Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

LV 6.4.6 versijos atnaujinimai | Kalėdos 2017

Rekomenduoti pranešimai

Atnaujinimų versija: 6.4.6 atnaujinimų data: 2017-12-25

  • 2017 metų Kalėdos! Serveryje kas 10-20 minučių prie atsitiktinai parinkto verslo, kuris turi savininką (žaidėją) atsiranda palikta dovana, o apie ją pranešama visiems prisijungusiems žaidėjams. Pranešimo metu pateikiamas tik verslo pavadinimas, jo tikslią lokaciją reikės atrasti patiems. Nuvykus į reikiamą vietą galėsite atsiimti paliktą dovanėlę (jeigu jos dar nespėjo atsiimti kitas žaidėjas), o dovanėlės viduje rasite įvairių prizų. Atsiėmę bent vieną dovanėlę galėsite užsidėti kalėdinę kepurę - /kepure, o turėdami bent 3 dovanėles galėsite įsigyti prie garbės tako stovintį Dune automobilį už 1,500,000 €. Šių retų tr. priemonių kiekis ribotas, todėl paskubėkite!

15 žaidėjų rašyti laiškai Kalėdų Seneliui, kurių norai buvo išpildyti:

  1. Nojus_Qttawa - „Labas mielasis kaledu seneli, noriu pagirti kad si eglute grazesne uz Panevezio :) noreciau paprasyti verslo kad ir kokio mazo..“ | Gavo „BITE“ salonas verslą.
  2. Kevin_Costner - „Norėčiau gauti 20k dgl | Gavo Deagle ginklą su 20,000 kulkų.
  3. Orke_Black - „Noriu gauti infernus :D“ | Gavo Infernus automobilį.
  4. Andrius_Viperis - „Hmm noriu kreditų ir sandkingo :D“ | Gavo 2,000 kreditų.
  5. Blood_Sound - „1m,arba inf su uzrasu furistai.“ | Gavo 1,500,000 €.
  6. Mirtinas_Esu - „Turėti nuosavą verslą 50/20min“ | Gavo /tverslas 50 € / 20 min.
  7.  Vakaris_Boss - „Norėčiau tikrai šiltos ir gražios dovanos. Jug kalėdos visi norai išpildyti turi būti , gal mano išsipildys. NORĖČIAU PINIGŲ“ | Gavo 1,500,000 €.
  8. Ernis_Toretas - „Zdrf seneli, as noriu hotringo A, aciuu“ | Gavo Hotring Racer A automobilį.
  9. Gustas_Bone - „Noriu sandkingo ;DD“ | Gavo Sandking automobilį.
  10. Vincente_Zapo - „Sveikas ,senelis, noriu per šias Kalėdas gauti elegy.“ | Gavo Elegy automobilį.
  11. Super_Mario - „Noriu gauti gerą /tverslą arba Kazino verslą.“ | Gavo /tverslas 50 € / 20 min.
  12. George_Samper - „Sveikas kalėdu seneli, labai norėčiau 2'000 Kreditų, tikiuosi mano kalėdas padarysi laimingesnes!“ | Gavo 2,000 kreditų.
  13. Arthur_Shift - „Sveikas Kalėdų Senį, mano didžiausia svanonė būtų gauti SK, pati geriausia mašina sampe manau :))“ | Gavo Sandking.
  14. Erikas_Lubos - „Labas kalėdų seneli aš kalėdoms norėčiau gauti 4 milijonus, ir jų nusipirkčiau nama kurį galima isirengti. Viso seneli :)“ | Gavo 1,500,000 €.
  15.  Anthony_Estevez - „Noreciau 1 lygio administratoriaus :)“ | Gavo 1 lygio administratoriaus statusą 30 d.

Iki sausio 3 d. vyksta 25 proc. akcija paslaugoms (SMS ir MAKRO). Perkant jas gausite + 25 proc. jų daugiau nei įprastai.

Gražių, jaukių švenčių jums linki Las-Venturas.LT Administracija

a589b6c1046c662d1455cf039fab2e9e486.jpg

4fe7963c1c51b77e95638d91f4ca53ae323.jpg

 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai bet katik nuo pc turejau eiti blogai kad neissipilde mano svajones ;(

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaila, kad nepatekau tarp 15-os, bet vistiek smagu. Gerų švenčių visiems :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu , kas laimėjo !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sad negavau noro išsipildymo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atnaujinimai geri dėja gaila nebuvau aš tarp 15 -uko , bet neesmė dovanose ar pinigose svarbiausia kas be ko praleisti linksmai su šeima ir būtu laimingam sveikinu 15 žmonių kurie gavio ką norėjo taip pat visus sveikinu su šventomis kalėdomis :) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 22 minutes(-čių), Zygis_Inferno rašė:

Atnaujinimai geri dėja gaila nebuvau aš tarp 15 -uko , bet neesmė dovanose ar pinigose svarbiausia kas be ko praleisti linksmai su šeima ir būtu laimingam sveikinu 15 žmonių kurie gavio ką norėjo taip pat visus sveikinu su šventomis kalėdomis :) 

Ant ryto tau dune nebeliks :(

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atnaujinimai Invi!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu kaip visad negaunu nieko linksmų švenčių! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus atnaujimai, ačiū Invi jog dar sugebi mus nustebinti ir paruoši kažką dėl mūsų. Sveikinu visus su kalėdomis, truputi nusivyliau jog nepatekau tarp 15-os sėkmingūjų, na nieko :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunūs atnaujinimai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikūs atnaujinimai. Na, šiek tiek nusivyliau, kad Kalėdų Senelis neišpildė mano noro.. Sveikinu visus laiminguosius, kurių norus išpildė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu tuos kurių norai išsipildė, jau tik 1 Dune liko xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, xDDD Dekui už dovanas xDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo ph šaunuolis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nsmn su dune, kas nakti naulaifino tas pasiime. kas ryte prisijunge neber.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

geri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...