Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Metro_Boomin

Barry_Thorne emigravo Metro_Boomin

Rekomenduoti pranešimai

Taigi sveikučiai Las-Venturos žaidėjai. Nusprendžiau parašyti šį atsiliepimą ne visai dėl pinigų, taigi pradėsiu. Visu pirma serveryje esu Metro_Boomin žaidėjas, serveris matosi tikrai sulaukęs nemažai dėmesio, puiki administracija, bei draugiška. Buvau jau sulaukęs pirmosios pagalbos iš administratoriaus vardu Delcas_Samp, šis administratorius/žaidėjas pasirodė gan draugiškas, nes pats pirmas ištiesė man pagalbos ranką. Delcas suteikė man šiektiek pinigų ant mašinos, nežinojau kaip jam net atsidėkoti, tai nusprendžiau jį paminėti atsiliepime apie serverį ir dar kartą ačiū tau Delcai! :). Pirmoji mano Tr.Priemonė buvo SULTAN. Labai patiko dalykas tas, kad yra benzinas ir dezelynas, serveris man pasirodė visai įdomus. Neesu iš tų žmonių kurie pamatė, atėjo, pabuvo, ir išėjes nebegrįžo niekada, aš iš tų kurie ateina, pabūna, įvertina viską iš eilės, kadangi nelabai dabar turiu kur kokiame gerame projekte žaisti, tad pasilieku prie šio nuostabaus projekto Las-Venturas.LT :). Manau kaip ir viskas apie šį atsiliepimą, manau sutiksit mane šiltai :). Noriu padėkoti dar kartą Delcui už suteiktą pagalbą. Pagarbiai Metro_Boomin. 8)

  • Ačiū! 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...