Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Augis_Kupryss

Kasparas Barkauskas (Vaikeeelis) ir jo draugai

Rekomenduoti pranešimai

Ką tu pjauni? supranti kad tu čia kažką YouTubei parodei man nieko čia blogo nematau, matau tik prikolinant mėgstančius žmones, o tu kad bandai mane padaryti NULIU tai tau nixują neįšeis nes pats į toki virsti. Prašiau ištrinti temą? :D nejuokink nesu dar tiek nusiritęs kaip tu kad maldaučiau. Kam reikia čhato į A.Ž man nusiūsiu visas fotkes ;pp pažiesim kuprį kas sau gėdą padarys. Dar prikolas krč jis tokiam Silvestrui parašęs į skypę kad aš Augiui siunčiau Silvestro fotkę kažkokią nors tokios net neturiu ir Silvestras man paskambines per telefoną, paklausė ar aš kažką tau siunčiau. aš nieko nesiunčiau nes kompe beveik nk nėrą , neseniai window'sai perrašyti .

 

Gali nemėtyti atmazų.. jau taip meluoja savo draugams kad... Taigi tu man kitam chate ne į tą kur su savo meilėm buvai silvestru, silviu kuriam įnėrei labai gyliai.. ir t.t. Taip kad...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu, augi , aš žn tao balsa kai seniai kalbejom jei pameni aš esu Ignas, o tavo balsas apgailetinas, toks lyg nusiverkusios mažos mergaitės.Netikit?? Paprašykit augio skype. O apie Video tai ten istrauktas is kazkur. Irodyk , jog ten Kaspa. As surasciau betkoki video kur butu koks begemotas ir rašyčiau čia tu tas bbegemotas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu, augi , aš žn tao balsa kai seniai kalbejom jei pameni aš esu Ignas, o tavo balsas apgailetinas, toks lyg nusiverkusios mažos mergaitės.Netikit?? Paprašykit augio skype. O apie Video tai ten istrauktas is kazkur. Irodyk , jog ten Kaspa. As surasciau betkoki video kur butu koks begemotas ir rašyčiau čia tu tas bbegemotas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man atmazintis čia nieko nereikia, tiesiog sakau kaip yra, ir tu su savo išgalvotom istorijom gali vyrint lauk.

:)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galvoji ką dar čia papjaut , augi?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip į idiotus galima žiūrėti šį video, kaip į normalius ne. Suprantu butu prisigėre tada jo ir aš mėgstu su draugais ten pasisporint iš tokiu chuin**,bet filmuoti ir dėti video ..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu iš dalies teisus dėl mūsų draugystės tai taip. Bet dėl mini tai tikrai tu neteisus.. Aš mini galiu daryti su leidimu, bet aš draugų nepriimu free tikrai.. O tu čia iš vis neįdomus esi. :)/>

 

Tik nereik ... tu ne tik kaspara free prijami..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aik vistiek sulamdytas vaikas esi barkauskai dar erelinai čia

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks žmogus yra toks ir bus , patiems čia yra 12 - 14 metų ir ką. Tegul keikiasi , tegul kuria tuos video ir ką? Kai užaugs supras patys , kad tik keikdamiesi taip ''krūtai'' atrodo kaip debilai. Išvis kam čia ta tema kurta ? Juk Augi , nes ts nekalbi , tai kam kuri ? Turbūt tau pačiam 12 - 14 metų. Nieko nenoriu įžeisti , bet čia yra žema , žeminti kitus kai pats esi dar vaikas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kasparas jei toks ahujienas ko kai su doomse atejom nebazarini nu tai pasikviesk y skype lukysnba1 pabazarinsim žinok *Myliu Las-Venturas.lt* lendi prie mano darbuotoju lendi prie manes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...