Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edas_Minsk

Papeikimas - Delcas_Samp

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

1. Jūsų V_P E'Minsk

2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą?

Na visu pirma tai išsipisinėjimas, žodžiu pats sėdi ehmeto klane, tai nušauni jį ir blistas :D:D:D dar kas per debiliškos nesamonės? 1k deaglo savaitei? ? ? ? 

Krč jau matau, kad su juo nieko nebus, nes ehmeto klanas tai stpdv ginklus po 7e perka, bet neesme. Žodžiu siūlau duok anam ką neverktų mechanikų direktorių o excite duok GP tas nors nestums duros kaip šitas.

3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas)Drk

4. Įrodymai:Kokių da įrodymų, pažėk ,,Ginklų Prekeivis" temas ir suprasi apie ką aš

  • Patinka 3
  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD cia tas wpramuse  Žodžiu siūlau duok anam ką neverktų mechanikų direktorių

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rimtai, 1k DGL žaidėjas gali nusipirkt per savaitę, tai ką turi daryt klanų lyderiai? Per veiksmą po 1kulką dalint kiekvienam? Įdomu jeigu jau įvedei tokias taisykles ar bent pats jų laikaisi, ane Ehmi. Žiurėsim kaip ten bus situacija su DGL ginklinėse, kad jau į sav. po 1k galim pirkt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Black_Vrs rašė:

Rimtai, 1k DGL žaidėjas gali nusipirkt per savaitę, tai ką turi daryt klanų lyderiai? Per veiksmą po 1kulką dalint kiekvienam? Įdomu jeigu jau įvedei tokias taisykles ar bent pats jų laikaisi, ane Ehmi. Žiurėsim kaip ten bus situacija su DGL ginklinėse, kad jau į sav. po 1k galim pirkt :D

Nu čia sakau, nesąmones daro axuel jau vpš kaip jis siūlo kiekvienam nariui po 1k pirkt ir per bagažines persimetinėt, kad vadas gautų :D?  už ką tas blistas klanui? kad nušovėm garantas :D:D krč ehmetui deaglo netrūks kai vienas gaus :D

Ai nors bbž jei veš jie ten po 1 fūra per diena tai gal ir gerai tada 1k savaitei

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu kam tu šneki tam, kad tik šnekėt? :DD Visų pirma, jis ne mūsų klane, nes turi savo tą "Teisėsauga", ar kokį ten klaną, visų antra, iš gp į klamuniciją atėjo max apie 1k deaglo, nes jį imti gali tik prižiūrėtojo rangas, o iš maniškių jo niekas neturi. Parduot irgi neprašom, nes turim patys. Viskas ką iš GP į klamuniciją pats pasiemiau tai 10k AWP. O desglu tai mes patys apsirūpinę, nes Ledainis nupirko iš Jace'o ten apie 20k, dar mano 7k kažkur buvo. Tad soriukas vyrai, bet jau mano klano į šituos reikalus nekiškit.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal ir daugelis nesutiks su mano nuomone , bet siūlau gražinti gaujas su GUN neribotais skaičias kurios gali nuspirkti už 500E hoodus gražint ,mašinas gaujinių ir vsio problema ispręsta. Ir SG žalą gražint , bus geriausia įdėja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nesuprantu kodėl Delcas tiek mažai leidžia pirkt (kam reikia) to dgl. Taigi nesunku atsivežti (ypač kai hydra turi tu tuos mentus ez susprogdintum xD)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkoks free post o ne papeikimas.

Jūs sėdit juodam sąraše nes pastoviai lendat į bazę be jokiu paskelbimu, šaudot mane nors aš jums nieko nedariau, nei grobiau nei ką, visada reikia pradėti nuo savęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Delcai, delcai.. Cituoju tavo taisyklę juodajam sąraše :  

Čia gali patekti betkoks žaidėjas kuris kenkia mūsų darbui, kuris bando nuversti valdžia, arba klanai kurie puls GP.

 

 

Bet tai pala delcai.. Veiksmo visi nori, o čia klanai net šturmuot tavęs negali? :DD.. Prasičiuhink tu gal.. Veiksmo visi nori tai ir šturmuoja.. Teisėsaugoj sedėjai, šturmų neatlaikei, tai dabar GP su gunais užslėpt savo nuoskaudas bandysi? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aim_Greg tai šturmuokit leesina swatuose kai buvau jūsų šturmus nugesindavome įprastai lengvai tai gali vėjų nekalbėti . Ir atsipisk nuo to Delco ka jis tau padare žmogus 1d. Direktorius neleidziat prisiprasti prie gp ble baze valyt reik kas 5min ir tai jusu nebuna daug krentat kai rudeniniai lapai.

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiminkit senus laikus. Dirbau Tralu, atvežiau 1 Savanna, Darbo taisyklėse buvo parašyta jog Savanna negalima vežti. Už tai buvau išmestas iš darbo + Blistas. Direktorius kuria darbo taisykles, o ne jūs. O viskas dėl ko? O gi dėl Deaglo. Kaip suprantu nebus taip kad visiškai niekas negaus Deagle, gausit tik ribotai, o klanams kaip matau parduos daugiau.  O jūs pripratę per diena po 50k pirkt nu tai jasna. Kaip tik gerai kad Direktorius kuria mažas sistemas ir bando padaryti kažką įdomiau. Rakinu temą

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...