Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Paulius__Dice

Peikiu The_Deus

Rekomenduoti pranešimai

Atsiprašau, kad terpiuosi, tačiau tai klaidingi žodžiai ir nesimato, kad būtų kam nors skirti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Išprovokavo žmogų, o dabar - Papeikimą rašo. Nuostabu :) Specialiai lindo kur nereikia, susprogdino mašiną ir dar ppk rašo. Ir dar tu man pasakyk, ar buvo galima /sutais spamminti kai šaudė į tave?  Ne, tad geriau savo ožius sau pasilik. Viską mačiau, todėl ir komentuoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal žmogus duine norėjo parašyt ir a raidė pasispaudė o tu iškart kad sugadint kažką kažkam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 40 minutes(-čių), Misha_Morozov rašė:

Atsiprašau, kad terpiuosi, tačiau tai klaidingi žodžiai ir nesimato, kad būtų kam nors skirti.

Tai nori pasakyti šiaip daune parašė, aš irgi lakstysiu po LV ir rašynėsiu tą žodį, tik mute duos ir nk daugiau :)) Nereikia ginti jo, dq :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet tu žiūri nesupranti, nesimato nei kam rašyta nei nieko. Gal vpš netyčia į chata parašė ir tai negali pasakyti ar būtent jis rašė įžeidimą/keiksmažodį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats pažeidinėji "VIP" taisykles ir dar papeikimus rašai.  Ne angelai sargai, patys žino kas kaltas šioje situacijoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Supykai, kad negavai bano už tr. naikinimą ?:D Ok, kitą kartą filmuosiu :D. Žinok aš čia įžeidimo nelabai matau, gerai pasižiūrėk ką ten parašiau. Pasigooglink internete kas yra Dauin :). Sėkmės kitą kartą rašant kažkam papeikimą, gal pasiseks nubausti :unsure:

Atsiprašau labai angeliuk, bet... Atmesta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...