Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

LV 6.4.7 versijos atnaujinimai

Rekomenduoti pranešimai

Atnaujinimų versija: 6.4.7 atnaujinimų data: 2017-12-28

  • Atsirado naujas retas daiktas - detektorius, turint jį užsidėjus bus didesnė tikimybė iškasti lobį saloje (įėjimas už kreditus). Primename, retus daiktus galite gauti iš lagaminų - /lagaminai.
  • Kuomet nors vienoje iš dviejų ginklinių nebus bent vieno pardavime esančio ginklo kulkų neleis ginklų prekeiviams padėti paketų savo darbo sandėlyje.
  • Atsibaninimas, įspėjimų nusiėmimas, atsitildymas forume už kreditus (/paslaugos) vėl veikia.
  • Retų automobilių muziejuje atsirado Dune automobilis.
  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

geri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

normalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkaip normaliai

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl reto daikto tai pritariu, dėl kitų tai kžn ;DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

lesins jau priverkt spejo visa kibira

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikiuosi bent lv 6.5.0 atnaujinimai bus geresni.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Nico_Nivelli rašė:

lesins jau priverkt spejo visa kibira

Tai nesamone padarė vistiek 1 dėžę padėsi ir 79 į sandėli still same shit ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Iam_Leesin rašė:

Tai nesamone padarė vistiek 1 dėžę padėsi ir 79 į sandėli still same shit ...

apeisiu sistema, as gi pro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Iam_Leesin rašė:

Tai nesamone padarė vistiek 1 dėžę padėsi ir 79 į sandėli still same shit ...

O tai nepapraščiau atvežti didesnio

kiekio kulkų į ginklinę nei kaskart tikrinti ar leis padėti dėžes į darbo sandėlį ar ne? Jeigu vis tiek ginklų prekeivių direktorius nesugebės pasirūpinti, kad kulkų ginklinėje netrūktų tuomet ieškosim kitų sprendimų.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Invision_White rašė:

O tai nepapraščiau atvežti didesnio

kiekio kulkų į ginklinę nei kaskart tikrinti ar leis padėti dėžes į darbo sandėlį ar ne? Jeigu vis tiek ginklų prekeivių direktorius nesugebės pasirūpinti, kad kulkų ginklinėje netrūktų tuomet ieškosim kitų sprendimų.

Tai ta deagla perka , kaip konservus per karą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Invision_White rašė:

O tai nepapraščiau atvežti didesnio

kiekio kulkų į ginklinę nei kaskart tikrinti ar leis padėti dėžes į darbo sandėlį ar ne? Jeigu vis tiek ginklų prekeivių direktorius nesugebės pasirūpinti, kad kulkų ginklinėje netrūktų tuomet ieškosim kitų sprendimų.

Įdomus dalykas, o kodėl seniau taip nebuvo padaryta? Nes Delcas same shit darydavo :) Verslo savininkai turėtų rūpintis ginklais patys, o kam reikia ginklų tegu perka iš GP.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, San_James rašė:

Įdomus dalykas, o kodėl seniau taip nebuvo padaryta? Nes Delcas same shit darydavo :) Verslo savininkai turėtų bent rūpintis ginklais patys, o kam reikia ginklų tegu perka iš GP.

Nebuvo padaryta, bet buvau ne kartą sakęs, jog GP yra atsakingi už tai, kad ginklinėse netruktų ginklų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Invision_White rašė:

O tai nepapraščiau atvežti didesnio

kiekio kulkų į ginklinę nei kaskart tikrinti ar leis padėti dėžes į darbo sandėlį ar ne? Jeigu vis tiek ginklų prekeivių direktorius nesugebės pasirūpinti, kad kulkų ginklinėje netrūktų tuomet ieškosim kitų sprendimų.

Nežinai matyt DGL kaip žaidėjai vertina :D (Vos tik iškrauni į ginklinę, vienas žaidėjas nuperka visa ta DGL tai jo niekada ir nematysi tinkamai ginklinėse) čia reikėtu ne su GP kašką daryt o su serverio ekonomika!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Invision_White rašė:

Nebuvo padaryta, bet buvau ne kartą sakęs, jog GP yra atsakingi už tai, kad ginklinėse netruktų ginklų.

Tai kaip dabar čia visiška nesąmonė gaunas? Leesinas verslo savininkas/PD direktorius, jis man trukdo ta deagle atsivežti, o aš turiu pirmiausiai rūpintis juo, o ne daryti viską, kad patiems netruktų?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Nico_Nivelli rašė:

Tai kaip dabar čia visiška nesąmonė gaunas? Leesinas verslo savininkas/PD direktorius, jis man trukdo ta deagle atsivežti, o aš turiu pirmiausiai rūpintis juo, o ne daryti viską, kad patiems netruktų?

Koks aš savininkas to verslo pažiūrėk gal kam priklauso jį pirmą, o prie ko tu čia manim rūpiniesi? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Nico_Nivelli rašė:

Tai kaip dabar čia visiška nesąmonė gaunas? Leesinas verslo savininkas/PD direktorius, jis man trukdo ta deagle atsivežti, o aš turiu pirmiausiai rūpintis juo, o ne daryti viską, kad patiems netruktų?

Tas verslas tik dėl grožio, realiai nieko jis neprivalo daryti, kad netrūktų tų ginklų ginklinėse. 

Jai tau yra įpareigota rūpintis, kad ginklinėse netrūktų ginklų tai ta ir turi stengtis daryti. 

Čia tas pats, kas EPI rūpintis, kad netrūktų telefonų ir panašiai. Trumpai tariant, jei nesugebi pasirūpinti visada gali palikti pareigas ir leisti tam kas gali pasirūpinti. 

Nieko asmeniško, tiesiog pasakau savo nuomone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Iam_Leesin rašė:

Koks aš savininkas to verslo pažiūrėk gal kam priklauso jį pirmą, o prie ko tu čia manim rūpiniesi? :D

Matai bėda dabar, bane aš, skelk kam priklauso?
btw tu ten atmetei papeikima, kur net debilai suprastu, kad alcapone istrauke mane per siunta, mldc, mldc
O jei ne tau? tai ko čia taip verki ištisai? Pirk iš mūsų, pigiau :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Nico_Nivelli rašė:

Matai bėda dabar, bane aš, skelk kam priklauso?
btw tu ten atmetei papeikima, kur net debilai suprastu, kad alcapone istrauke mane per siunta, mldc, mldc

Nebedirba jis pas mane, veži 4 furas 2 į sandelį 2 į ginklinė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Iam_Leesin rašė:

Nebedirba jis pas mane, veži 4 furas 2 į sandelį 2 į ginklinė.

Taip ir padarysiu, tik jeigu pamatysiu prisijungęs prie serverio, kad verslas priklauso tau arba Vairuotojas_Ramūnas, tai galėsi matyt tą dyglą toj ginklinėj kai savo ausis ;) DEAL? Ne tau priklauso? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Vairuotojas_Ramunas lese, lese - tai va taip ir išeina kaip sakiau artistas. Ką tu mano fūras naikini, aš tau vežu ginklus? Kai pasirupinsiu savo firma, aprupinsiu ir jus :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Girdi debile, is kokiu GP pirkt ginklus , jei per valanda neimanoma nei vieno debilo prisišaukt, o tplv laksto ir kauliuka tasko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...