Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Augis_Kupryss

Kasparas Barkauskas (Vaikeeelis) ir jo draugai

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, Video "Cinamono iššukis " juokas yra PD direktoriaus balsas, česnako iššukyje matysite Ovidijų gricių ir kasparą barkauską žinomą kaip "naras" "vaikelis" ,

 

http://www.youtube.com/watch?v=NXZdhAVnha4

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=K9KeG6-qDP4

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=3Dd85-_Z6no

 

 

naujiena, mūsų gerbiamasis kasparas maldavo manęs ištrinti šitą temą :DDDDDDDDD

dėja ištrynė savo parašytą dalyką per skype, ir nespėjau padaryti fotkės :( gali neigt mazintis

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei nežinai kas čia toki tai geriau patylėk..

Atsirado riteris..

Jokio PD direktoriaus ten nėrą.

Aišku aš nepažįstu visų ir negyvenu šalia jų ar pnš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Graudūs vaikai...Apgailėtinai atrodo mėgdžiodami suaugusiuosius mužikus su tokiu žodinėliu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei nežinai kas čia toki tai geriau patylėk..

Atsirado riteris..

Jokio PD direktoriaus ten nėrą.

Aišku aš nepažįstu visų ir negyvenu šalia jų ar pnš.

 

Supranti, man tavo Nuomonė neįdomu, nes jūs esate draugai.. Pats kasparas sakė, man net nereik atrankų laukt.. Parašau sms dzeikiui padarys mini atranką ir pateksiu.. Ankščiau per skypę kai šnekėdavom :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Supranti, man tavo Nuomonė neįdomu, nes jūs esate draugai.. Pats kasparas sakė, man net nereik atrankų laukt.. Parašau sms dzeikiui padarys mini atranką ir pateksiu.. Ankščiau per skypę kai šnekėdavom :)

Tu iš dalies teisus dėl mūsų draugystės tai taip. Bet dėl mini tai tikrai tu neteisus.. Aš mini galiu daryti su leidimu, bet aš draugų nepriimu free tikrai.. O tu čia iš vis neįdomus esi. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesveiki.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tegul kitam video šūdą valgo, kas pritaria?

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu iš dalies teisus dėl mūsų draugystės tai taip. Bet dėl mini tai tikrai tu neteisus.. Aš mini galiu daryti su leidimu, bet aš draugų nepriimu free tikrai.. O tu čia iš vis neįdomus esi. :)

 

Na tai jo free nepriimi, bet TARKIM aš kasparas, noriu į ARAS, ir parašau tau į PM ar per skype pakalbam, tada sakau tau nu davai priimk į darbą nu prašau, bedarbis esu.. Neturiu ką veikt.. Tu sakai nu ok, padarysiu mini atranką, ir padarai šiandien arba ryt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apgailėtina...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na tai jo free nepriimi, bet TARKIM aš kasparas, noriu į ARAS, ir parašau tau į PM ar per skype pakalbam, tada sakau tau nu davai priimk į darbą nu prašau, bedarbis esu.. Neturiu ką veikt.. Tu sakai nu ok, padarysiu mini atranką, ir padarai šiandien arba ryt..

Aš per skype su juo kalbu visada ir ką tu į tai? Mes draugai esam nu ir ką? Be to aš taip nedarau, taip sugebėtum tik tu.. Žinok aš Kasparo free nepriimu jis laukia visada atrankų, o jau atranką aš jau labai seniai dariau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš per skype su juo kalbu visada ir ką tu į tai? Mes draugai esam nu ir ką? Be to aš taip nedarau, taip sugebėtum tik tu.. Žinok aš Kasparo free nepriimu jis laukia visada atrankų, o jau atranką aš jau labai seniai dariau..

Viskas aišku ,priemei jį ir nebedarai :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas aišku ,priemei jį ir nebedarai :D

Jau jis pas mane seniai nedirbą gal jau 3 savaitės yra, o atrankas nustojau daryti nes sanderis grįžo ir jis dabar jas daro..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Supranti , kuprį , jog tu vaidini kietą čia, jei susitiktume tau duočiau į danty ,jog atsimintum , man pačiam yra keturioliką, bet kad tokio proto jau kaip tu būti, tokių reikia paieškoti, tu ką nesupranti ,kad jaučiu pats tave sutikdamas, busi kažkoks kaulų mišinys, bei spuoguotas veidas.. , tai geriau patylėk.. ,nes aš tokių žmonių visiškai netoleruoju.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir kuris iš jų kasparėlis? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D Neturi ką veikti žmonės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apgailėtini.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Katras jis yra? Man atrodo jis Špangalietas ar koks ten. Šeip tai nestumu ant nieko tiesiog nereikia tiek daug keiktis. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tipo rimtai tame video yra Kasparas? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
:D Perdaug keikėsi :| Negražu tai kasparai ir tavo draugai nesubrendė :| Atsiprašau bet tiesa sakau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką tu čia nusišneki,čia net ne Kasparo balsas :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...