matyti ir žinoti ,o ne tik Tonito, žinoma jūs išskirtiniai :) Daugiau iš mano pusės nieko, visiškai nieko.

Aš per telefona nemoku užpildyti pagal anketa, tuo labiau jau ta dieną buvau pražaidės šiek tiek ir sudalyvavęs veiksmuose, manau Domis kaip ir aš pasitikim Black_Tony jog galim jam palikti Spec. Pajėgų firmą prižiūrėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu ir pamoinas delcas. butu normalus drk bent kiek zmoniu surinktum is teisesaugos. o cia *Myliu Las-Venturas.lt* su vandeniu purskia :DDDD

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aj tai reiškiasi tau kai visiems reikia pražaisti 90min, užtenka 50min? Supratau, viskas aišku ;) LV. Jeigu toni po šitų žodžių tu jam viską atleisi tai aš afigiet :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Alcapone_Pablito rašė:

Aj tai reiškiasi tau kai visiems reikia pražaisti 90min, užtenka 50min? Supratau, viskas aišku ;) LV. Jeigu toni po šitų žodžių tu jam viską atleisi tai aš afigiet :D

Tai čia ne jis vienas čia darė ir Ledas, Ehmis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tai įdomu: kodėl jis iki šiol yra Direktorius, nors jis nuvertė Justę nuo direktorės posto. Kai buvo medikų direktorius, pylėsi kurą degalinėse su lėktuvu ir taip ištuštindavo viską, o kodėl jis buvo nenubaustas tai nežinau. Taip pat Invis buvo rašęs, jog Justei turi būti sugrąžintas drk, bet taip ir negrąžino Tonito jai to drk. Žodžiu rašyk VIP papeikimą, nes čia daugiau yra susiję su vip'u.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 minutes(-čių), San_James rašė:

Man tai įdomu: kodėl jis iki šiol yra Direktorius, nors jis nuvertė Justę nuo direktorės posto. Kai buvo medikų direktorius, pylėsi kurą degalinėse su lėktuvu ir taip ištuštindavo viską, o kodėl jis buvo nenubaustas tai nežinau. Taip pat Invis buvo rašęs, jog Justei turi būti sugrąžintas drk, bet taip ir negrąžino Tonito jai to drk. Žodžiu rašyk VIP papeikimą, nes čia daugiau yra susiję su vip'u.

Vpš ne į temą, prie ko čia aš ir Juste? Tai kad kažkas ten degalus pilėsi su sraigtu tai aš nežinau kas tai darė gal koks darbuotojas žaidė tiesiog.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl /bega tokia situacija, kai buvau klanuose, tuo metu serverio savininkas dar buvo Mart_Paul, siūliau jam sumažinti /bega dėjima, gavau griežtą NE. O dėl to taisymosi tai rašykit VIP papeikimą ir narys praras VIP statusą, Direktoriaus pareigos šiuo atveju ne prie ko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...