Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Tony_Mix

Peikiu Tomas_Wtf

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Tony_Mix

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Wtf

3. Administratoriaus nusižengimo apibūdinimas: Dabar taip buvo situacija, dirbau kaip ir eiline darbo diena, porą taxiorų sustojo privažiavau patikrinau ir nuvažiavau ir čia veiklos trukdymas nu cmon. Ten net nepasakyčiau jog buvo galima pavadint " Veikla" porą nuosavų nei direktoriaus nieko, po patikrinimo tik banink banink, o kad kai privažiuoji pranešt jog veikla neįmanomą? Jasnas man tai ph tas banas. Tiesiog įdomu kokius turi bahūriukai " įrodymus " kur baisiai trukdžiau. :)) Taip pat Mindozą gali keistis ipą, sėkmės.

4. Įrodymai (būtina)c1b6380fbf723b683e050414cf5cf67665.png

 

 
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu treniruotė vyksta neturi teisės jų surakint, jei duodi baudą tai duok tuoj įmes banned anketą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Juan_Tap rašė:

Jeigu treniruotė vyksta neturi teisės jų surakint, jei duodi baudą tai duok tuoj įmes banned anketą

Palauk, tu kai privažiavau pranešei jog veikla iš kur galima žinot jog vyksta veikla, kai sustoji dvi taxiorų mašinos? Tu atsigauk nes *Myliu Las-Venturas.lt* tas sampas taip išlydė tavo smegenėlęs kak nada. Taip pat kokia dar  " veikla " kur direktoriaus vedama? pavaduotojaus? NĖRA. Taip pat jeigu valdžios nėra, nemanau jog protinga būt prie serverio pagrindinės vietos (tplv) ir ten trintis. Taip pat, kokia jūs teisę turit įžeidinėt? Apie tas " teisęs" verčiau patylim, nes nesat šventuoliai.  http://www.part.lt/img/d7e9b65d3a9973312f61b022c38a7d57913.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prižiūrėtojui irgi galima vesti treniruotes, pats atsigauk matosi, kad neturi laiko, verki, kad davėm progą pailsėt nuo samp? Nebeverk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Juan_Tap rašė:

Prižiūrėtojui irgi galima vesti treniruotes, pats atsigauk matosi, kad neturi laiko, verki, kad davėm progą pailsėt nuo samp? Nebeverk

Sako verkiu ir tai pasakė čiūvelis kuris pisa į diena minimum 100min, tai tau verčiau patylėt. :D Būtent, aš neneigiu jog būdamas prižiūrėtojui negalima vesti treniruotės, tiesiog jeigu nemoki vest veiklos tai tu jos net nedaryk.  O jeigu vedi ta savo kaip tu sakai " veikla " tai ne prie tokių pagrindinių vietų, nes jeigu kas nors čiut čiut užkabins iš karto banas pareis. Gerai, nematau tikslo su tavim diskutuot.  :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu žmogui baigėsi degalai ir mechai nereguoja, ką darysi, aišku eisi prisipilt, ir rmt neahujelink nes matosi kad svilo guma prieš tavo gimimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Juan_Tap rašė:

Jeigu žmogui baigėsi degalai ir mechai nereguoja, ką darysi, aišku eisi prisipilt, ir rmt neahujelink nes matosi kad svilo guma prieš tavo gimimą.

Kokie dar degalai kad kai paleidau patikrinęs jūs nuvažiavot toliau atmazai tai neblogi. Jeigu reikėtų logus galėtume patikrint. Be to ką tu apie mane galvoji tai man visiškas 0 taip pat kaip ir tu pats. O dėl gimimo nebazarink, nes ne kiekvienas kaip tu atlaikytų tiek abortų čiūveli. ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisipylė degalų ir paprašė palaukt, nes lagino... Naujo kažką pasakyk tony, šiti jau seni, atsibodę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 25 minutes(-čių), Tony_Mix rašė:

Anketos šablonas:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Tony_Mix

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Wtf

3. Administratoriaus nusižengimo apibūdinimas: Dabar taip buvo situacija, dirbau kaip ir eiline darbo diena, porą taxiorų sustojo privažiavau patikrinau ir nuvažiavau ir čia veiklos trukdymas nu cmon. Ten net nepasakyčiau jog buvo galima pavadint " Veikla" porą nuosavų nei direktoriaus nieko, po patikrinimo tik banink banink, o kad kai privažiuoji pranešt jog veikla neįmanomą? Jasnas man tai ph tas banas. Tiesiog įdomu kokius turi bahūriukai " įrodymus " kur baisiai trukdžiau. :)) Taip pat Mindozą gali keistis ipą, sėkmės.

4. Įrodymai (būtina)c1b6380fbf723b683e050414cf5cf67665.png

 

 

https://imgur.com/a/qd5VO Įrodymai, kai surakino ir vyko treniruotė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Juan_Tap rašė:

https://imgur.com/a/qd5VO Įrodymai, kai surakino ir vyko treniruotė.

Nu pakartosiu dar  - Manyčiau reikėtų video turėt o ne " ss ". Iš karto kai privažiavau Mindozą " Pūsk Mixai ", po to dar ale tavo " įrodymuose mixai nešaudyk " tai nieko neįrodo jog būčiau šaudęs, kadangi galiu bet ką rašyt. Taip pat, surakinau sužinojau jog veikla ir paleidau, kur čia veiklos trukdymas? Nu cmon ką čia bandai įrodyt. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pacituosiu ir aš :) - Trugdymas kad jį ištraukei iš mašinos ir surakinai, veltui sugaišom laiką, gerai vsio, exe nuspręs

Tik dabar ne exe nuspręs, gerai vsio laisvas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Juan_Tap rašė:

Pacituosiu ir aš :) - Trugdymas kad jį ištraukei iš mašinos ir surakinai, veltui sugaišom laiką, gerai vsio, exe nuspręs

Tik dabar ne exe nuspręs, gerai vsio laisvas.

Tu vaikėze man neaiškink ar aš laisvas ar ne, prisigalvojat savo taisyklių ir ahujielinat, man tai ph realiai tas banas čia valanda, bet linkėjimai Mindozai. :D Jeigu nežinai ką reiškia trukdymas prasičekink. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...