Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Edas_Minsk

IDĖJA | SHOTGUN ŽALĄ.

ShotGun žala  

131 nariai balsavo

  1. 1. Ar norite, kad būtų gražinta SG žala?



Rekomenduoti pranešimai

 
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Edas_Minsk
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui):Serveiui. 
  • Kokia tai sistema?:Žalos. 
  • Kodėl tai yra naudinga?: Shotgun būtų populiarus ginklas kaip nuo pat serverio starto,  nes db jis nk nevertas. 
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:

Pasiūlymas būtų toks:

Siūliau gražinti sena ShotGun žalą, padaryti tokia, kokia buvo serverio pradžioje. Siūlau padaryti dėl to, kad žaidėjai kurie nemoka c-bug, tiesiog jų nieks nepriima į klaną, teisėsaugoje irgi riesta, jie papraščiausiai vadinami ,,mėsgaliais". Tai pat, žaidėjai kurie moka c-bug ir toliau gal būt šaudys su deagle ginklu, tai čia labai kažkas nepasikeis tiesiog gražinus sg žalą pagyvės serveris.

P.S Skelbiu apklausa, pamatysim, kokia dalis žaidėjų nori prisiminti tuos senus laikus kai sg buvo geras ginklas, nes dabar jis laikomas š vietoj.  

INVISIONAI, TIKIUOSI ATSIŽVELGSI KO NORI ŽAIDĖJAI, O NE TAI KO TU NORI.

  • Patinka 7
  • Ačiū! 2
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už, kartais noras koki auto c-buga atsisiust dėl to kad į geresni serverio klana patekti nes nevisą laiką išeina puikiai c-bugint. Bet dėl manęs gali būt ir tokia kokia yra, nesimaišo.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ble gal p.x i serva ateit tada butu patiktu tikrai, nieks su tais dyglais nebecytintu, invi serverio unikalumas buvo ,kad turejom tokia sg zala tai manyciau grazink.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Edas_Bmw rašė:

Ble gal p.x i serva ateit tada butu patiktu tikrai, nieks su tais dyglais nebecytintu, invi serverio unikalumas buvo ,kad turejom tokia sg zala tai manyciau grazink.

Nu galėtai visus savo aimus ir kitus čytus ištrint.

 

Realiai neblogai buvo, kai buvo sg žala, vėliau, kai ją išėmė irgi ph taip atrodė viskas tvarkoje, bet kuo toliau, tuo daugiau čytų tik atsiranda, kuriuos pagauni, bet juos atbanina, nebent pc patikrina. Aš nieko prieš būčiau, jog gražintų, bet pagalvojus tai galėjo ir neišimti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kai per daug pasigauni su cytais ir jau reik sg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš už, pažiūrėkite kiek serverio žaidėjų balsavo už, tad galbūt į juos ir atsižvelgime, mes jug žaidžiame, ne Invision ir ne čyteriai. Čyteriai tik griauna šį projektą, norint jį išlaikyti reikėtų sugražinti SG žalą, tikrai ir daug kitų žaidėjų sugrįžtų pašaudyti, vėl veiksmas pagyventų Las-Venture.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Chebra, aš už. Sumažėtų tų, kurie naudoja Aim ir auto c buga. Išeitų bent jau normaliai pasišaudyti.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už, bet kažin ar invis atkreips į šią temą dėmesį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 39 minutes(-čių), Tomas_Dirt rašė:

Už, bet kažin ar invis atkreips į šią temą dėmesį.

Invis nežaidžia to SA-MP, jis tik kuria atnaujinimus. Jeigu visi nubalsuosim nenuginčijamai, kaip yra minėjęs Žygis_Vodka - savininkai nebeturės kur dėtis. Visgi, mes esame šitas serveris, be mūsų visų žaidėjų jo nebūtų!

Laukiam daugiau balsų, kiekvieno nuomonė čia svarbi.

Invi! - Padaryk, ko prašo žaidėjai.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Uz. maziau cytu tuo servas geresnis,bus bent veiksmai normalesni o tie kas dgl neturi krenta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ką, tipo bereikalo auto cbug pirkau?

  • Patinka 1
  • Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Didelis už,bus mažiau čyterių ir bus kur kas įdomiau žaisti kadangi jeigu dabar nemoki  c-bug'o tiesiog pražūsi šiame projekte.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Tadas_Crazy rašė:

Didelis už,bus mažiau čyterių ir bus kur kas įdomiau žaisti kadangi jeigu dabar nemoki  c-bug'o tiesiog pražūsi šiame projekte.

Apie tą ir šneku, teisėsaugai/klanams tiesiog tu netinki jei cbug nemoki, bet gražinus shotgun žalą kaip ir nebereikėtų to cbug, nes 5 kart lengviau su juo šaudyti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Domis_Tonito rašė:

Chebra, aš už. Sumažėtų tų, kurie naudoja Aim ir auto c buga. Išeitų bent jau normaliai pasišaudyti.

bahuras pats su aimu vaikstai, nes be jo tu 0
edai tu nejuokink vps, pora kart prisigavo, o dabar visiskas silveris esi, beleka stumi
o jum visiem patinka kai su sg seria kiaurai siena? WH turi, profas esi, baisei idomu

  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Nico_Nivelli rašė:

bahuras pats su aimu vaikstai, nes be jo tu 0
edai tu nejuokink vps, pora kart prisigavo, o dabar visiskas silveris esi, beleka stumi
o jum visiem patinka kai su sg seria kiaurai siena? WH turi, profas esi, baisei idomu

Tavo nuomonė iš čia esančių niekam neįdomi. Jei manai kad čytinu - pagauk. Kol kas nepagavai tad spruk.

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Domis_Tonito rašė:

Tavo nuomonė iš čia esančių niekam neįdomi. Jei manai kad čytinu - pagauk. Kol kas nepagavai tad spruk.

taigi pats maciau kai pasigavai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai įrodyk

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Beabejo už. Tikrai nesu geras šaudytojas su dgl ar kitais ginklais,klišas vpš, bet va pompa tai mano ginklas,iš ties daug padarau su ja rankose net ir prieš vienus iš geriausių DM'erių :P

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 18 minutes(-čių), Nico_Nivelli rašė:

taigi pats maciau kai pasigavai

Nepagautas nevagis

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Ell_Johnson rašė:

Beabejo už. Tikrai nesu geras šaudytojas su dgl ar kitais ginklais,klišas vpš, bet va pompa tai mano ginklas,iš ties daug padarau su ja rankose net ir prieš vienus iš geriausių DM'erių :P

 

Kažkaip netikiu, kad su sg nuimtum "gerą dm'erį" kuris būtų su dgl.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš visu 100% UŽ, kadangi vos užsiregistravęs serveryje man jis ir išsiskyrė būtent šiuo dalyku, manau reikia tai gražinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu blemba, aš už. Nu tie naujokai neverktų, būtų daugiau su kuom pasišaudyti įdomu, nes dbr pasigauni kas antrą ir sulesį, net neįdomu. O ir šiaip pasišaudyti smagu būtų, nes sg neatsimenu kd naudojau :D . P.S. +rep už Nivelli pasisakymą prieš mūsų ,,gerbiama" dpi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip jūs esate bendruomenė, taip Karolis priklausomas nuo jos, nes jūs esat žmonės kurie išlaiko ir palaiko projekto gyvavimą, bet pažiūrėkit iš kitos pusės ant kiek jam jau turėjo užpi*ti visas šitas šurmulys su žalom;

Dar seniai kai Britas buvo skripteris jis tada pašalino SG žala(vienai dienai berods), visi sukilo, žala gražinta. Dabar neseniai panaikino žala, vėl šurmulys ir vėl jūs jos norit atgal. Ta prasme nuspreskit karta ir visiems laikams, arba ieškokit kitokių sprendimo būdų.

Dėl čyterių.... Nu ta prasme jų visada bus :D, prie manęs gal šiektiek pribijodavo naudoti tai nebuvo ant tiek, bet dabar ant tiek išp*zdėję kad skraidžioja prie akių, nu ta prasme juokas juokais, bet pradėkit nuo savęs ir nenaudokit tų programų, ir  dar... jei jau naudojat tai bent neišsipisinėkit ir nesimazinkit savo šimtmečio atmazais kad nenaudojot, nes patitėkit manim padarot blogiau abiem pusėm, tiek administratoriui - kurio darbas trypdomas, tiek prižiūrėtojai kuris turi skaityti jūsų litanijas ir išvedžiojamus.

 

Galutinai.. UŽ, bet blemba chebra pradėkit nuo savęs.

prieš 3 valandas(-ų), Nico_Nivelli rašė:

bahuras pats su aimu vaikstai, nes be jo tu 0
edai tu nejuokink vps, pora kart prisigavo, o dabar visiskas silveris esi, beleka stumi
o jum visiem patinka kai su sg seria kiaurai siena? WH turi, profas esi, baisei idomu

Dar ne tokių fintų aš esu pagavęs dėl jo, kai frapsai pas mane buvo išjungti :rolleyes:

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...